Reklama

Je normální slabý menses v průběhu brání hormonální antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eyeofthestorm
Nováček 7 příspěvků 14.09.18 20:44
Je normální slabá menses v průběhu brání HA?

Zdravím, tento měsíc jsem bez vynechání brala druhé plato HA, protože jsem ji potřebovala kvůli dovolené zrušit. V pondělí beru poslední prášek a budu mít týdenní pauzu. Během měsíce jsem ale několikrát, nejčastěji po sexu, špinila. Většinou to bylo jen lehké špinění, které po půl dne zmizelo. Chtěla jsem se zeptat, je to normální? HA beru necelý půlrok asi. Tak jsem se ještě s něčím takovým nikdy nesetkala. :nevim: :(

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama