Je normální únava a nechuť na konci těhotenství?

Anonymní
27.11.19 14:26

Je normální taková únava a nechuť ?

Chci se zeptat jestli jste byly taky tak unavené na konci těhotenství. Jsem ve 41 tydnu a absolutně nepoužitelná. Je mi divně a chce se mi spát, ale aj mě ze spánku bolí už hlava. Je mi divne celkově, jsem celá rozlámaná a i vnitřně blbě, takový divný pocity v břiše, věčně mě tam něco zabolí nebo je nafoukly nebo tvrdý, divný pocity všude už pár dnů. :think: prostě se cítím na chcipnuti. Naštěstí se nemusím starat o děti, protože se nedokopu nechutí ani uklízet nebo vařit velký jidla. Jestli to tak půjde ještě týden tak nevím už teď jsem z toho otrávená už fakt dlouho jsem se nevzbudila tak, aby mi bylo dobře :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1929
27.11.19 14:39

Normální, taky jsem byla úplně marná. Ale máte to za pár, to už vydržíte a přijde kolotoč až budete s lítostí vzpomínat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1729
27.11.19 14:49

Mas narok😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1514
27.11.19 15:12

Uuuuplne normální :hug: ještě před pár týdny jsem na tom byla stejně, 9. A 10. Měsíc bych zrušila… soucitim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2416
27.11.19 15:38

Jojo, normalni bohuzel… blbe je, kdyz je k tomu akcni starsi sourozenec 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
21.2.20 09:21

Normální to je, zkus hořčík na tu únavu, snad ti to aspoń trochu pomůže, protože ženská musí doma fungovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
21.2.20 11:52
@147lenka147 píše:
Normální to je, zkus hořčík na tu únavu, snad ti to aspoń trochu pomůže, protože ženská musí doma fungovat

Hořčík před porodem opatrně!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
21.2.20 13:16
@Anonymní píše:
Chci se zeptat jestli jste byly taky tak unavené na konci těhotenství. Jsem ve 41 tydnu a absolutně nepoužitelná. Je mi divně a chce se mi spát, ale aj mě ze spánku bolí už hlava. Je mi divne celkově, jsem celá rozlámaná a i vnitřně blbě, takový divný pocity v břiše, věčně mě tam něco zabolí nebo je nafoukly nebo tvrdý, divný pocity všude už pár dnů. :think: prostě se cítím na chcipnuti. Naštěstí se nemusím starat o děti, protože se nedokopu nechutí ani uklízet nebo vařit velký jidla. Jestli to tak půjde ještě týden tak nevím už teď jsem z toho otrávená už fakt dlouho jsem se nevzbudila tak, aby mi bylo dobře :mrgreen:

Já to takhle měla cca poslední týden před porodem. Nemohla jsem nic, na vaření a uklid jsem byla moc unavená a jen ta představa toho mě unavovala ještě víc. Spát jsem pomalu nemohla, neustále mě něco bolelo a byla jsem celá taková rozlámaná plus jak píšeš, divný pocity v břiše 😃 no prostě mazec, a jsem ráda že už to mám zasebou a jsem zase normálně použitelnej člověk :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
22.2.20 08:55

No hlavně už to budeš mít brzo za sebou, protože 41 tt je dost :D ale já jsem teda jela na hořčíku ještě i po porodu a zůstalo mi to vlastně do teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
25.2.20 00:08
@147lenka147 píše:
No hlavně už to budeš mít brzo za sebou, protože 41 tt je dost :D ale já jsem teda jela na hořčíku ještě i po porodu a zůstalo mi to vlastně do teď

No ona to už má za sebou, nekoukáte na datum příspěvku…😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat