Je normální výlet s jeho bývalou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 17:16
Je normální výlet s jeho bývalou?

Zdravím,
Od prosince mám nového přítele. Jsem zamilovaná a po dlouhé době mám pocit, že by to mohl být ten pravý. Má dceru 6 let. Už jsme se viděli, je to beruška. Teď na výlet nám naplánoval výlet. Ale. Jaksi považoval za samozřejmost, že jede s námi i její maminka. Když jsem se ho ptala, jestli bychom nemohli jet jen my 3, tak mi odpověděl, že malá tam(na výletě)bude chtít i maminku. Z jeho strany má prý vztah vyřešený, a raději by byl sám než se k ní vrátil, takže se necítím ohrožená, že by se zase přes dceru dali dohromady. Byla prý panovačná a vše okecávala a muselo být po jejím. Tak nechci dělat vlny na začátku vztahu, nicméně mi to přijde přes čáru, jet takhle všichni na výlet.
Z jeho reakcí vidím, že jemu tato situace přijde přirozená, protože někdy s nimi jede i nakupovat-např. školní pomůcky nebo dárky pro malou. Jeho odpověď vždy je, že to dělá kvůli malé..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Sojkka
Závislačka 2535 příspěvků 04.02.19 17:21

a mě zase přijde skvělý, když bývalý partneři dokáží kvůli dítěti jet na společnou dovolenou.

Šáruší
Kecalka 197 příspěvků 04.02.19 17:22

Pravda je, že je to krapet divné. Na druhou stranu, kdybys to přijala, třeba by to fungovalo super, třeba byste si s ní sedly a mohly by z vás být, nechci napsat kamarádky, ale dvě ženy, co se snesou. A pro tu malou by to pak byl ráj. Jestliže se necítíš být jí ohrožena, že by ti ho mohla odloudit, možná by stálo za to zkusit, jestli by to nefungovalo.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 04.02.19 17:24

No to je divný :mrgreen: Nevim, proč by nezvladla šestileta holka jet sama s tatinkem na výlet. On se o ni neumí postarat? Jestli to je požadavek malé, tak ať ji to vysvetlí. Někdy se divím, co jsou dospělí ochotný udělat, aby vyhověli dětem.

Sojkka
Závislačka 2535 příspěvků 04.02.19 17:25

pardon oprava „bývalí partneři“

tininas
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 04.02.19 17:26
@Anonymní píše:
Zdravím,
Od prosince mám nového přítele. Jsem zamilovaná a po dlouhé době mám pocit, že by to mohl být ten pravý. Má dceru 6 let. Už jsme se viděli, je to beruška. Teď na výlet nám naplánoval výlet. Ale. Jaksi považoval za samozřejmost, že jede s námi i její maminka. Když jsem se ho ptala, jestli bychom nemohli jet jen my 3, tak mi odpověděl, že malá tam(na výletě)bude chtít i maminku. Z jeho strany má prý vztah vyřešený, a raději by byl sám než se k ní vrátil, takže se necítím ohrožená, že by se zase přes dceru dali dohromady. Byla prý panovačná a vše okecávala a muselo být po jejím. Tak nechci dělat vlny na začátku vztahu, nicméně mi to přijde přes čáru, jet takhle všichni na výlet.
Z jeho reakcí vidím, že jemu tato situace přijde přirozená, protože někdy s nimi jede i nakupovat-např. školní pomůcky nebo dárky pro malou. Jeho odpověď vždy je, že to dělá kvůli malé..

Ahoj Tulipánku,

nechci být poslem špatných zpráv, ale dle mého mínění Tvůj partner chce svou (ex)partnerku jen dostat zpátky. A ještě k tomu využívá svou dceru.

Je to manipulátor a ty to jen nevidíš, protože jsi zamilovaná. Což není výtka, jen konstatování.

Příspěvek upraven 04.02.19 v 17:29

Tunrida
Hvězda diskuse 48837 příspěvků 04.02.19 17:26

A ono proč ne? Pokud s ním chceš být,budeš prostě trávit čas s jeho dcerou a k té patří její máma. Přijde mi to lepší, než abyste o sobě jako věděly, že existujete,ale nikdy se neviděly. Takhle je šance,že se poznáte a navazete nějaký normální vztah.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Kelišová 6126 příspěvků 04.02.19 17:27

na vylet bych jela, uvidis jak to bude vypadat. rozhodne je toto lepsi nez kdyby si sli po krku, pretahovali se o malou, penize, hadali se a kdovi co.

five5
Kecalka 212 příspěvků 04.02.19 17:27

Je to hodně divné a normální to není. Neřeknu, kdyby to bylo roční dítě, závislé na mamince, ale je to 6 letá holka, ta to bez maminky jistě 1den zvládne. Utla bych to hned ze startu. První týdny zamilovanosti, randění, si máte užívat spolu a ne s bývalkou. Podle mě to vyřešené nemá.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50667 příspěvků 4 inzeráty 04.02.19 17:28

NO, tak obvyklé to není, nenormální bych to vysloveně nenazvala. Já bych takle ve 4 nejela. Kdyb to byla větší banda lidí, tak bez problémů.

Tichošlápek
Extra třída :D 12159 příspěvků 04.02.19 17:29

Tak to jednou zkus a uvidíš. Mne to tedy normální nepřijde, ale vyšla bych mu vstříc a zjistila co a jak.

1mila2
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 04.02.19 17:31

My treba travili prvni Vanoce spolecne. Ja, manzel, syn (2) a pritel. Manzel nas bezne zval na caj, kdyz jsme prijeli pro syna. Jeho soucasna partnerka to ale nechce, pred ni mi ani neodepisuje na zpravy. Pritom mam 2deti s jinym chlapem, tak by se nemusela bat, ze ji lezu do zeli :nevim:
Partner nema deti, ale s ex ma hezky vztah (coz jsem rok nemohla zkousnout), vola ji asi vic nez me. Vidaji se ale celkem malo (4-6× do roka).

Lama Lama
Hvězda diskuse 50667 příspěvků 4 inzeráty 04.02.19 17:33
@Šáruší píše:
Pravda je, že je to krapet divné. Na druhou stranu, kdybys to přijala, třeba by to fungovalo super, třeba byste si s ní sedly a mohly by z vás být, nechci napsat kamarádky, ale dvě ženy, co se snesou. A pro tu malou by to pak byl ráj. Jestliže se necítíš být jí ohrožena, že by ti ho mohla odloudit, možná by stálo za to zkusit, jestli by to nefungovalo.

Hele, nemám prblém se s nextkou sejít ka kafi a probrat důležité věci, nemám problém, když si jedou děti vyzvednout, děti připraví vystoupení a chtějí, aby se šly podívat všichni, aby šli dál oba, nemám problém jet na pobyt s partou, kde budem koexistovat všichni, nemám problém být společně na oslavě narozenin dětí,pozvat se, popřát si k Vánocům a předat si dárky. Ale výlet, zvlášt takle v počátku, bez předchozí domluvy seznámení a uištění, že to všechny strany chtějí, zvládnou… to fakt ne.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 04.02.19 17:34

Já bych takhle nejela, je to divné i pro malou. Ona půjde za ruku s mamkou a ty půjdeš za ruku s jejím taťkou? Nebo třeba chytne druhou rukou taťku a půjdete takhle pěkně ve 4? :lol: Nemám problém, že spolu vychází a dovedu si představit výlet, kdyby i ona měla nového partnera a jeli jste dvě dvojice, ale takhle ve třech to nevím, mně by to bylo vyloženě nepříjemné

Alušáček
Závislačka 3398 příspěvků 04.02.19 17:34

Je to dost nestandardní.. Divím se i jeho bývalé, že má chuť s vámi jet na výlet a taky nechápu proč by 6lete dítě nemohlo být chvíli bez maminky… :think: Každopádně na tvém místě bych jela a sledovala ty dva jestli opravdu mají vztah mezi sebou uzavřený..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >