Je normální, že mě partner sexuálně obtěžuje, když spím??

Anonymní
14.3.21 15:45

Je normální, že mě partner sexuálně "obtěžuje" když spím?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli se vám někdy stalo, že vás partner sexuálně obtěžoval ve spánku. S partnerem si o víkendu rádi dáme víno, říká, že je rád když jsem malinko povolnější, ale mě stačí málo a po celém týdnu jsem tak utahaná, že usnu jak zabitá, spím opravdu tvrdě. Ale už mnohokrát se mi stalo, že mě probudilo světlo ze svítilny na mobilu a chlap pozoroval můj rozkrok a snažil se mě sexuálně uspokojovat a sebe taky. Kolikrát mi dokonce hodil na hlavu třeba tričko, aby mě to světlo neprobudilo. Je to normální? Musím dodat, že pokaždé když se tohle stalo, tak jsem se před spánkem snažila s ním mít sex, ale odbyl mě s tím, že to necháme na druhý den, že je unavený. Ale jakmile tvrdě usnu, tak se děje tohle.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
14.3.21 15:47

No, dokud jsi nezacala to s tim svetlem a trickem pres oblicej, tak jsem chtela napsat, ze to normalni je :lol:

Nevim, mne by se asi nelibilo, kdyby me manzel takhle uchylne v noci ocumoval, ale sexualni uchylky a fantazie jsou ruzne.. Prijde mi to celkem neskodne, ale urcite bych to s nim probrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16039
14.3.21 15:49

Ne není to normální a navíc je to znásilnění. Sex bez souhlasu na někom kdo není při vědomí.

Tvůj partner nespíš bude mít nějakou sexuální poruchu, kdy mu dělá obtíže sex s reálnou ženou co je při vědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7648
14.3.21 15:53

Zase, to už tady jednou bylo. A jestli se musíš ptát jestli to je normální tak nejsi normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 15:56

Omlouvám se, netušila jsem, že už to tady bylo, jen jsem se chtěla zeptat, nemusíte hned útočit. Díky za váš názor, možná normální nejsem, možná není normální můj partner, možná má třeba nějaký psychický, sexuální, problém. Nechtěla jsem to řešit s kamarádkou, aby se na něho pak nedívala skrz prsty, tak jsem si dovolila napsat sem. Je mi líto, že vás můj dotaz tak rozčaroval.

• Citovat
  • Nahlásit
12900
14.3.21 16:02

A on ti rekne co, kdyz se vzbudis? Jak reagujes ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 16:09

Řeknu mu ať toho okamžitě nechá, že chci spát, zabalím se pod peřinu, ale on je v tu chvíli jak v nějakým tranzu, za každou cenu se snaží udělat, sundává mi peřinu, udělá se na mě, utře mě a usne. A ráno se omlouvá. Máme jinak normálně sex samozřejmě, někdy se zadaří i několikrát za den.

• Citovat
  • Nahlásit
14.3.21 16:09

Udělej k večeři čočku s uzeným nebo hrachovou kaši…v noci ho překvapíš a ono ho to brzy přejde :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11625
14.3.21 16:10

No tak má trochu nějakou úchylku :think: ale to si musíte vyřešit spolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 16:11

Já to s ním samozřejmě řeším, holky, ale pokaždé se omluví, slíbí, že už to neudělá, ale pořád se to opakuje.

• Citovat
  • Nahlásit
3514
14.3.21 16:12

To seš dobrá, že vedle někoho, kdo má takové noční „tranzy“, usneš. To bych nedala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 16:13

Neusnu, většinou se sbalim a jdu spát na gauč…

• Citovat
  • Nahlásit
879
14.3.21 16:17

Partner bude mít spíš nějakou sexuální touhu uchylku..mozna by to chtělo nějakou pomoc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
14.3.21 16:18

Normalni je to, co prijde normalni partnerum, tobe to ocividne asi vadi, tak si s nim promluv. To, ze ti tady nekdo napise, ze je nebo neni neco normalni je irelevantni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
14.3.21 16:20
@Anonymní píše:
Já to s ním samozřejmě řeším, holky, ale pokaždé se omluví, slíbí, že už to neudělá, ale pořád se to opakuje.

A rekl ti k tomu vic, vzrusuje ho, ze o tom nevis nebo ze se muzes probudit. Jak si to podala, jako co dela, co blbne, dalas mu najevo, ze ti to vadi? Pak se mozna stydi priznat nejakou fantazii co ma..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat