Je nutná posilující dávka Hexy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verunB
Kecalka 374 příspěvků 15.10.14 09:54
Je nutná posilující dávka Hexy?

Zdravím holky potřebuji poradit :think: Myslíte si že poslední (4) dávka hexavakcíny je opravdu tak nutná? Trochu mě vyděsily zprávy o tom jak miminko umřelo po očkování. Vím píšou že to nebylo z očkování ale bůh ví jak to je. Prostě jsem začala pochybovat a mám z toho strach.Dnes by jsme měly jít na očkování v 1roce ale očkovat nechci tak se vás ptám co si o tom myslíte. Máme 3 očkování tak si myslím že ta čtvrtá už není tak potřeba že ty tři stačí :think:

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 15.10.14 09:56

Nemysli a nečti poplašné zprávy. Konzultuj s pediatrem, očkovacím centrem, imunologií. ;)

BellinkaX
Kelišová 6799 příspěvků 15.10.14 09:57

@verunB
Je nutna.

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 09:58

@verunB Ne takhle to nestaci.. bez toho boosteru to nebude kompletni ockovani. Tri davky byt muzou, ale v jinem rozestupu. (Posledni booster musi byt s odstupem pul roku.)

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 15.10.14 10:00

@verunB booster je nutny pokud chces splnit ockovaci povinnost a napriklad potrebujes aby slo ditko jednou do skolky apod.
Nemusis ho ale davat hned. I podle vyhlasky mas cas do 18m. Tak to zatim odsun a neco si nastuduj ;)

verunB
Kecalka 374 příspěvků 15.10.14 10:07

@quinny Aha tak to je super aspon to odložím :-) Prostě z toho mám strach něchám to až trochu poroste díky za info

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 15.10.14 10:25

@verunB dej jen bacha jak je to dlouho co dostala tu treti. Ten interval by mel byt 6 maximalne 12 mesicu, ale to ti snad vyjde ;)
 http://www.vakciny.net/…vani/DTP.htm

verunB
Kecalka 374 příspěvků 15.10.14 12:24

@quinny tak ted jsme přišly od mudr a super odložily jsme to na těch 18m vůbec stím neměla žádný problém :-) jsem jí říkala že mám z toho strach atd..a normálně to pochopila :palec:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 15.10.14 19:44

@verunB super neni nad rozumnou domluvu ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >