Je nutné pořád vyvařovat ???

174
26.11.06 20:57

Je nutné pořád vyvařovat ???

Ahoj !
Poslední dobou zase dost odstříkávám mlíčko a řeším, jestli je pořád nutné odsávačku vyvařovat ??? :?: Vyvařuju to totiž klasicky v hrnci a děsně mě to nebaví :roll: Mlíčko ale pak malé zkouším dávat jako kaši, tak jí samosebou nechci způsobit nějaké zdravotní problémy a stále vyvařuju.
Prosím poraďte, je to pořád nutné ?
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

189
26.11.06 21:03

Já jsem vyvařovala jednou za den, jinak vymývala a bylo to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
26.11.06 21:42

Ahoj,
podle mě vyvařovat NE. Zvlášť ne nádoby, nebo odsavačku na mateřské mléko. U sunarů je to možná jiný, to nevím. Stačí dobře umýt teplou vodou. Odsávala jsem 3 měsíce vyvařovala jsem sotva jednou za týden. Vždy po odsátí jsem myla a každý večer pak v horké vodě důkladně, ale nevyvařovala jsem. Prsa si přece taky nevyvařujeme :lol: .
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
26.11.06 21:44

Pokud se nemylim, tak v sedmi mesicich uz si miminko strka nejruznejsi veci do pusy. A ty vyvarene nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
26.11.06 21:55

Já vyvařovala snad minimálně. Brala jsem to tak, že lžičky a misky taky nevařím, tak proč flašky a dudly. . .Odsávačku jsem nikdy nepoužila, ale nevyvařovala bych. V tomhle věku jsem nevařila už ani kojo vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
27.11.06 02:12

Ahoj, tak ja odsavacku vyvarujem doteraz, ak si odstriekavam mlieko. Dudle z ktorych pije tiez, do flasky mam jednorazove sacky, takze nie. Robim to kvoli tomu, ze MM sa po zmiesani so slinami velmi rychlo zacne kazit a nie som si ista, ze jednoduchym umytim ho dokladne vymyjem zo zavitov, dudla a pod. Ano, Linda si pcha vsetko mozne do ust, ale skazenym potravinam sa chcem radsej vyhnut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.06 10:04

Ahoj. Myslím, že je to zbytečné. Od počátku jsem odsávačku vyvařovala jednou denně a jinak omývala pod tekoucí vodou a pak prolila vařící.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
27.11.06 10:46

Odsávačku na mateř.mléko, bych taky nevyvařovala pokaždé, když jí důkladně umyješ horkou vodou, tak stačí vyvařit jednou za týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
27.11.06 11:08

ahojky, z vlastní zkušenosti: Zbynďa je od narození na UM, lahvičky jsem vyvařovala tak jednou za týden (zpočátku, teď už vůbec), jinak pokaždé jen důkladně myji v horké vodě. Zbynďovi je 8,5 měsíce a dodnes nebyl nemocný. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama