Je nutné přecházet u UM z 1 na 2?

1938
20.3.08 10:38

Je nutné přecházet u UM z 1 na 2?

Ahoj holky, pomalu se Tomíkovi blíží 4. měsíc a na krabici Beby je napsáno, že je možné po 4. měsíci přejít na Bebu 2. Nepíšou přejděte, ale je možné. Tak mě napadlo, zda je to nutné, zda nezůstat u 1. Jak jste to dělaly vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6149
20.3.08 10:42

Myslím, že pokračovací mléka obecně jsou potom přizpůsobená faktu, že dítě už je přikrmované, dokud není, na pokračovací mléko bych nepřecházela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
20.3.08 11:02

Souhlsaím s Ogulou. Pokud dobře prospívá, není nutné začínat s příkrmy před tím 6měsícem a tak bych zůstala do té doby i u té 1. Tohle udává jen spodní hranici, od kdy je možné dávat tu další variantu, ale neznamená to že úderem 4měsíce začnete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
20.3.08 13:46

Ahoj, tohle jsem kdysi peclive studovala ve vsech moznych clancich a pro sebe vyvodila tohle: Neni problem s prikrmy zacit az v pul roce a ve stejne dobe zvolit UM 2. UM1 je urceno pro vyzivu od narozeni, tudiz je to kompletni strava. Ta dvojka uz je spis jako doplnek pro prikrmy.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
21.3.08 08:06

Ahoj, pokud nechceš ještě přikrmovat,tak pokračuj s jedničkou. pokračovací mléka nemají takový sytící účinek jako počáteční. Když to miminku stačí,tak není nutné nic měnit. Stejně na začátku ti mimčo sní z příkrmu jen lžičku nebo 2. Já jsem u prvního akorát začala do nočního mlíčka přidávat lžičku obyčejné instantní rýžové kaše,aby to bylo hustší a trošku se najedl na noc. Pak spinkal 8hod (normálně moc nespal max.4hod v kuse). U druhého to budu dělat stejně,ten zase jak se nevyspí,tak pořád pláče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
21.3.08 09:48

Díky moc za vysvětlení, zůstanu určitě u 1. Ještě že jsem se tady zeptala, protože příbuzenstvo mě masírovalo, že samozřejmě mám koupit 2 :? Tomík roste bezvadně, možná až moc, příští týden jdem na prohlídku, tak jsem zvědavá na váhu. Každopádně příkrmy chci dávat až od půl roku. Díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama