Je očkování podle Vás holky jediná cesta,jak zvládat epidemii ?

• Fotoalbum (18)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.11.21 22:05

Je očkování podle Vás holky jediná cesta,jak zvládat epidemii ?

Holky dneska jsem se přistihla při takových myšlenkách, že mi z toho až je zle. Zamyslela jsem se nad tím, jak jsme žili před rokem 2020, nikdy by mi nenapadlo, že by mohla být nějaká pandemie celoglobální. Nikdy by mi nenapadlo, že budou chudáci lidé na tento vir umírat, ale taky nikdy by mi nenapadlo, že bych měla do svého těla přijímat vakcínu, kterou prostě nechci, ale nechci být omezována. Starám se v dobré víře o své zdraví, imunitu a děsí mi představa, že bych si měla nechat do těla vpíchnout vakcínu, o které nejsem přesvědčená, že je pro můj život důležitá. Holky respektuji rozhodnutí každé z Vás, ať jste očkovaná či nikoli, ale spíše by mě zajímal Váš názor těch, které jste očkovány a chcete se s námi podělit o Vaše názory. Když jste se šli očkovat, tak jste šli dobrovolně, ale neměli by se dobrovolně rozhodnout i ti, co očkování nechtějí? A neměly by se tyto dvě skupiny rozdělovat? Děkuju za Vaše názory holky, opatrujte se.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1658
26.11.21 22:09

Tak …. A teď vás očkované sežerou….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27767
26.11.21 22:17

Tak pokud jsou ochotni přijmout riziko, že na ně nezbude ventilator nebo kyslikova maska. :nevim:
Oni se totiž neockovani ohání svobodou volby, ale následky už přijmout nechtějí. To chtěji léčbu, drahé protilátky apod.
A na ty zdravotníky, co kolem nich kmitají, při té své svobodě volby taky nemyslí. Až dá pulka zdravotního personalu ze svobodné vůle výpověď, tak kdo bude ten, kdo bude nejvíc rvát, protože bude potřebovat péči?

Příspěvek upraven 26.11.21 v 22:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4246

A MĚ děsí, jak někdo může takhle prznit češtinu! Sorry, ale tohle MI fakt trhá žíly, musela jsem si ulevit, děkuju, odcházím. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24405
@Markéta188 píše:

Proč by měly? Tvoje reakce je poněkud…typická. K dotazu - očkování obecně mi nahání hrůzu a nemám ho ráda. na druhou stranu - stejně málo vím o všech vakcínách, které jsem nechala povinně či nepovinně píchnout sobě nebo dětem. Kdybych měla pochybovat o každém doporučení, které lékaři učiní v zájmu zdraví mého nebo mých blízkých, tak se z toho zblázním kovid nekovid. Očkovat jsem se nechala, protože se nerozhoduju za sebe, ale za zhruba 80 rodin, které by mým onemocněním přišly do karantény a protože chápu logiku věci - očkování=předpoklad mírného průběhu bez zabírání místa v nemocnici. A to i přesto, že jsem jako neočkovaná kovid prodělala s téměř nulovými příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1672

Podle mě je to jediná cesta. Tedy druhá cesta je ta, že to všichni dostaneme, někteří víckrát, ti silnější to asi dají, a mraky starých, tlustých a nemocných umřou. Zacpou nemocnice, lidi budou umírat doma, protože nebudou místa, a přestanou se provádět jiné výkony, nemocniční personál to nedá, a začne se masivně umírat na jiné věci. A to je pro mě nepředstavitelná hrůza, proto je za mě jediná cesta očkovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56

Očkovaná jsem, nechala jsem se očkovat v době, kdy jsem pracovala na covid oddělení a co šichta, to někdo zemřel.. a já už chodila domů s psychikou úplně v háji.
Osobně si ale myslím že je to rozhodnutí každého z nás.. rozhodně si nemyslim, že očkování je jediná cesta, jak tuto pandemii překonat..přijde mi to jako blbost, když i po ní se lidé nakazí.
Hodně mě mrzí jak se společnost rozdělila na 2 tábory a útočí proti sobě, je to fakt smutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
26.11.21 22:18

Opravdu? Opravdu je třeba založit další diskuzi? Je jich tady na toto téma málo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32820
26.11.21 22:19

Tvoje svoboda ohrožuje ostatní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80476
26.11.21 22:21

Já taky nechci být omezována, ráda bych dostala adekvátní péči, když mě nějaký blbec sestřelí autem, ráda bych se rychle dostala na operaci, pokud mi najdou počínající nádor…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1472
26.11.21 22:21

Očkování nevěřím.

Navíc teď sem dorazí ten nový zmutovaný virus, na který ani třeba očko platit nebude a budeme v háji tak jako tak.

Já nevím, je to divná doba a konec v nedohlednu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
860
26.11.21 22:22

Očkovaná jsem, o vakcíně, jako východisku ze současného stavu, mám však značné pochybnosti. Byla a je to hrr akce, celkem pochopitelná, když jiné nástroje pro boj s touto nemocí nebyly. Co bude teď, kdo ví :nevim: ač jsem skeptik, tak až takhle špatnou situaci jsem nečekala.

Příspěvek upraven 26.11.21 v 22:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11679
26.11.21 22:23

Očkovaná jsem, pracuji u těch, pro které je Covid nejnebezpečnější a k tomu mám malé děti ve školce, kde se to šíří rychle. Ty výhody pro očkované beru jako příjemný bonus. A ano, mám z Covidu strach. Moje neočkovaná šéfka, která uznává jen a jen homeopatika, právě leží na JIPce ve špatném stavu, neštěstí zatím,, jen" na kyslíku. Bolí ji celé tělo, nemůže se hýbat. Ale stejně tak neodsuzuji ty, kteří se z nějakého důvodu očkovat nechtějí. Jen mi vadí, když takový kolega ještě sundá v klidu masku a běhá mezi pacienty. Já jsem očkovaná, každou směnu testovaná a tohle si prostě nedovolím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
26.11.21 22:31
@Markéta188 píše:

Naopak v mém okolí se spíše setkávám s tím, že neočkovaní jsou v projevu útočnější. Možná je to strachem, očkovat se nenechají, ale v podvědomí je přeci jen hlodá myšlenka co když dělæm chybu. O to razantněji musí přemlouvat sebe a ostatní, že mají pravdu.
Třeba manžel mi dokáže dávat každý den přednášky jak se očkovat nepůjde a jak si nenechá dávat do těla sajrajt. Začne klidně, po půl hodině už nadává.
Já jsem se očkovat byla a neříkám už nic, protože to nemá smysl. Pokud si myslí, že je to tak dobře. Já totiž sama nevím, co je dobře a docela mě překvapilo jak on si tím je jistý. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7967
26.11.21 22:32

Nemyslím si, že je očkování jediná cesta. Lidstvo už přečkalo různé morové rány i bez očkování, bohužel za jakou cenu, to nikdo nechceme… Loni jsem optimisticky doufala, že vakcína bude mít vyšší účinnost, teď si myslím, že se postupem času musíme promořit a třeba to bude v dalších generacích další běžná viróza. Nad čím mi zůstává otazník, jakými směry bude vir mutovat a pochybuji, že to může vědět běžný odborník z emimina. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat