Je opravdu můj život tak nudný?

Anonymní
29.4.20 17:29

Je opravdu můj život tak nudný?

Je mi 24. :nevim:
Momentálně sedím na nemocenské, jelikož mě a další připustili z práce pro nadbytečnost. (Není odbyt)
Nemám žádné kamarády. Mám asi jen 2 holky, se kterýma tak 1× měsíčně zajdu ven, ale to se musím ozvat ještě já. Nové kamarádství mi jaksi nejdou, nevím kde, a druhá strana nemívá zájem. Jsem introvert, než se rozjedu, trvá to.
Zájmy mám : svého psa, fitness (teď nemožné) procházky, kolo, brusle..Občas dobrovolničím - sběrem odpadků.
Jak přemýšlím nad svým životem, trávím čas jen sama i při těchto aktivitách. Oslovila jsem nějaké holky ve fitness, ale neměly nijak zájem. Jsem introvert, a mnoho lidí o mě zájem nemívá. Nebo brzy ochladne po mém nepříliš výrazném projevu. Často se nudím a přemýšlím jak to mají ostatní. Ani ke mě nechodí žádné návštěvy. :think:

máte to taky tak někdo podobně? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21875
29.4.20 17:38

No jako z toho výčtu ano, žiješ opravdu nudně. Ani moje máma důchodkyně se doma nenudí. Já taky nemám fůru přátel, je jich pár, ale můžu jim zavolat i o půlnoci. Hlavně na zábavu nemusíš mít jen přátele na život a na smrt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
29.4.20 17:45

Ja take nemam zadne pratele a moc konicku…
Ted sedim doma a kazdy den se nudim, nevim, co delat…
Ty mas aspon ten sport, to me treba vubec nebavi.
Mam asi 3 kamaradky se kterymi se vidim parkrat do roka… takovou, ktery bych mohla volat o pulnoci, rozhodne nemam :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17306
29.4.20 17:45

Tk důležitý je, abys ty byla spokojená, to jestli je pro nás tvůj život nudný nebo je není podstatné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 17:48

No spokojená teda nejsem, proto se ptám na vás.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 17:49

A odkud jsi? :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
1592
29.4.20 17:54

...

…tak si najděte nějaké chlapy. Je s nima sranda, nudit se nebudete a ještě vás budou pravidelně píglovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 17:56

Bydlím poblíž Ostravy :)

• Citovat
  • Nahlásit
2436
29.4.20 18:05

Nevím zda to je či není podpora ale takhle tvůj život není nudný mas zájmy koníčky ale je spíš osameli.. Jinak to je v dnešní době celkem běžné.. hekticky život, sociální sítě honit se za bůhví čím..
Nejsi v tom sama tomu věř a v době covidu to u dost lidí vyplulo na povrch..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
29.4.20 19:55

Jestli jsi opravdový introvert, tzn ne jen kvůli tomu, že o tebe nemá nikdo zájem a ty by jsi se ráda setkávala apod, tak by pro tebe neměl být problém, zvlášt v této době být sama se sebou.
Jsem taky introvert a tahle situace je pro mě naprosto normální, kdy v dnešní době je jakože zakázáno se shromaždovat, odstup 2 metry a já nevím jaké kraviny…takže nijak moc nepocituju omezení. Jen tedy ted, když jsme taky doma a taky už nevím co dělat..ale zachvíli už půjdem do práce, takže ok, protože ikdyž jsem introvert, tak jít ven a mezi lidi je prostě potřeba. Nemusím se s nimi až tak bavit, ale prostě mezi ně nějak jít..a pak se zas těšit domů, až budu zase sám.
A taky nemám žádné přátele a to už je mi přes 40 a uplně mi to tak vyhovuje, jinak bych je měl. Neboli bral bych nějakého (mimo rodinu) blízkého člověka, který by byl podobný mě a se kterým bychom si dobře rozuměly..na to stěstí nemám někoho takového potkat. Ale nabídek, at podniknu s někým něco..těch bylo v minulosti dost..ale já si lidi prostě vybírám.
Být tebou, určitě si co nejdřív najdu nějakou práci, protože ikdyž tě baví sport a chození do přírody (jako mě), by ses doma zachvíli zbláznila. Práce je prostě základ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
29.4.20 19:58

Pokud nejsi spokojená a často se nudíš, pak ano, tvůj život je opravdu dost nudný. Kdyby tě to, co děláš, naplňovalo, pak by i takovýhle život byl úplně v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
29.4.20 21:26
@Anonymní píše:
Momentálně sedím na nemocenské, jelikož mě a další připustili z práce pro nadbytečnost. (Není odbyt)
Nemám žádné kamarády. Mám asi jen 2 holky, se kterýma tak 1× měsíčně zajdu ven, ale to se musím ozvat ještě já. Nové kamarádství mi jaksi nejdou, nevím kde, a druhá strana nemívá zájem. Jsem introvert, než se rozjedu, trvá to.
Zájmy mám : svého psa, fitness (teď nemožné) procházky, kolo, brusle..Občas dobrovolničím - sběrem odpadků.
Jak přemýšlím nad svým životem, trávím čas jen sama i při těchto aktivitách. Oslovila jsem nějaké holky ve fitness, ale neměly nijak zájem. Jsem introvert, a mnoho lidí o mě zájem nemívá. Nebo brzy ochladne po mém nepříliš výrazném projevu. Často se nudím a přemýšlím jak to mají ostatní. Ani ke mě nechodí žádné návštěvy. :think:máte to taky tak někdo podobně? :think:

Můžeš ještě luštit křížovky a koukat na Růžovou zahradu. :mrgreen: Třeba to osloví nějakou důchodkyni a můžete se zkamarádit. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31460
29.4.20 22:16
@Anonymní píše:
Jak přemýšlím nad svým životem, trávím čas jen sama i při těchto aktivitách. Oslovila jsem nějaké holky ve fitness, ale neměly nijak zájem. Jsem introvert, a mnoho lidí o mě zájem nemívá. Nebo brzy ochladne po mém nepříliš výrazném projevu. Často se nudím a přemýšlím jak to mají ostatní. Ani ke mě nechodí žádné návštěvy. :think:máte to taky tak někdo podobně? :think:

No a co zkusit ty zájmy rozšířit? Máš psa - co všechno s ním děláš? Z popisu chápu že přítele asi nemáš, tak co nějakého pohledat? Ale zas jako introvert by sis mohla vystačit s málem nebo najít zálibu i ve věcech, které by jiné nebavili.

Např. ten fitness, proč bys nemohla cvičit doma? :nevim: my si normálně vyhradili cvičící plac a ušetřený čas kdy nemusíme nikam dojíždět věnujeme sportu.

Je fakt že já bych se asi dost unudila no :oops: a to jsem taky spíš uzavřený typ. Ale potřebuju furt něco dělat, řešit, učit se… pokud ti současný stav nevyhovuje, tak to zkus nějak oživit :) na výběr je strašně moc aktivit. Ale chápu že bez kamarádů je to trochu blbý :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
29.4.20 22:36

Tvůj život nemůže být zas tak nudný, když máš aspoň nějaké koníčky. Určitě máš v okolí nějaké lidi, kteří by si s tebou rádi promluvili, ale bojí se tě. Nemyslím to zle, ale jestli jsi spíše introvert neví, jak se k tobě přiblížit. Musíš světu ukázat úsměv a dobrou náladu. A se svými kamarádkami, i když jich nemáš moc, se kdyžtak bav častěji. Začneš více patřit k jejich životu a oni tě budou třeba seznamovat se svýma kamarádkama. Život máš jen jeden a nemůžeš ho promarnit přemýšlením o tom, proč je k tobě nespravedlivý.
:srdce: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat