Je opravdu tak snadné sbalit chlapa?

Anonymní
21.1.21 23:05

Je opravdu tak snadné sbalit chlapa??

Ano, ptám se na to, zda je to opravdu tak snadné, jak některé ženy říkají. Mně se občas stane, že se potkám s nějakým, který je přesně můj typ a úplně cítím zachveni. No ale teď přichází na řadu můj problém. Čím silnější to je, tím víc jsem odmerenejsi, i když mi buší srdce. Jde mi o to, že je mi trapné za to, že by to mohl poznat. Pokud je mi někdo jen tak normálně sympatický, dokážu přirozeně konverzovat, usmívat se atak. Pokud je to pro mě velká přitažlivost, jsem úplně nemožná. Mně je totiž strašně trapné být koketa, jsem strašně hrdá. A podotýkám, že nejsem nejmladší, mám to tak celý zivot. Teď mi zrovna jeden takový zkrizil cestu, i cítím, že se mu líbim ale nedokážu dát nic najevo, takže asi nic netuší a necítí že mne, že by něco mohl zkusit, prostě to nedám najevo. I si říkám, že bych zkusila to, co nikdy a sice, že bych ho oslovila mailem nebo to tak nějak zkusila, aby mi to zase neuteklo. Ovšem ten pocit, ufff. Setkala jsem se s pár koketama, ale vždy jsem se za ně styděla. No oni mohli mít kdejakeho a já žádného. Pokud jste dočetli, jaký na to máte názor, uvítám i postřehy mužů. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16439
21.1.21 23:14

Ve skutečnosti je tvoje „hrdost“ strach z odmítnutí.

a ne - pokud nebudeš riskovat odmítnutí, tak sice nebudeš odmítnuta, ale taky nebudeš přijata.

Pokud chceš fungovat ve vztahu, musíš riskovat a dát se všanc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5173
21.1.21 23:21

Tak pokud je nezadaný a líbíš se mu a hledá vztah, tak to těžké není. Akorát na to musí být nějaké přijatelné místo a čas, ideálně když se vídáte častěji, třeba ve frontě na rohlíky to asi tak jednoduché nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
21.1.21 23:27

Svůj problém znáte, tak na něm zapracujte… Spousta chlapů udělá první krok, ale musí vidět, že mají alespoň nějakou šanci. A jestli jim ji svým chováním seberete, tak proč by se ztrapnovali. Oni jsou totiž taky někdy hrdí.

Neříkám hned se před nima nakrucovat, ale usmát se, zeptat se, jak se mají, co je baví…

Když si ten Váš popis hodin v hlavě do obrázků, tak být chlap, tak si řeknu že jste strašně namyšlená. A to to tak být nemusí.

Docela by mě zajímalo, co je podle Vás koketní jednání. Protože si trochu myslím, že prehaníte :D že to, co je normální zájem zvelicujete v koketnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 23:39

Mám stejný problém a přišla jsem tak o super chlapy, se kterými by to jinak vyšlo, vím zpětně.
Makej na tom a překonej se, stačí se kolikrát jen usmát nebo dát do řeči. Nemusíš být přece koketa.
Nestane se nic horšího než že z toho nic nebude, a to z toho nebude stejně, když nic neuděláš.

• Citovat
  • Nahlásit
20158
21.1.21 23:48

Nemusíš koketovat jako kdejaká káča. Mně vždycky stačil dlouhý pohled a úsměv, abych chlapovi dala najevo sympatie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9540
22.1.21 00:38

Není! My máme svou hrdost! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
22.1.21 01:25

Každý muž bude potěšen, když žena udělá první krok. Nebere se to jako nějaká vlezlost, ale naopak tím, že je to stále relativně nestandardní, tak to v muži vyvolá pocit výjímečnosti a okamžité sympatie. A i kdyby nešlo o vzájemnou přitažlivost, nikdo Vás nebude urážet, nebo se posmívat. Nevím, na co čekáte. Stejně jsme jen organismy plující vesmírem na kusu šutru a těch +-80 let co tady máme je nic v porovnání s dějinami lidstva a věřte, že v budoucích učebnicích dějepisu se nebude psát o tom, jak Vás odmítl nějaký muž. Život je krátký na to litovat toho, co jsme neudělali. Aspoň budete mít jasno. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
22.1.21 05:49

Mne obcas pomáhá si predstavit, jak bych se teď zachovala vuci kamarádovi. Koketa jsem taky, ale opravdove sympatie nekdy taky skryvam, to nema s koketovanim nic společného.

Jinak ‚sbalit chlapa‘ neznam, vzdycky je to spolupráce a otazka štesti, ze se sejdete ve vzajemnem zajmu a za vhodnych okolnosti ;)

• Citovat
  • Nahlásit
12375
22.1.21 06:05

S chlapem, který se mi libil, mi to nikdy nešlo. Totální křeč.
Zato s těmi, kteří byli kamarádi, klienti atd., jsem konvertovat uvolněně, hyrila vtipem :mrgreen:
Takže mě vzdy bavili chlapu, o které jsem neměla zájem. Sbalit chlapa mi nikdy neslo, kdyz s mi líbil.
Ani na starý kolena to nedokážu ovlivnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
22.1.21 06:06

Hezké ráno. Podle mě to tak snadné není a kdo to takto tvrdí, se pravděpodobně jen chlubí. I když záleží hodně na povaze. Někdo fakt asi dokáže sbalit spoustu chlapů během krátké doby, ale řekl bych, že ta úroveň takových chlapů bude bídná. Možná dobré na pobavení na jednu noc, ale tobě o tohle očividně nejde.

Jestli se umíš v jiných případech normálně bavit, zvládneš to i v tomto případě. :) Hrozně si protiřečíš. Je ti trapné, že by mohl něco poznat a vše skrýváš, ale pak se ptáš, co dělat, aby poznal? :) Ten úsměv a konverzace úplně stačí. A když mi namítneš, že to kvůli bušení srdce a všelijakým myšlenkám nezvládneš a radši se držíš zpátky, tak si uvědom, že být odtažitý je pro ostatní lidi hrozně nepříjemné. Přece nechceš být nepříjemná. Zkus to vzít jako motivaci a překonat se. Držím palce! :)

Prosím tě, hlavně mu nepiš, to je asi to nejtrapnější!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
22.1.21 06:21
@Anonymní píše:
Ano, ptám se na to, zda je to opravdu tak snadné, jak některé ženy říkají. Mně se občas stane, že se potkám s nějakým, který je přesně můj typ a úplně cítím zachveni. No ale teď přichází na řadu můj problém. Čím silnější to je, tím víc jsem odmerenejsi, i když mi buší srdce. Jde mi o to, že je mi trapné za to, že by to mohl poznat. Pokud je mi někdo jen tak normálně sympatický, dokážu přirozeně konverzovat, usmívat se atak. Pokud je to pro mě velká přitažlivost, jsem úplně nemožná. Mně je totiž strašně trapné být koketa, jsem strašně hrdá. A podotýkám, že nejsem nejmladší, mám to tak celý zivot. Teď mi zrovna jeden takový zkrizil cestu, i cítím, že se mu líbim ale nedokážu dát nic najevo, takže asi nic netuší a necítí že mne, že by něco mohl zkusit, prostě to nedám najevo. I si říkám, že bych zkusila to, co nikdy a sice, že bych ho oslovila mailem nebo to tak nějak zkusila, aby mi to zase neuteklo. Ovšem ten pocit, ufff. Setkala jsem se s pár koketama, ale vždy jsem se za ně styděla. No oni mohli mít kdejakeho a já žádného. Pokud jste dočetli, jaký na to máte názor, uvítám i postřehy mužů. Dekuji

Úsměv zmůže mnohé. Rozhodně není koketní a už vůbec ne trapný. Málokdy se stane, že nej nemám reakci, ať už v podobě úsměvu nebo nějaké poznámky. Neříkám, že z každého úsměvu je šance na vztah, ale minimálně je to milé, potěšující, sebevědomí povzbuzující.
Jinak si myslím, že to přeháníš a za koketovanim vidíš úplně vše a cítím z tebe spíš žárlivost, že jiné to dokážou a ty ne. Podmračenost a nepřístupnost působí velmi nesexy. Už dávno neplatí, že muž má sbalit ženu a udělat první krok. Nebo spíš taky to tak mám, ale i muži chtějí cítit zájem a musíš tomu jít naproti.
Začni tím úsměvem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2911
22.1.21 06:22

Na sbaleni chlapa mi opravdu nic tezkeho neprijde. Zbytecne v tom hledas vedu, jak uz tu zaznělo, tvuj problem neni zadna hrdost, ale strach z odmitnuti, tak s tim neco delej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
22.1.21 06:38

Můžu se zeptat co jsi za znamenj? :lol: mám to úplně stejně a někdy je tento způsob spíše pozitivum než negativum, jen se musíš s tím naučit trochu pracovat, aby to nebylo „moc“ a to je ideálni cesta.. vím o čem mluvím.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
798
22.1.21 07:22
@Anonymní píše:
Ano, ptám se na to, zda je to opravdu tak snadné, jak některé ženy říkají. Mně se občas stane, že se potkám s nějakým, který je přesně můj typ a úplně cítím zachveni. No ale teď přichází na řadu můj problém. Čím silnější to je, tím víc jsem odmerenejsi, i když mi buší srdce. Jde mi o to, že je mi trapné za to, že by to mohl poznat. Pokud je mi někdo jen tak normálně sympatický, dokážu přirozeně konverzovat, usmívat se atak. Pokud je to pro mě velká přitažlivost, jsem úplně nemožná. Mně je totiž strašně trapné být koketa, jsem strašně hrdá. A podotýkám, že nejsem nejmladší, mám to tak celý zivot. Teď mi zrovna jeden takový zkrizil cestu, i cítím, že se mu líbim ale nedokážu dát nic najevo, takže asi nic netuší a necítí že mne, že by něco mohl zkusit, prostě to nedám najevo. I si říkám, že bych zkusila to, co nikdy a sice, že bych ho oslovila mailem nebo to tak nějak zkusila, aby mi to zase neuteklo. Ovšem ten pocit, ufff. Setkala jsem se s pár koketama, ale vždy jsem se za ně styděla. No oni mohli mít kdejakeho a já žádného. Pokud jste dočetli, jaký na to máte názor, uvítám i postřehy mužů. Dekuji

Pokud se chlapovi líbíš, je opravdu snadné jej sbalit a nemusíš na to být koketa :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat