Je opravdu tak těžké najít si ve třiceti přítele?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 13:44
Je opravdu tak těžké najít si ve třiceti přítele?

Ahoj.
Potřebuji kapku povzbudit. Je mi třicet, mám tříletého chlapečka, s jeho tatínkem nežiji, našel si přítelkyni. Nicméně dobře vycházíme. Rok bydlím s přítelem, půl roku bylo super, pak to začalo skřípat - začal mě za vše kritizovat, najednou začal nemít rád syna, vrchlolem bylo, když jsem omylem zapla jeho chat a zjistila jsem, že vesele flirtuje s x kolegyněmi. Je mu čtyřicet, nemá děti, nikdy nechtěl, nikdy pořádně s nikým nežil, ale lákal mě na to, jak strašně už chce žít rodinný život. Pravda, kvůli mě koupil velký byt, s hodně věcmi mi pomohl, nicméně ze dne na den změna a mám pocit, že by mě nejdraději někam zakopal. Ale prý se nic neděje a z jeho strany se nic nestalo. Jsem zoufalá a říkám si, zda je opravdu problém najít někoho staršího třiceti let, kdo bude milovat mě, mé dítě, nebude si už potřebovat dokazovat nic balením ostatních, kdo bude prostě normální a alespoň x let spolu budeme. Kde hledat a jak poznat, že za půl roku to zase nebude z nějakého důvodu špatné? Přítel se zřejmě hodně nadchnul a pak zjistil, že žít s někým není tak sexy jako flirtovat a občas jen kino, víno se slečnami. Je mi tak akorád na to si hodit provaz :(.

Reakce:
irca11
Kelišová 6068 příspěvků 26.10.14 13:47

Já mám tedy kamaráda je rozvedený má syna a miluje děti, našel si přítelkyni na sesznamce paní má také děti a loni jsem jim byla na svatvě jemu je 40 a ji cca kolem 35 let. čance je, je spousta mužů které děti nemaji a nebo naopak maji a jsou bez přítelkyně a hledají…
držim pěsti

ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 26.10.14 13:52

Co takhle zkusit si najít partnera, který už někdy s někým žil? Podle toho, co píšeš to vypadá, že jsi jeho první„spolubydlící“ známost. Poohlédla bych se po někom, kdo už s partnerkou stůl a postel sdílel, možná by nebylo na škodu, aby on sám už byl taky tatínkem :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 14:05

@ropucha 02 Už jsem o tom taky uvažovala, pravda, člověk, který s někým žil, případně má dítě, je „odzkoušený“ a ví, do čeho jde. Na druhou stranu, je to těžší, dát dohromady dvě děti, ale když budou malinké, možná to půjde. Jen je mi smutno, člověk s někým zařídí byt, myslí si, že je to na déle a zase problém. Minulý vztah mi vydržel 10 let, proto jsem z toho v šoku, nejsem zvyklá žít s někým jen chvíli. Ale poslouchat denně řeči o tom, jaká jsem hrozná, co dělám špatně a jak on ze mě nebo z mého syna nemá dobrou náladu (najednou, kdysi byl nadšený), to už nedávám. Psychicky mě to strašně ubíjí, nic není dobře, jsem prostě nejhorší. Zakl.

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 26.10.14 14:13

Pokud chceš někoho staršího než jsi ty, asi bych brala v úvahu jeho vztahovou minulost a u těch, kteří neměli vážnou známost, byla hodně opatrná… :nevim: nechci být nespravedlivá, určitě jsou i výjimky, ale řekla bych, že chlap 35+ co nikdy neměl vážnou známost asi nebude pro takový vztah ideál… takže ne vyloučit, ale být v těchto případech opatrnější…

boruvkay
Kelišová 5655 příspěvků 26.10.14 15:22

Já myslím že najdeš, jen to třeba bude chvíli trvat a mezi tím narazíš na pár chlapů, co za to nestojí. Já našla „správného“ chlapa až v 36 letech. Asi si chtěl ten tvůj zkusit rodinnej život a najednou zjistil, že ho to nebaví.

sagina
Echt Kelišová 7811 příspěvků 26.10.14 16:14
@Anonymní píše:
@ropucha 02 Už jsem o tom taky uvažovala, pravda, člověk, který s někým žil, případně má dítě, je „odzkoušený“ a ví, do čeho jde.

nj, ale bys pak zase nenarážela na přílepky, kteří nejsou zvyklí žít sami, kteří spíš než partnerku hledají hospodyni a případně chůvu pro děti z předchozího vztahu :nevim:

he, jako když jsem se po nějakém asi patnáctiletém manželství zhroutila, že už sama nezvládám děti, domácnost, sehnat peníze na obživu a ještě pomáhat exovi s jeho podnikáním a chtěla po něm, aby domů nosil aspoň pět tisíc měsíčně, že už fakt nemůžu, nemůžu, nemůžu. a on mi zcela vážně odpověděl, že jestli se nedám dohromady, tak si tedy bude muset najít jinou ženu, která mu bude pomáhat, když já tedy selhala :nevim: no, našel ji pak víceméně obratem na netové seznamce a upřímně jak mi před manželstvím seznamky nevadily, tak po rozvodu do nich ani nemůžu nakouknout. protože když si profiltruji chlapy věkem ke mně, tak mám pocit, že je to jak „Federální kriminální ústředna pátrá, radí, informuje“, příživník vedle příživníka :mrgreen: jako je mi jasné, že oni ti chlapi v tom budou (možná) nevinně, ale prostě po zkušenostech s exem v seznamce čtu „podnikatel“ a automaticky mi v hlavě naskakuje překlad „hledám kasičku, protože díky podnikání je můj přívod peněz značně nepravidelný a nemám z čeho platit nájem“.

boruvkay
Kelišová 5655 příspěvků 26.10.14 18:06

@sagina jo internetové seznamky jsou takových příživníků plné a nejhorší je, že tam ti chlapi tak strašně lžou, hrůza. Některé ty fotky jsou třeba i 10 let staré. Vzpomínám na jednoho, který tam je už spoustu let, pár let jsme si občas povídali, nakonec jsme si dali rande. A to fakt byla síla. Na fotce vytáhlý, hubený charismatický muž, ve skutečnosti vypadal o 10 let starší, a postavou hrdě konkuroval ženské v 9.měsíci těhotenství. A jediná jeho starost byla, aby mu neodřeli volvo, kterým přijel a sdělil mi že za žádnou ženskou platit nebude, protože všechny jsou zlatokopky a jdou jen o penězích. :lol: :lol:

ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 26.10.14 20:08

Nojo, ono je to fakt těžký. Já po zkušenostech, které mám (a je jich víc, než by se mi líbilo) říkám, že partneři si mají být tak nějak rovni- vysvětlím: podobný věk, vzdělání, pokud má jeden dítě, je lepší, když ho druhý má taky. Ano, říká se, že se protiklady přitahují, ale podle mně to pak nefunguje.
Zakladatelka má tu smůlu, že si nabrnkla vztahově nepříliš zkušeného partnera, ano, nejdřív byl nadšený, že má naráz rodinu, tak jako „ostatní velký kluci“, ale teď už ho tahle hra přestala bavit a rád by změnil lokál. Zase, docela mu věřím, že to zpočátku myslel vážně a upřímně, že byl skutečně nadšený, proto taky sehnal velký byt atd. Ale už ho to nebaví, chce to ukončit, a protože je v podstatě srab, tak háže vinu na zakladatelku a její dítě, oni mu ubližují, a to už jen tím, že jsou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 00:47

Jestlichtel zit rodinnej zivot, to mozna jo, proto ten byt koupil, ne? Toho bych siv mym pripade dost vazila

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 27.10.14 01:05

Je nutné mít ve třiceti přítele? jasně, jít trochu „tomu štěstíčku naproti“ ale spíš se musí najít oba dva… nemyslím, že by to bylo o moc těžší než ve dvaceti, nebo o moc lehčí než v šedesáti… „splněno“ už máš, tak proč si zatím neužívat syna a svobody? třeba někoho potkáš za rok a pozbytek života už budeš i když většinou příjemně, ale pořád tak něják „svázaná“… jinak to, že chlap po 35 nemá aspoň exmanželku, nebo děti většinou má nějáký důvod a ten opravdu nebývá takový, že celý život čekal na tebe…i když zrovna my jsme vyjimka :twisted:

easymen
Nováček 5 příspěvků 27.10.14 07:46

Proč by jsi nenašla? :) Sám jen co se vzpamatuji budu někoho hledat a myslím, že v tomhle věku dítě už není překážkou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >