Je ošklivá na syna, snaží se ho i "vychovávat"

691
15.7.19 10:50

Je ošklivá na syna, snaží se ho i "vychovávat"

Devatenáctiletá dcera jede dost hnusně proti synovi. Například, říká mu jen „Jiří“, nikdy v životě mu neřekla zdrobnělinou, i když jsem ji o to žádala. Je pravda, že jí zdrobněliny nešly přes pusu nikdy a sama se zásadně představuje podle jména v občance, i jako malá neměla ráda (ani teď se jí to nelíbí, ale mně zas nejde přes pusu její normální jméno), když se na ni mluvilo zdrobněle, ale říkat tak škaredě dvouletému klukovi se mi nelíbí, je to jak na chlapa. :nevim: Další věc je, že ho vychovává dost svérázně a divně, jako třeba když po děcku na pískovišti hodí nějakou hračku, tak ona ji po něm hodí taky se slovy „abys věděl, jaké to je“ (nebyla jsem přímo u toho, říkala mi to kamarádka, ať si dceru líp ohlídám). Já sice schvaluji fyzické tresty, ale třeba aby dostal na zadek a ne tohle. Navíc, myslím, že moje dcera nemá co fyzicky trestat MÉ dítě. Co mám dělat? Myslíte, že jí ho raději nemám svěřovat? Dcera ho stejně moc nemusí, ale přijde mi normální, že dospělá koza občas vypomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9640
15.7.19 10:53

@me57h Dcera ho moc nemusí, dítě je tvoje, tak jí ho nesvěřuj a starej se sama, vyřešeno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5278
15.7.19 10:54

@me57h V tvém případě se nedivim ničemu, tvá dcera se chová ke svému bratrovi tak jak jsi ji to naučila. Jen sklízíš co jsi zasela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2485
15.7.19 10:55

Co se divíš? Jsi na ni hnusná, možná jen praktikuje Tvoji výchovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44999

Dítě je tvoje, tak se o něj starej ty. A vyjadřovat se o dceři jako o koze je taky dost mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12255

Co jsi zasela to sklízíš :nevim: Jsi zlá, tak máš zlou dceru. Je to tvoje dítě starej se sama a neházej svou povinnost na další lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13262
@me57h píše:
Devatenáctiletá dcera jede dost hnusně proti synovi. Například, říká mu jen „Jiří“, nikdy v životě mu neřekla zdrobnělinou, i když jsem ji o to žádala. Je pravda, že jí zdrobněliny nešly přes pusu nikdy a sama se zásadně představuje podle jména v občance, i jako malá neměla ráda (ani teď se jí to nelíbí, ale mně zas nejde přes pusu její normální jméno), když se na ni mluvilo zdrobněle, ale říkat tak škaredě dvouletému klukovi se mi nelíbí, je to jak na chlapa. :nevim: Další věc je, že ho vychovává dost svérázně a divně, jako třeba když po děcku na pískovišti hodí nějakou hračku, tak ona ji po něm hodí taky se slovy „abys věděl, jaké to je“ (nebyla jsem přímo u toho, říkala mi to kamarádka, ať si dceru líp ohlídám). Já sice schvaluji fyzické tresty, ale třeba aby dostal na zadek a ne tohle. Navíc, myslím, že moje dcera nemá co fyzicky trestat MÉ dítě. Co mám dělat? Myslíte, že jí ho raději nemám svěřovat? Dcera ho stejně moc nemusí, ale přijde mi normální, že dospělá koza občas vypomůže.

Celou dobu jsem si myslela, že se jedná o jejího syna, ne jejího brášku. Nechápu, proč využíváš svou dospělou dceru, aby ti vychovávala 2letého syna??? Snad sis to dítě pořídila ty a ne ona, tak se starej a vychovávej ty. Promiň, ale fakt nesnáším matky, které přehazují zodpovědnost za své děti na starší sourozence. Jednou, dvakrát do měsíce, když je urgence, neřeknu, ale takhle?? Asi ho má plné zuby, proto se chová jak se chová a oslovuje ho normálně. A nechápu, proč když ti nejde přes pusu její jméno, jste jí ho dávali?? Hele, nemá tvůj syn náhodou jiného otce, než dcera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
15.7.19 10:56

Tak to že mu říká jménem, jakým jste ho pojmenovali, to mi divné nepřijde. A pokud se ti nelíbí, že ti ho vychovává, tak ji ho jednoduše nedávej na hlídání ne?
PS: rozdíl mezi tím, že po něm na písku hodí bábovku a tím, že mu někdo dá na zadek za to, že on hodil bábovkou, uplně nevidím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22195
15.7.19 10:57

Njeprve jsem se vážně zamyslela a pak jsem si všimla, kdo to založil. Je to zase jen stejná provokačka jako vždy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1851
15.7.19 10:57

Tak to, že mu neříká zdrobnělinou je fakt blbost. Jmenuje se Jiří, říká mu Jiří.
Není to o tom, že vychovává TVÉ dítě, ale má na hlídání svého bratra a patrně chce, aby ji poslouchal a choval se slušně. Taky je jí 19, tak to bere spíš sportovně. Je to krutý, ale každý není z malých dětí poprděnej, i když je třeba má rád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9640
15.7.19 10:59

@unuděná Tak ona by asi nejradši aby za ní holky dělaly všechno, od vaření až po starání se o bráchu. U nich se na city stejně nehraje, tak nechápu co jí vadí, dcera je taková, jako si jí vychovala. A taky mi lezou krkem matky, co si namrskaj děti a po starších sourozencích očekávají, že se budou starat za ně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10247

A kde se měla dcera naučit nějaké lásce vůči bližnímu, když se k ní chováš tak, jak se chováš? V nějakém prostředí vyrostla, tak ji to bohužel muselo ovlivnit.
Syna té „koze“ nesvěřuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13262
@vokishka píše:
Njeprve jsem se vážně zamyslela a pak jsem si všimla, kdo to založil. Je to zase jen stejná provokačka jako vždy.

Ježiši ajo :zed: :zed: A já se vysilovala s psaním příspěvku navážno.
Tyjo, @me57h jdi se léčit, tohle fakt není normální už.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28415
15.7.19 11:00
@vokishka píše:
Njeprve jsem se vážně zamyslela a pak jsem si všimla, kdo to založil. Je to zase jen stejná provokačka jako vždy.

Přesně… Kaliopa II.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13262
15.7.19 11:00

@arinecka Už vím, nekoukla jsem, kdo diskuzi založil, teď je mi to jasný. Případ na sociálku. Nebo psychiatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama