Je ostuda ve 26 letech jít na sš?

Anonymní
8.6.21 15:07

Je ostuda ve 26 letech jít na sš?

Ahoj, mám jen ZŠ a půjdu na sš - maturitní 4 letý obor - denní studium, tím pádem budu ve třídě s 15/16 letejma detma a mě bude 26.. Je to ostuda? Budou mě sikanovat za to?? Může mě někdo mít dokonce za peďáka?? Díky za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21010
8.6.21 15:10

:lol: Kdo té bude 4 roky živit? Bez makat a SŠ dělej dalkove

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20754
8.6.21 15:15

V tomhle věku je normální studovat dálkově a pracovat. To tam fakt budeš sedět denně nebo máš infividuální plán. Že se na tebe budou koukat blbě, s tím počítej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7396
8.6.21 15:18
@Anonymní píše:
Ahoj, mám jen ZŠ a půjdu na sš - maturitní 4 letý obor - denní studium, tím pádem budu ve třídě s 15/16 letejma detma a mě bude 26.. Je to ostuda? Budou mě sikanovat za to?? Může mě někdo mít dokonce za peďáka?? Díky za odpověď

Ahoj,
jasně, že se to dít může, ale pro mě je frajeřina si uvědomit, že vzdělání je základ pro budoucí uplatnění na trhu práce a když ty čtyři roky zvládneš, zlepšíš si vyhlídky na zbytek života. Takže jdi do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5011
@Anonymní píše:

Pracuji ve skolstvi a nezapadnes, chteji tu studovat starsi studenti hlavne na nastavbe nebo jinych oborech a vetsinou to nedokonci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9731

Troll :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16435
@Anonymní píše:

Samozřejmě, že je ostuda jít v tomto věku na denní studium - protože to znamená, že Tě někdo musí živit… což je v tomto věku pochopitelné a samozřejmé u finišujícího vysokoškoláka, ale určitě ne na střední škole.

Pokud si chceš dodělat SŠ, zvol si dálkovou formu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
8.6.21 15:19

Dělej to dálkově.
Jako v 26 bych si mezi puberťáky nešla ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236

Měli jsme spolužáka, co byl o 10 let starší.. Bylo to fajn, takovej nás tatík :mrgreen: myšleno v dobrým.. Mmchdm, on už měl tedy vyučni list, studoval, do toho makal, ale měl denní, dálkové mu nešlo..

Příspěvek upraven 08.06.21 v 15:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126

:roll: troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6191
8.6.21 15:24

Normalni v tomhle věku je si maturitu dodělat dálkově..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16867
8.6.21 15:24

Ne, není ostuda doplnit si vzdělání, je to daleko větší odvaha a daleko víc cool, než zůstat bez něj. Dálkově je to pochopitelně jednoduší a zároveň tam budou i studenti tvého věku.

Jen teda pokud se preventivně bojíš šikany a netušíš, jak si poradit s lidmi o deset let mladšími - hlasuju za chvíli psychoterapie, aby sis nějak ošetřila svoje úzkosti a nejistoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2297
8.6.21 15:40
@Anonymní píše:

Nelez mezi pubertální děti. Pokud jsi normální, nebudeš se tam cítit dobře. A nadiít se můžeš od spolužáků ledasčeho. Ono má vše svůj čas i když dnes už se na to moc nehraje. Je chvályhodné, že se chceš vzdělávat, ale studuj dálkově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 16:01

S nami chodil temer 30 chlap. Byl to profi fotbalista, ale zranil se a mel take jen tu zakladku. Mel sice jiny skolni plan, ale nejake hodiny s nami odsedet musel. Ze zacatku to bylo divny, ale pak zapadl, ale on byl takove „hovadko“ se zastydlou pubertou :D

• Citovat
  • Nahlásit
7482
8.6.21 16:05

A může si vůbec dodělat dálkově střední školu, když má jen základku? Já myslela, že musí mít minimálně učňák. Ale možná se pletu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat