Je otevřený pet shop?

Anonymní
20.4.20 12:14

Je otevřený pet shop?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda je otevřený pet shop? Četla jsem, že by tohle mělo být otevřený. Ale raději se zeptám, než bych šla zbytečnou dálku. Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32690
20.4.20 12:17

Potřeby pro zvířata nikdy ani zavřený nebyly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
20.4.20 12:23

Ano, ale maji docela vyprodane, alespon v moste jsme nemohli sehnat nas kockolit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53936
20.4.20 12:32

@Peggy54 i eshopy vybrakované. Vždy beru vše v jednom, včera jsme musela objednávat ve 2 eshopech a i tak neměli vše co jsem chtěla :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
20.4.20 12:38

@Markéta80 my pak sehnali online nastesti, sobe jsme zasoby nedelali ale kocicak ma tak na rok :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 13:30

To je super… To si najednou každý pořizuje zvířátko nebo co :roll: tak snad najdu, co hledám :)

• Citovat
  • Nahlásit
53936
20.4.20 14:08

@Peggy54 vybrakováno dost, asi tím že to jsou věci z dovozu? I pamlsky hodně vyprodané :roll:. Zverimexy zásobené dobře, ale tam zase neseženu to co kupuji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
20.4.20 14:20
@Markéta80 píše:
@Peggy54 vybrakováno dost, asi tím že to jsou věci z dovozu? I pamlsky hodně vyprodané :roll:. Zverimexy zásobené dobře, ale tam zase neseženu to co kupuji :lol:

U nás jsou hodně vybrané i zveraky, a dost některé veci podražily :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
20.4.20 14:34
@Anonymní píše:
To je super… To si najednou každý pořizuje zvířátko nebo co :roll: tak snad najdu, co hledám :)

No ani bych se nedivila :roll: klicky prazdne akorat rybicky jsem videla. Kamaradka ma hada a pro mysi musela k soukromnikovi :nevim: to zas budou plny utulky zviratek az karantena pomine a rodice se vrati do prace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53936
20.4.20 16:27

@Betty MacDonald taky mne ceny přijdou trošku vyšší. Já moc zverimexy nemusím. U nás v okolí to co kupuji nemají. Max občas pamlsky :jazyk: Ted hledám nějaký postroj, nejmladší nesnese sundavání přes hlavu :lol: tak hledám aby do něj vlezla jen nohama a zapnout :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
20.4.20 21:23
@Markéta80 píše:
@Betty MacDonald taky mne ceny přijdou trošku vyšší. Já moc zverimexy nemusím. U nás v okolí to co kupuji nemají. Max občas pamlsky :jazyk: Ted hledám nějaký postroj, nejmladší nesnese sundavání přes hlavu :lol: tak hledám aby do něj vlezla jen nohama a zapnout :roll:

Já tam granule nekupuju, ale hračky a blbustky fakt podražily. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53936
20.4.20 22:43

@Betty MacDonald :mrgreen: :mrgreen: hraček mají holky víc než dost :jazyk:.Já ted objednávala granule a přijde mne právě že cena je vyšší, možná italská přirážka :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53936
21.4.20 09:04

@Betty MacDonald celou dobu moc nežerou a když tam je zbytek tak to vše sežraly ráno 8o a PPL nakonec doveze krmivo až zítra :mrgreen: Tak to jsme zvědavá co ve zverimexu seženu, navíc malé balení :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
21.4.20 10:11
@Markéta80 píše:
@Betty MacDonald celou dobu moc nežerou a když tam je zbytek tak to vše sežraly ráno 8o a PPL nakonec doveze krmivo až zítra :mrgreen: Tak to jsme zvědavá co ve zverimexu seženu, navíc malé balení :roll:

Kup jim radši nějakou kvalitní konzervu pro kocky a uvař jim k tomu rýži s mrkví. Já jsem tam taky z nouze koupila pytlíček granulí, předraženej hnus a nežere to ani věčně hladová čivava :mrgreen: :jazyk: Tak to přidávám slepicim, těm to chutná :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
21.4.20 10:13

@Markéta80 Jo, a manžel říkal, že máme nejdražší vajíčka ve střední Evropě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat