Reklama

Je ovu test pozitivní

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dela93
Nováček 10 příspěvků 11.09.18 13:34
Je ovu test pozitivní

Ahoj myslíte ze je test pozitivni?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 11.09.18 13:40

Ještě ne nebo uz ne ;)

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 11 inzerátů 11.09.18 13:53

Ahoj, ta druhá čárka je ještě světlá, zkus zítra.  :mavam:

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 11.09.18 13:55

není..zkusila bych ještě večer nebo zítra.

lachtanice86
Kelišová 5723 příspěvků 11.09.18 14:47

Ne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 19:51

Ahoj holky, mohla bych vas poprosit o radu?
Všude jsem četla, že se nesmí po ránu dělat ovulacni testy ale nikde není napsáno z jakého důvodu. Na emiminu jsem jen našla že některé holky píši z toho důvodu, že lh je z noci v těle nahromaděno a některé zas píši, že právě naopak je ho v těle nejméně.
Ovulaci mám potvrzenou z utz ale nikdy jej nemám pozitivní a pokud tam mám alespoň trochu čárku tak je to pouze z moči ranní :nevim: Budete některá vědět proč se musí test provádět až později? Moc Vám děkuji :kytka:

kaca7733
Povídálka 14 příspěvků 18.09.18 09:00

podle fotky muže mi někdo říct, zda jsem těhotná, bolí mne prsa,bolí mne pod bříško ale mám před půl rokem prodělanou operaci cysta na vaječníku a prokázaná endometrióza,po­radíte někdo můj lékař má dovolenou a nevím kam jít když nejsem objednána tak mne asi do nemocnice nevezmou že jen tak na bolest.mám hnědý výtok a bolí břicho jako při menstruaci bojím se aby to nebyla opet cysta anebo mimoděložní. :(

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 18.09.18 09:34

@kaca7733 nezlob se na mne, ale ty jsi slepá? Mas jasně pozitivní test. Mimodelozni to byt muze, ale to z testu těžko někdo pozná. Jestli mas bolesti a strach, sjed na pohotovost

kaca7733
Povídálka 14 příspěvků 18.09.18 09:37

dobře tak nemusíte být hend na mne utočná,jen že beru léky a ty to mohou obvlivnit

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 18.09.18 09:38

@kaca7733 ovlivnit co? Pokud pripadne těhotenství, tak snad o důvod víc jet k lékaři

kaca7733
Povídálka 14 příspěvků 18.09.18 09:39

néé že mohou skreslit ten výsledek že to vypadá na těhotenství a přito mje to jen omyl píšou to v příbalovém latáku

Bubla_Bučková
Závislačka 3092 příspěvků 18.09.18 10:33

@kaca7733 a ptáš se nás, jestli my poznáme, jestli je ta druhá čárka ovlivněna léky??? Přemýšlej trochu :roll:

kaca7733
Povídálka 14 příspěvků 18.09.18 10:56

nemusíte odpovídat když jste nepříjemné.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 18.09.18 10:59

@kaca7733 jestli to nebude tím, ze se ptáš na úplný nesmysl. Kdo asi muze vědět jestli je to těhotenství nebo léky a pokud je to těhotenství, tak jestli je v pořádku :nevim: jen lékař s ultrazvukem a odběry krve

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama