Je pepino test kvalitní??

Anonymní
14.12.19 19:45

Je pepino test kvalitní??

Ahoj, dnes jsem 10dpo a ráno my to nedalo a udělala sem test první dr Maxe a udělal mi slabeho ducha ale nevěřím mu a všude čtu jak dělá falešné čárky a i mě samotné se to stalo tak jsem následně udělala test pepino a udělal úplně to samé.. Koukala sem na to jako vyvorana myš.. S tímto testem se mi to ještě nestalo, vždy byl úplně bílý tak nevím co to jako je?? Tak otázka je jednoduchá, dělá pepino test falešné výsledky?? Na fotce je pepino test a nešlo to moc vyfotit je to opravdu slaboucke že i já na fotce se musím soustředit abych to našla zatím co v realu se stačí jen podívat a okamžitě to vidím :think: zítra test budu opakovat abych se ujistila že dnešní byl vadný.. Děkuji všem za NORMÁLNÍ odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.12.19 19:57

Mě test nikdy nelhal. Na té fotce opravdu není nic vidět, ani když se zaměřuju. :nevim: Každopádně zkus udělat test zítra ráno a uvidíš. Taky záleží jestli tam toho ducha vidíš v časovém limitu nebo až po.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9007
14.12.19 19:58

Pepino mi vždy ukázal správný výsledek. Ducha mi udělal v úplném začátku těhotenství, stejně jako mama test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6485
14.12.19 20:00

Mně tohle pepino udělalo a těhotná jsem byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 20:10

Zakladatelka

Tady je ještě jedna fotka s obou a testama :think: je mi jasné že tam nic nevíte.. Ale zkusím to..

• Nahlásit
  • Citovat
545
14.12.19 20:19

Ahoj nevidím tam nič. Mam jedem tip, skus testy podržať oproti svetlu ak je tam len ryska tak ju neuvidíš, duch sa oproti svetlu ukáže a budeš vedieť na com si. ;) u mňa to vždy platilo a pomohlo včas odhaliť falesnaky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 20:28
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes jsem 10dpo a ráno my to nedalo a udělala sem test první dr Maxe a udělal mi slabeho ducha ale nevěřím mu a všude čtu jak dělá falešné čárky a i mě samotné se to stalo tak jsem následně udělala test pepino a udělal úplně to samé.. Koukala sem na to jako vyvorana myš.. S tímto testem se mi to ještě nestalo, vždy byl úplně bílý tak nevím co to jako je?? Tak otázka je jednoduchá, dělá pepino test falešné výsledky?? Na fotce je pepino test a nešlo to moc vyfotit je to opravdu slaboucke že i já na fotce se musím soustředit abych to našla zatím co v realu se stačí jen podívat a okamžitě to vidím :think: zítra test budu opakovat abych se ujistila že dnešní byl vadný.. Děkuji všem za NORMÁLNÍ odpovědi :srdce:

Vidím opravdu slabého dušíčka, když nahnu monitor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 20:31

@Baterinka když to dám proti světlu tak to vidím.. Mám to u vyfocené :sweat_smile: ale pořád nevím co si o tom myslet.. Ale fotka není vůbec kvalitní :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.12.19 20:32

Tady je ta fotka, na poprvé se nenacetla..

• Nahlásit
  • Citovat
545
14.12.19 20:36
@Anonymní píše:
Tady je ta fotka, na poprvé se nenacetla..

Myslím ze ho tam vidím tiež. Skus za 2 dní, musí byť silnejší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
796
14.12.19 20:38

Ahoj, na té první vidím, na druhé už ne je to moc daleko focené, zkus to vyfotit cca z 15cm s bleskem na bílém povrchů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
14.12.19 22:27

Mela jsem nejaky devaty den taky na Pepinu ducha a jsem tehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
17.12.19 15:16

Rekla bych, že oba jsou negativní. To co vidíš může být např. ryska..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1913
18.12.19 10:21

Nic tam nevidím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu