Reklama

Je podle vás lepší být sama?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Svetlana87
Kecalka 251 příspěvků 16.07.18 19:56
Je podle vas lepsi byt sama?

Ctu ruzne clanky a studie na vyhody a nevyhody vztahu. Zaroven si rikam, ze nikdy nebyla lepsi doba na to byt sama. Je podle vas lepsi volnost samoty a vyhnout se tak vsem problemum, ktere vztahy prinasi? Zaroven se tu casto nadava na chlapy v dnesni dobe, takze to vypada, ze stejne neni o co stat. :) Co myslite?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 16.07.18 20:01

:D A já si myslím, že zase je o co stát. Ale rozhodně platí, že je lepší být sama, než s někým, kdo člověku nevyhovuje. Znoucectnost je blbost.

Nicméně uznávám, že tak do jistého věku je celkem fajn být jen sama, užívat si, cestovat, pracovat, věnovat se koníčkům a kámošům a jen tak sem tam s někým chodit, nebo jen randit.

Ale setkala jsem se i s ženami, které jsou už například v důchodovém věku, ovdověly nebo se rozvedly a už se rozhodně do vztahu nehrnou, nechtějí si už do ničeho nechat kecat a chtějí si žít jen po svém…

Prof. Farnsworth
Závislačka 3840 příspěvků 16.07.18 20:04

Myslím, že je dobrý to nepřehánět. Nebýt za každou cenu ve vztahu a nebbýt za každou cenu sám/sama. Nechal bych to volně plynout a když se ukáže někdo sympatický, klidně bych šel na rande a pak se ukáže. Přece se nemusíš nikam hnát, nemusíte spolu hned bydlet a plánovat děti.

Svetlana87
Kecalka 251 příspěvků 16.07.18 20:04
@Nmdl píše: :D A já si myslím, že zase je o co stát. Ale rozhodně platí, že je lepší být sama, než s někým, kdo člověku nevyhovuje. Znoucectnost je blbost.

Nicméně uznávám, že tak do jistého věku je celkem fajn být jen sama, užívat si, cestovat, pracovat, věnovat se koníčkům a kámošům a jen tak sem tam s někým chodit, nebo jen randit.

Ale setkala jsem se i s ženami, které jsou už například v důchodovém věku, ovdověly nebo se rozvedly a už se rozhodně do vztahu nehrnou, nechtějí si už do ničeho nechat kecat a chtějí si žít jen po svém…

To je presne ono. Tohle by clovek mohl delat cely zivot a nemusi se brzdit zavazky.

Markéta80
Hvězda diskuse 39287 příspěvků 16.07.18 20:17

@Svetlana87 nechtěla bych žít sama. Asi bych si už nezvykla na to strašné ticho :mrgreen: a zase kdo by nosil těžké nákupy :mrgreen:

teerax
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 16.07.18 20:18

pro někoho je lepší to a pro někoho ono. Někdo dokonce raději bude ve strašném vztahu, ale hlavně, když nebude sám. A někdo partnera potřebuje z praktických důvodů, protože je absolutně nesamostatný.
Většina lidí chce ale rodinu a tam je pak ten vztah většinou nutný :lol: a většina lidí chce zažít lásku, si myslim.

já si spíš řikám, proč lpět na tom, být celý život v dlouhodobém svazku/manželství s jedním člověkem? K čemu je to vlastně dobré? :think:
Kvůli reakci okolí? Kvůli třeba už dospělým dětem? Kvůli majetku, jistotě? Nebo manželskému slibu, který zahrnuje lásku, úctu a věrnost a kterému drtivá většina lidí nikdy nedostojí?

Protože milovat celý život jednoho člověka asi většina lidí prostě nedá, je víc fér, než odejít a zkusit štěstí jinde podvádět a žít v paralelních vztazích?
By mě zajímalo, kolik vztahů by vydrželo, kdyby neexistovala možnost mít milenky/milence. :think:

Já nevim, třeba to cenu má, ale nevidim vlastně jakou. :think:
Ale to je asi trochu mimo tuhle diskuzi.

Deja-vu 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 20:21

já mám doma tak skvělého chlapa, že vůbec nechápu co jsem dělala a jak jsem žila než jsme spolu začali… vůbec si neumím představit život bez něj

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 16.07.18 20:35
@Deja-vu píše:
já mám doma tak skvělého chlapa, že vůbec nechápu co jsem dělala a jak jsem žila než jsme spolu začali… vůbec si neumím představit život bez něj

stastna to zena, to je moc hezke :srdce:

Uživatel je onlineVenetia
Vesmírná mluvilka 34944 příspěvků 16.07.18 20:38
@Markéta80 píše:
@Svetlana87 nechtěla bych žít sama. Asi bych si už nezvykla na to strašné ticho :mrgreen: a zase kdo by nosil těžké nákupy :mrgreen:

Když bys byla sama ,nebyly by těžké :D

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 16.07.18 20:51

za mě rozhodně samota :pankac:

Uživatel je onlineČerná vdova
Echt Kelišová 8479 příspěvků 16.07.18 20:52

Jsem sama s dětmi už dlouhou řadu let. Až se potkám s někým vhodným, asi samotu ukončím. Zatím není důvod. Mám ale děti, je to jiná samota, než když člověk vůbec nikoho nemá.
Jsem ušetřena velké kopy partnerských starostí. A na druhou stranu musím řešit i věci, které bych při soužití s partnerem nechala jemu. Každý stav má něco dobré a něco špatné. ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 39287 příspěvků 16.07.18 21:03

@Venetia to bych musela být i bezdětná a to by byla strašná nuda :? Možná bych začala trpět samomluvou :mrgreen:

Vesmírná mluvilka 34944 příspěvků 16.07.18 21:55
@Markéta80 píše:
@Venetia to bych musela být i bezdětná a to by byla strašná nuda :? Možná bych začala trpět samomluvou :mrgreen:

Chodila bys přece do práce a mezi lidi

Markéta80
Hvězda diskuse 39287 příspěvků 16.07.18 21:57

@Venetia to jo ale pak co doma :? . Já to vlastně nikdy nezažila a ted když manžel má noční tak ok jsou doma děti a psi :mrgreen: . Ale žít úplně sama to bych asi nechtěla :?

Vesmírná mluvilka 34944 příspěvků 16.07.18 21:59
@Markéta80 píše:
@Venetia to jo ale pak co doma :? . Já to vlastně nikdy nezažila a ted když manžel má noční tak ok jsou doma děti a psi :mrgreen: . Ale žít úplně sama to bych asi nechtěla :?

Já jsem měla asi nejpestrejsi život ,když jsem byla sama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama