Je podpora hlavičky v této novorozenecké vložce dostačující?

47
22.2.20 11:25

Je podpora hlavičky v této novorozenecké vložce dostačující?

Zdravím, koupili jsme autosedačku kde je údajně již vložka. Myslela jsem původně, že to není vložka ale jen součást sedačky - přijde mi to jako málo na oporu hlavičky. Paní v obchodě ale říkala, že se jedná o klasickou vložku. Zvažuji, zda přece jenom nekoupit nějakou lepší, ať tam mimču nelítá hlavička. Co myslíte? Zbytečně přeháním nebo koupit? Čekáme první mimi tak moc zkušeností nemáme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6048
22.2.20 11:27

Ono to mimco je v te sedacce naklonene trochu dozadu, zkus to v aute a uvidis, myslim ze to staci takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4654
22.2.20 11:50

@An05 mě to teda nepřijde jako novorozenecká vložka, ale jen obyčejná podložka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.20 11:58

Záleží jak často cestujete, jestli denně, to bych něco dokoupila, jestli pojedete za šestinedělí dvakrát, podložíš okolo něčím měkkým… Novorozenci tam ta hlava opravdu padá, pokud ta sedačka není fakt hluboká, to dělá myslím jenom Romer a Cybex, teď si nejsem jistá, ty vajíčka jsou taková robustnější než ty klasická. Z fotky to moc patrné není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
22.2.20 12:11

Takovou podobnou sedačku jsme měli též a jezdily v ní obě děti. Nevidím v ní problém. Na cestách jsme byli téměř denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama