Je porod hodně bolestivý?

Anonymní
18.2.20 09:53

Je porod hodně bolestivý

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli je porod fakt tak moc bolestivý jsem v 7. měsíci a trochu se bojím :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12903
18.2.20 09:56

Diskusí tohoto typu je tu už milion, najdi si to - a každá to má jinak, a nikdo ti neřekne, jaký bude zrovna tvůj porod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
18.2.20 09:57

Já to nechápu, proč tohle zjišťovat, zbytečně se tím vynervujete. :) Já se na porod těším, s tím, že to neskutečně bolí počítám. Prý taková druhá bolest není tady už kdys ženský psaly. Každá má jiný porod. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
18.2.20 09:59

Je, ale časem na tu bolest zapomeneš. Vydržet se to dá a výsledek stojí za to. Myslím, že se bojíš úplně zbytečně a hlavně brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
18.2.20 09:59

Ano, ale jdu do toho potřetí, tak to za to stojí. Na porodním kurzu nám řekli, že je to jediný druh bolesti, u kterého je jisté, ze skončí a ty bolesti pomáháji miminku na svět. Tak jsem si to často opakovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23662
18.2.20 10:00

Porod samotný když leze dítě ani ne, ale těch hodin kontrakcí před tím :mrgreen: ale jen porodíš, řekneš si že ti tak strašný nebylo. Většinou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12903
18.2.20 10:01

@alena1995 no, já jsem pořád čekala, kdy přijde ta nesnesitelná bolest a místo toho se šlo tlačit :nevim: to teda byl těžký fyzický výkon, ale ne nesnesitelná bolest

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2949
18.2.20 10:08

Cekala jsem to horsi, ale ja mela porod rychlovku. Jenze ke konci tehotenstvi te uz boli uplne vsechno a chces, abys to mela za sebou. Kdyz jsem tlacila hlavicku, myslela jsem doslova, ze chcipnu ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 10:09

Já měla setsakra ošklivé a silné kontrakce, ale porody vcelku krátký (oba 11 hodin). Ale první jsem dala jen s rajskym plynem a druhý bez ničeho a šlo to.

Da se to zvládnout :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
18.2.20 10:09

No já můžu říct že odstranění krčních mandlí bylo daleko horší, to jsem myslela 5den po operaci že už vyskočím z okna. porod bolí to ano ale porodite a je vlastně po bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
821
18.2.20 10:12

Jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1642
18.2.20 10:19

Pro me byl porod prochazka ruzovym sadem, par hodin bolesti a je to.. :lol: Sestinedeli, kdy se vse hojilo, vsechno bylo novy a ja mela do toho nehorazny zacpy mi prislo mnohem horsi.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2347
18.2.20 10:21

Já jsem měla od začátku kontrakce po 3-4 minutách strasne pomalu se otvírala takže jsem už v půlce řekla, že na to prdim a nechala si dát epidural abych si trochu ulevila. Samotnej porod nebolel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3416
18.2.20 10:22

Jo, bolí. Ale neboj, v nejhorším si necháš dát epidural, já jsem ho teda nechtěla ale bez něj bych to asi nezvládla, jak začal účinkovat, byla to už pohoda :palec: Ale možná tě uklidní, že hned po porodu jsem věděla že bych do toho šla klidně znovu :) a taky každej porod je jinej, znám i holky který říkaly že MS je horší než porod :lol: jo a ještě já jsem teda měla velký miminko, malá měla 4,22 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3416
18.2.20 10:23
@KarolB píše:
Pro me byl porod prochazka ruzovym sadem, par hodin bolesti a je to.. :lol: Sestinedeli, kdy se vse hojilo, vsechno bylo novy a ja mela do toho nehorazny zacpy mi prislo mnohem horsi.. :mrgreen:

Souhlasím, myslela jsem že porodem to končí, ale ono to nejhorší teprve začalo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama