Je potřeba na jižní spojce dálniční známka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Smile7
Povídálka 32 příspěvků 11.12.17 08:15
Je potřeba na jižní spojce dálniční známka?

Ahojky, mám otázku - budeme kupovat nové auto, takže nebude mít dálniční známku. Chtěla jsem se zeptat, je potřeba na městském okruhu (jižní spojce) dálniční známka? Konkrétně v úseku Spořilov-Barrandovský most, poté pojedu na Strakonickou.
Nejsem si jistá, tak abych neměla ještě z toho nějaké problémy :-) Děkuji za rady :-)

Reakce:
Janina_81
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 11.12.17 08:19

Není.

elen-ka
Extra třída :D 12578 příspěvků 23 inzerátů 11.12.17 08:20

@Smile7 ne, není. Je to součást pražského okruhu, který je z poplatku za dálnice vyjmut.

Smile7
Povídálka 32 příspěvků 11.12.17 08:23

Holky moc děkuju :-)
koukala jsem na mapy - dala jsem vyhnout se placeným úsekům a ukázalo mi to normálně tuhle cestu, ale zase kolega v práci tvrdil opak, tak jsem si nebyla jistá :-)

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 08:39

Záleží kam po té Strakonické chceš dojet :mrgreen: Placená je asi až za Zbraslaví. :roll:

tezi
Hvězda diskuse 50649 příspěvků 1 inzerát 11.12.17 09:05

@Mmsg Strakonická je placená až za Jílovým, kde začíná dálnice. Jižní spojka je neplacená.

lotrandice
Nováček 3 příspěvky 11.12.17 09:20

Neni :-) muzes byt v klidu a vyrazit bez znamky

Smile7
Povídálka 32 příspěvků 11.12.17 10:26

Paráda :-) všem moc děkuju :-)

@Mmsg do Radotína, takže to je v poho :-)

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 14:19

Spíš za Jílovištěm, ne za Jílovém :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >