Je potřeba vyměnit um?

Anonymní
13.9.19 10:11

Je potřeba vyměnit um?

Zdravím. Dcera 3 měsíce je na nutrilonu.Ze zacatku mela problémy s kakáním. Nyní semtam ublinkává a kaká 3 až 5 krát denně. Jakoby si uprdne, ne vždy plná nálož. Sem tam se kroutí a neklidně spinká. Kdy změnit um? Je to potřeba? Přemýšlím o sunaru komplex, babylove, kendamil. Co by jste doporučily? Syna jsem kojila 20 měsícu, tak je pro me vse nové. Díky za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13.9.19 10:23

Používám už skoro rok Kendamil a za mě nejlepší mliko, krasne voní, chutná a nejsou po něm žádné problémy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
13.9.19 10:24
@Verurizeckova píše:
Používám už skoro rok Kendamil a za mě nejlepší mliko, krasne voní, chutná a nejsou po něm žádné problémy :palec:

Myslite, ze je potreba menit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.19 12:54

@Miselka89 syn mi po Nutrilonu hrozně zvracel, pak měl Bebu Optipro Comfort a bylo to vyznamne lepší, úplná pohoda a na Kendamil jsem přešla, když měl syn 6M kvůli složení, do te doby jsem o něm nevěděla. Používat selský rozum, mě bylo jasný, ze když tak zvraci, tak to není dobrý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.19 13:08

Kendamil nebo Nutrilon omneo comfort.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2522
18.9.19 08:51

Já se sem vetru. Dcera 8 týdnu. Kojím, ale mám málo mléka, plakal hlady, tak prikrmuju UM Babylove Bio. Někdy jednou denně po kojení, někdy vícekrát. Začala se teď u kojení vzteka, vůbec se neprisaje, tak jsem dala UM, které s chutí vypila. Od včera se vzteka u prsa i u lahve. Jednou si lokne, vyplivne láhev a pláče. Po půl hodinovém křiku si dá říct a prisaje se k prsu, ale po chvilce usne. Pochybuju, že ji to stačí. A konečně dotaz: mohlo ji přestat chutnat to mléko? Nic jiného ale nepoznala. Tak jestli mám vyrazit do lékárny pro jiné um nebo je to nejakej bojkot nebo já nevím. Jako problém je to asi banální, ale jak mi tu několikrát denně pláče, tak nejsem schopna to vyhodnotit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.9.19 09:57

Vyzkoušeli jsme několik um. Synovi sedlo až um Naše mléko. Je to um z kozího mléka, je lépe stravitelné než kravské mléko. Žádné bolení, spinkal krásně celou noc.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
15.10.19 15:39

Za mě taky Naše mléko. Vůbec neznáme bolení bříška ani problémy s trávením. Je sice dražší, ale co neudělat pro spokojené miminko a klidné noci :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama