Reklama

Je povinen odvádět syna do školky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 16:18
Je povinen odvádět syna?

Pěkný den všem, čeká mě rozvod. Ráda bych de zeptala je povinost otce dítěte podílet se na odvodu syna do školky? Sama to nezvládnu. Práci a školku.

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4714 příspěvků 04.10.18 16:19

Povinností otce bude to, co budete mít písemně v rozsudku, na čem se spolu dohodnete.

terinka4444
Hvězda diskuse 67199 příspěvků 04.10.18 16:28

Jestli jako myslíš, že ho budeš mít v péči a on bude muset povinně v tebou dané dny chodit a vodit ho do školky, tak to neprojde ani omylem. Takže ne, ve dnech tvé péče není povinen ti jakkoliv pomáhat.

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 04.10.18 16:30

Ne, není to jeho povinnost, jedině, že by ho měl v péči a syn byl předškolák.

kruel
Kecalka 223 příspěvků 04.10.18 16:31

Jestli bude mít dítě na každý druhý víkend třeba tak určitě přes týden nemá povinnost vodit syna do školky. Ty ho budeš mít v péči, bude to tvá starost ;)

Kriss Tina
Kelišová 5018 příspěvků 04.10.18 16:34

Kdo ho má v péči ten ho musí vodit, záleží jak se domluvíte, ale pokud budete mít střídavku nebo ho bude mít jenom na vikendy tak dny kdy ho máš ty ho taky musíš ty vodit :nevim:

Helileli
Závislačka 2862 příspěvků 04.10.18 16:52

Pokud nejste schopni se na tom dohodnout, tak soud mu to befelem nedá. Já například navrhla otci děti stridavku, ten odmítnul, takže je mám v péči já a musím se postarat já. Našla jsem si kvůli tomu práci s takovou pracovní dobou, abych to stíhala.

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 04.10.18 17:17
@Helileli píše:
Pokud nejste schopni se na tom dohodnout, tak soud mu to befelem nedá. Já například navrhla otci děti stridavku, ten odmítnul, takže je mám v péči já a musím se postarat já. Našla jsem si kvůli tomu práci s takovou pracovní dobou, abych to stíhala.

mi řekni, co je to za otce, který nechce mít své dítě v péči, co možná nejdéle 8o Ale zase neznáme kontext, takže nejde soudit

Kriss Tina
Kelišová 5018 příspěvků 04.10.18 17:23

@Michal1986 nevím ale záleží na věku toho dítěte, můj ex je taky pohodlný a radši si ho vezme 2× do měsíce na víkend k rodičům, aby se o něj nemusel starat, protože si nebude hledat novou práci, aby mohl vyzvedávat malého že školky a co týden ho komplet opečovávat :roll: tohle prostě bývá ten úděl rozvedených matek, že na všechno zůstanou sami, otec si zaplatí pár tisíc alimenty, sem tam vezme dítě na výlet a matka at si to zařídí :nevim:

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48405 příspěvků 04.10.18 20:09

Mame deri ve spolecne peci a dohoda byla, ze deti odvadi do skolky denne on a ja je zase denne vyzvedavala.
Jinak leda stridavka a bude povinne pdvadet predskolaka v jeho dny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 00:00

Děkuji ???? no jsme od sebe dva měsíce a měl ho zatím jen 4 dny… prý prace atd.. prakticky nemá zájem moc. Předem říkám, že všechny, které jste na děti samotné máte můj obdiv :palec: ano jednoduše udělat a pak tiše odejít… :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 00:01

Děkuji ???? no jsme od sebe dva měsíce a měl ho zatím jen 4 dny… prý prace atd.. prakticky nemá zájem moc. Předem říkám, že všechny, které jste na děti samotné máte můj obdiv :palec: ano jednoduše udělat a pak tiše odejít… :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >