Je povinen odvádět syna do školky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 16:18
Je povinen odvádět syna?

Pěkný den všem, čeká mě rozvod. Ráda bych de zeptala je povinost otce dítěte podílet se na odvodu syna do školky? Sama to nezvládnu. Práci a školku.

Reakce:
Monchichik
Kelišová 5480 příspěvků 04.10.18 16:19

Povinností otce bude to, co budete mít písemně v rozsudku, na čem se spolu dohodnete.

terinka4444
Hvězda diskuse 68523 příspěvků 04.10.18 16:28

Jestli jako myslíš, že ho budeš mít v péči a on bude muset povinně v tebou dané dny chodit a vodit ho do školky, tak to neprojde ani omylem. Takže ne, ve dnech tvé péče není povinen ti jakkoliv pomáhat.

iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 04.10.18 16:30

Ne, není to jeho povinnost, jedině, že by ho měl v péči a syn byl předškolák.

Uživatel je onlinekruel
Kecalka 312 příspěvků 04.10.18 16:31

Jestli bude mít dítě na každý druhý víkend třeba tak určitě přes týden nemá povinnost vodit syna do školky. Ty ho budeš mít v péči, bude to tvá starost ;)

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6093 příspěvků 04.10.18 16:34

Kdo ho má v péči ten ho musí vodit, záleží jak se domluvíte, ale pokud budete mít střídavku nebo ho bude mít jenom na vikendy tak dny kdy ho máš ty ho taky musíš ty vodit :nevim:

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 04.10.18 16:52

Pokud nejste schopni se na tom dohodnout, tak soud mu to befelem nedá. Já například navrhla otci děti stridavku, ten odmítnul, takže je mám v péči já a musím se postarat já. Našla jsem si kvůli tomu práci s takovou pracovní dobou, abych to stíhala.

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 04.10.18 17:17
@Helileli píše:
Pokud nejste schopni se na tom dohodnout, tak soud mu to befelem nedá. Já například navrhla otci děti stridavku, ten odmítnul, takže je mám v péči já a musím se postarat já. Našla jsem si kvůli tomu práci s takovou pracovní dobou, abych to stíhala.

mi řekni, co je to za otce, který nechce mít své dítě v péči, co možná nejdéle 8o Ale zase neznáme kontext, takže nejde soudit

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6093 příspěvků 04.10.18 17:23

@Michal1986 nevím ale záleží na věku toho dítěte, můj ex je taky pohodlný a radši si ho vezme 2× do měsíce na víkend k rodičům, aby se o něj nemusel starat, protože si nebude hledat novou práci, aby mohl vyzvedávat malého že školky a co týden ho komplet opečovávat :roll: tohle prostě bývá ten úděl rozvedených matek, že na všechno zůstanou sami, otec si zaplatí pár tisíc alimenty, sem tam vezme dítě na výlet a matka at si to zařídí :nevim:

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 49534 příspěvků 5 inzerátů 04.10.18 20:09

Mame deri ve spolecne peci a dohoda byla, ze deti odvadi do skolky denne on a ja je zase denne vyzvedavala.
Jinak leda stridavka a bude povinne pdvadet predskolaka v jeho dny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 00:00

Děkuji ???? no jsme od sebe dva měsíce a měl ho zatím jen 4 dny… prý prace atd.. prakticky nemá zájem moc. Předem říkám, že všechny, které jste na děti samotné máte můj obdiv :palec: ano jednoduše udělat a pak tiše odejít… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 00:01

Děkuji ???? no jsme od sebe dva měsíce a měl ho zatím jen 4 dny… prý prace atd.. prakticky nemá zájem moc. Předem říkám, že všechny, které jste na děti samotné máte můj obdiv :palec: ano jednoduše udělat a pak tiše odejít… :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >