Reklama

Je pravda, když se naučí chodit tak nespí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 2 inzeráty 09.08.18 21:22
Je pravda když se naučí chodit nespi?

Ahoj maminky, naše malá 15 měsíců vždy krásně spala, byla spáč. Od té doby co chodí se v noci vzbudí a je třeba tŕi hodiny vzhůru :nevim: prý to může být novou dovedností?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 09.08.18 21:26

No to si teda nemyslim…ale u těch dětí člověk nikdy neví…

mikes89
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 09.08.18 21:29

@Lamátko u nas to zacalo od stoupani. Maly teda nikdy nebyl velky spac,ale muze byt jeste hur. Rada si pockam na zkusenosti,kdy to prejde :mrgreen:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 09.08.18 21:33

Holky, nechci vás děsit, ale naše starší holka začala sama spát celou noc až ve čtyřech letech.

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17162 příspěvků 26 inzerátů 09.08.18 21:35

U staršího to začlo otačením, pokracovalo lézením, stoupanim a pak jsem se bala, ze az zacne chodit, tak nas spasi jen rohypnol. Ale on byl drazdivy a motorova mys, co neumi odpocivat, aby mu nahodou neco neuteklo. :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 42651 příspěvků 09.08.18 21:39

Mně přestala spát přes den :lol: Ale v noci pak spala o to víc.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 2 inzeráty 09.08.18 21:39

Jéžiši já se picnu :mrgreen:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 2 inzeráty 09.08.18 21:41

Tak někdy to přejde no, ale už aby to bylo. Já v noci jí nechci nechat brečet, tak jí střídavě dávám do postýlky a zase chovám cca 3 hodky

Hadumi
Extra třída :D 13398 příspěvků 09.08.18 21:43

U obou dětí chůze na spánek vliv neměla.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 2 inzeráty 09.08.18 21:44

Nebo to je vedrem, ale včera takový teplo nebylo

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 09.08.18 21:55
@Lamátko píše:
Tak někdy to přejde no, ale už aby to bylo. Já v noci jí nechci nechat brečet, tak jí střídavě dávám do postýlky a zase chovám cca 3 hodky

A vzit si ji k sobe??

lucynka25
Kelišová 7378 příspěvků 2 inzeráty 09.08.18 22:00

@Lamátko tak to sem tedy ještě neslyšela, dcera chodí už měsíc (za 14dní má rok) a spí pořád stejně, tedy budí se pořád stejně..
u první dcery jsem taky nic nezpozorovala ..
Obě děti spí u mě v posteli :mrgreen:

bershka1
Kecalka 360 příspěvků 09.08.18 22:06

Nám spí pořád. Do 15 měsíců dvakrát denně a teď vždy po obědě. V noci spí v kuse pokud nerostou zuby nebo není jiné trápení. Nemůžu si stěžovat :dance:

cverunka
Závislačka 2543 příspěvků 09.08.18 22:21

Nikdy mě to nenapadlo spojovat, ale teď máme doma stejou situaci. Dcera čerstvě chodí a v noci se vzbudí je třeba 2 hodiny vzůru. 8o

Russet
Extra třída :D 10932 příspěvků 09.08.18 22:31

Naopak. Chozením se dost uondal.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >