Reklama

Je prezident Miloš Zeman lhář?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dračice 2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 11:42
Je prezident Miloš Zeman lhář?

Milé dámy a pánové. Co si myslíte o našem prezidentovi Miloši Zemanovi? Nemyslíte, že by už měl odejít do důchodu na Vysočinu, užívat si svých peněz, které si „nashromáždil“ za dobu své „práce“ v politice a nám všem už dát konečně pokoj? Můžete si „počíst,“ jaké lži Miloš Zeman vypustil z úst za dobu své angažovanosti v politice této země:

http://www.brics.cz/zemanovy-lzi

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 57 Další »

Reklama

Reakce:

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 25.11.17 11:46

O Zemanovi si nemyslim dobreho absolutne nic, nejnze oze, ale je to hrubian, neumi se chovat, rozdeluje schvalne spolecnost a nevystupuje za nas stat, ale sam za sebe. A stydim se za nej. Nevolila jsem ho a volit ho nebudu. Pokud bude znovu zvolen, jsme opravdu blbci.

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 25.11.17 11:49

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
promin, ale pobavila jsi

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 11:57

Já mám Zemana ráda, budu ho volit a jsem ráda že natuty vyhraje :)

debra.morgan
Závislačka 3524 příspěvků 25.11.17 11:58

Je mi úplně volnej, ať si dělá, co chce… :roll:

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 25.11.17 11:59
@Doe_Jane píše:
Já mám Zemana ráda, budu ho volit a jsem ráda že natuty vyhraje :)

Taky doufam, ale ocividne z toho plno lidem praskne zilka. Bohuzel neomarxisti by nejradeji ty volby zrusili uplne. Maji plnou hubu demokracie, ale pokud lidi smysli jinak nez oni, tak by tu demokracii nejradsi smahem zrusili :mrgreen: :mrgreen:

Gába27
Kelišová 7210 příspěvků 25.11.17 12:00
@Doe_Jane píše:

Ty jsi holka odvážná, že to tady napíšeš. :D Budeš na Blacklistu. Nicméně, já to nedávno tady napsala taky, budu ho rovněž volit. Má svoje muchy, ale také hodně plusů. Ostatní kašpaři - k smíchu.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 12:01

@Jana525 @Gába27 čekám kdy mě ukamenují ale mi to neva, já se budu smát v lednu :mrgreen: že jsem to říkala :)))

Enmamma
Závislačka 2900 příspěvků 25.11.17 12:07

Já myslím, že v současné nabídce kandidátů na prezidenta chybí už jen Sněhurka a sedm trpaslíků :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 25.11.17 12:12

Volit ho nebudu, je mi vyloženě nesympatický. Ale asi vyhraje znovu. Nějak extra mne to nestve jen doufám, ze nevyrobí nějakou větší ostudu, pro mne ma prezident především s úctou reprezentovat svou zemi.

Emimin7
Echt Kelišová 8818 příspěvků 25.11.17 12:17

Zemana rozhodně nemám rád. Ale u nás prezident vlastně nemá skutečnou moc snad vyjma amnestie, takže je jedno, kdo tam bude.

Dračice 2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 12:18
@Doe_Jane píše:

No natuty nevyhraje, protože za 5 let jeho vlády se už mnoho lidí kteří jej volili přesvědčilo jaký to je sebestředný hulvát a notorický lhář. Mohou jej volit je lidé, kteří jsou spojeni s bývalým zločineckým komunistickým režimem a naprostí blázni a ubožáci. To co píšeš po tom všem, co jsme za těch 5 let vyslechli přímo z jeho úst a jak nám všude dělá jen ostudu, mě připadá naprosto ubohé. Ti co jej vychvalují na různých diskuzích mohou byt také za to placeni. Protože o svém národě v kterém žiji celý život si nemyslím, že to je národ blbců, ale že tady žijí i rozumní a slušní lidé.

Gába27
Kelišová 7210 příspěvků 25.11.17 12:27
@Dračice 2 píše:
No natuty nevyhraje, protože za 5 let jeho vlády se už mnoho lidí kteří jej volili přesvědčilo jaký to je sebestředný hulvát a notorický lhář. Mohou jej volit je lidé, kteří jsou spojeni s bývalým zločineckým komunistickým režimem a naprostí blázni a ubožáci. To co píšeš po tom všem, co jsme za těch 5 let vyslechli přímo z jeho úst a jak nám všude dělá jen ostudu, mě připadá naprosto ubohé. Ti co jej vychvalují na různých diskuzích mohou byt také za to placeni. Protože o svém národě v kterém žiji celý život si nemyslím, že to je národ blbců, ale že tady žijí i rozumní a slušní lidé.

:mrgreen: Takže blázni a ubožáci, jo? Lidé spojeni s bývalým komunistickým režimem? Jsme za to placeni, jo? Jsi vedle jak ta jedle. Opravdu mě nikdo neplatil ani za Okamuru, ani za Zemana. Tahle tvoje slova (a podobná slova mnoha dalších tobě podobných) opravdu budou stát za tím, že Zeman opět vyhraje. Jen se k tomu, že ho volili, ti lidé nepřiznají. Nemají zapotřebí poslouchat/číst podobné urážky. Mě je to šumák, protože co je mi do tebe, že? Proto i volby do PS dopadly jak dopadly, protože ten hnus, co z vás kape, už spousta lidí fakt nemusí. Já AB nevolila, ruka by se mi musela zkroutit. Ale když pozoruji nyní ten tzv. Demokratický blok, tak jsem nakonec možná i ráda, že vyhrál.

Malaga
Generální žvanilka 24597 příspěvků 25.11.17 12:33

Vzhledem k tomu, co se vyrojilo za kandidáty, tak mi Zeman přijde ještě jako dobrá volba 8)

inkakřivák
Extra třída :D 13587 příspěvků 25.11.17 12:35

A zase klasika - kdo nevolí jako já, je milovník komunistů, Putinův rektální alpinista, závistivec, zloděj, hlupák a nevzdělaný ignorant? Zapomněla jsem na něco?
Z té nabídky, která tu je, bych volila snad jen toho mladého lékaře, protože je to hezký chlapec, jak se říká - ten by stál za hřích. Ale volit budu Zemana.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 57 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >