Reklama

Je přitažlivost vzájemná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dani246871
Povídálka 26 příspěvků 08.02.17 10:22
je pritazlivost vzajemna?

Zdravim, holky, nedavno jsme s kamaradkama mely zajimave tema… Potkate chlapa, ktery vas pritahuje, ani se vam nemusi libit az tak vzhledove, ale proste vas tak pritahuje, az se vam skoro podlomi kolena, kdyz je vam blizko. On se na vas diva, je jasny, ze se mu libite…ale…ta pritazlivost je oboustrana nebo jen z vasi strany? Muze byt vubec takove pritazlivost jen z vasi strany nebo jsou jednoduse lidi, kteri se pritahuji navzajem a je to tak vzdy? Nazory :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9651 příspěvků 08.02.17 10:28

Podle mne to muze byt klidně i jen z jedné strany.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 08.02.17 10:33
@dani246871 píše:
Zdravim, holky, nedavno jsme s kamaradkama mely zajimave tema… Potkate chlapa, ktery vas pritahuje, ani se vam nemusi libit az tak vzhledove, ale proste vas tak pritahuje, az se vam skoro podlomi kolena, kdyz je vam blizko. On se na vas diva, je jasny, ze se mu libite…ale…ta pritazlivost je oboustrana nebo jen z vasi strany? Muze byt vubec takove pritazlivost jen z vasi strany nebo jsou jednoduse lidi, kteri se pritahuji navzajem a je to tak vzdy? Nazory :nevim:

bude to často jednostrané, chlapi týto pocity mají s každou druhou ženou :)

dani246871
Povídálka 26 příspěvků 08.02.17 10:35
@Havran007 píše:
bude to často jednostrané, chlapi týto pocity mají s každou druhou ženou :)
:mrgreen: :think: :P

dani246871
Povídálka 26 příspěvků 08.02.17 10:36
@Havran007 píše:
bude to často jednostrané, chlapi týto pocity mají s každou druhou ženou :)

Takze v tom pripade to bude casto oboustrane, ne? Teda ze strany zeny. Predpokladam zeny to tak casto nemaji

Paola21
Závislačka 3409 příspěvků 08.02.17 10:49
@dani246871 píše:
Zdravim, holky, nedavno jsme s kamaradkama mely zajimave tema… Potkate chlapa, ktery vas pritahuje, ani se vam nemusi libit az tak vzhledove, ale proste vas tak pritahuje, az se vam skoro podlomi kolena, kdyz je vam blizko. On se na vas diva, je jasny, ze se mu libite…ale…ta pritazlivost je oboustrana nebo jen z vasi strany? Muze byt vubec takove pritazlivost jen z vasi strany nebo jsou jednoduse lidi, kteri se pritahuji navzajem a je to tak vzdy? Nazory :nevim:

Vzájemné to vždy určitě není.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 08.02.17 10:59
@dani246871 píše:
Takze v tom pripade to bude casto oboustrane, ne? Teda ze strany zeny. Predpokladam zeny to tak casto nemaji

No dá se říct, že v případě ženy to bude skoro vždy oboustrané. V případě mužů to bude z 95ti % jednostrané, proto ve většině případů nemusí svou náklonost dávat najevo. Většina to po 5ti pokusech bez odezvy pro ten den už vzdává.. Proto apeluji na ženy, aby dávali jasně najevo, když je pro ně někdo přitažlivý :)

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 35091 příspěvků 08.02.17 11:00
@Havran007 píše:
No dá se říct, že v případě ženy to bude skoro vždy oboustrané. V případě mužů to bude z 95ti % jednostrané, proto ve většině případů nemusí svou náklonost dávat najevo. Většina to po 5ti pokusech bez odezvy pro ten den už vzdává.. Proto apeluji na ženy, aby dávali jasně najevo, když je pro ně někdo přitažlivý :)

Ale vůbec ne, i ze strany zeny to bývá jednostranne

dani246871
Povídálka 26 příspěvků 08.02.17 11:07
@Havran007 píše:
No dá se říct, že v případě ženy to bude skoro vždy oboustrané. V případě mužů to bude z 95ti % jednostrané, proto ve většině případů nemusí svou náklonost dávat najevo. Většina to po 5ti pokusech bez odezvy pro ten den už vzdává.. Proto apeluji na ženy, aby dávali jasně najevo, když je pro ně někdo přitažlivý :)

To je celkem sila na to, ze ja takovou pritazlivost citila jen 1× za tech sest let, co jsem vdana :mrgreen: Teda muze nepocitam.

dani246871
Povídálka 26 příspěvků 08.02.17 11:12
@Venetia píše:
Ale vůbec ne, i ze strany zeny to bývá jednostranne

No prave to je otazka, vetsinou se toho muze neptame a pokud je zena nebo jsou oba dva zadani, tak se to nemusi vubec zjistit… A muzem o tomjen spekulovat, protoze to nikdy nepozname, ne?

Havran007
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 08.02.17 11:15
@dani246871 píše:
To je celkem sila na to, ze ja takovou pritazlivost citila jen 1× za tech sest let, co jsem vdana :mrgreen: Teda muze nepocitam.

u jakých příležitosti se to stáva u manžela? Já byl po deseti letech u kadeřnice a s mojí ženou to vůbec nehlo :) Včera jsem to zkoušel přes úklid a o víkendu se chci naučit vařit, tak jestli něco z toho zabere:)

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 35091 příspěvků 08.02.17 11:16
@dani246871 píše:
No prave to je otazka, vetsinou se toho muze neptame a pokud je zena nebo jsou oba dva zadani, tak se to nemusi vubec zjistit… A muzem o tomjen spekulovat, protoze to nikdy nepozname, ne?

No jasně, nebo brzo zjistis, že on to tak nemá

dani246871
Povídálka 26 příspěvků 08.02.17 11:18
@Venetia píše:

Tak tak.

@Havran007 píše:
u jakých příležitosti se to stáva u manžela? Já byl po deseti letech u kadeřnice a s mojí ženou to vůbec nehlo :) Včera jsem to zkoušel přes úklid a o víkendu se chci naučit vařit, tak jestli něco z toho zabere:)

U manzela naposled pri nasem seznameni, nepotesim te :mrgreen:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 08.02.17 11:22
@Venetia píše:

Za zkoušku nic nedáš, za to zjištění to určitě stojí :mrgreen:

@dani246871 píše:
U manzela naposled pri nasem seznameni, nepotesim te :mrgreen:

to jsem si přečíst nechtěl :)

dani246871
Povídálka 26 příspěvků 08.02.17 11:24
@Havran007 píše:
to jsem si přečíst nechtěl :)

@Havran007 :mrgreen: Sorry ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama