Je přítel sobecký nebo ne?

Anonymní
15.2.20 20:47

Je přítel sobecký nebo ne?

Zdravím..přicházím s takovým dotazem…přítel mi včera slíbil, že si uděláme hezký večer dáme si víno atd…dneska přišel s oznámením, že přijde večer jeho kámoš takže nás plán padá…samozřejmě jsem byla naštvaná… Ale tak co už…uspala jsem v ložnici malou a lehla si do postele. Čekala jsem že se ozve třeba aspoň s tím, ať jdu za nemá do obýváku a jsem tam s nema. Nic…ležím v ložnici a když jsem mu napsala zprávu, že bych tak nikdy nenechala ho ležet v ložnici jak nejakeho chlapa na truc tak mi odpověděl mě je to jedno si tu prijd za náma. Řeším kraviny nebo by vám to taky vadilo kdyby vašemu přítelovi přišel kamarád a on vás nechal ležet vedle zatímco on se baví?…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58891
15.2.20 20:50
@Anonymní píše:
Zdravím..přicházím s takovým dotazem…přítel mi včera slíbil, že si uděláme hezký večer dáme si víno atd…dneska přišel s oznámením, že přijde večer jeho kámoš takže nás plán padá…samozřejmě jsem byla naštvaná… Ale tak co už…uspala jsem v ložnici malou a lehla si do postele. Čekala jsem že se ozve třeba aspoň s tím, ať jdu za nemá do obýváku a jsem tam s nema. Nic…ležím v ložnici a když jsem mu napsala zprávu, že bych tak nikdy nenechala ho ležet v ložnici jak nejakeho chlapa na truc tak mi odpověděl mě je to jedno si tu prijd za náma. Řeším kraviny nebo by vám to taky vadilo kdyby vašemu přítelovi přišel kamarád a on vás nechal ležet vedle zatímco on se baví?…

NO, asi by mi to taky mezelo, ale ty tvoje manipulativní teátry okolo, to je teda dílo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5498
15.2.20 20:52

Tak to, ze jsi si sla lehnout do postele, jsi si zvolila sama, nepises, ze by Te tam pritel poslal.
A ted vypisujes vedle do obyvaku trucovite zpravy a jsi prekvapena odpovedi na ne?
Ne, pritel neni sobec, ty delas zbytecne vlny, zustan v posteli a nekaz jim vecer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
15.2.20 20:54

Jseš snad svéprávná, ne? Úplně miluju tyhle typy lidí, co řeší takovýhle s prominutím pí*****. Když chci být v obýváku, tak se zvednu a jdi tam. Ne nečekám, až mě někdo pozve. :mavam: a ne, nikdo ti do. palice nevidí a nemůže vědět, že čekáš pozvání. A ještě trapně píšeš SMS z ložnice :zed: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4656
15.2.20 20:58

Buď tam chceš sedět s nima, nebo nechceš.. Chlap tě nenutí ležet v ložnici ne? Buď se zvedni a jdi za nima a nebo lež v ložnici a neřeš kraviny :lol:.. Chudák chlap, už vidím, jakou dostane sodu, až přijde do ložnice, že od měl zábavu a ty jsi,, čuměla do stropu " - dobrovolně :lol: To, co jsi mu napsala to je jako by ti bylo 15 let :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
991
15.2.20 20:58

Tak snad tě nikdo nemusí zvát do tvého vlastního obýváku ne? Uspím dítě, naliju si skleničku a sednu si s klukama :nevim:
Psát SMS z ložnice :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3461
15.2.20 20:59

Tak manžel mě taky nezve do místnosti která je i moje, jeho kamarádům nevadím takže když tam budu chtít za nima tak tam půjdu a nebudu psát chlapovi do vedlejší místnosti zprávu že bych ho taky nenechala takhle ležet v ložnici. Navíc chlapi to mají trochu jinak nejspíš počítal s tím že až uspíš dítě tak prostě přijdeš a nenapadlo ho že tě musí pozvat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15156
15.2.20 21:02

Jakože ležíš doma v posteli a čekáš až tě přítel pozve do vašeho společného obýváku? A ještě mu píšeš do vedlejší místnosti? 8o to mě by se teda nestalo, prostě bych zvedla pudel a šla si sednout k nim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 21:26

Ahoj, myslím, že nemohl tušit, že jsi už uspala a na rovinu, takhle chlapi nepřemýšlí, s Tebou si může dát skleničku kdykoli a jestli kamaráda zve domů tak automaticky počítá s tím, že se přidáš, kdyby ne, jde s ním někam na pivo sám. Jestli se cítíš blbě tak se jich prostě zeptej jestli se můžeš přidat, a pak mu to řekni až vyprovodí kamaráda na rovinu, že Tě mrzí, že změnil plány, že ses těšila a kdy si to vynahradíte a hotovo. A myslím, že jestli to nedělá nějak často, tak se nic tak hroznýho fakt nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.2.20 21:26

No, ty nevyvolávej špatnou náladu a bylo by hezké od něho, kdyby se ti třeba omluvil nebo ti jinak ten večer vynahradil. Mě by mrzelo, že zrušil večer kvůli kamarádovi, ale nechala bych to být, třeba kamarád potřebuje s něčím pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
51014
15.2.20 22:03
@Anonymní píše:
Zdravím..přicházím s takovým dotazem…přítel mi včera slíbil, že si uděláme hezký večer dáme si víno atd…dneska přišel s oznámením, že přijde večer jeho kámoš takže nás plán padá…samozřejmě jsem byla naštvaná… Ale tak co už…uspala jsem v ložnici malou a lehla si do postele. Čekala jsem že se ozve třeba aspoň s tím, ať jdu za nemá do obýváku a jsem tam s nema. Nic…ležím v ložnici a když jsem mu napsala zprávu, že bych tak nikdy nenechala ho ležet v ložnici jak nejakeho chlapa na truc tak mi odpověděl mě je to jedno si tu prijd za náma. Řeším kraviny nebo by vám to taky vadilo kdyby vašemu přítelovi přišel kamarád a on vás nechal ležet vedle zatímco on se baví?…

je to minimalne neslusne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
880
15.2.20 22:06

Byla bych ráda, že se můžu v klidu vyspat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 22:09
@Anonymní píše:

Já bych to neresila. Tak asi by mě to trochu namichlo, ale nechala bych chlapy se bavit. Beze mne. A kdyby se mi tam chtělo jít tak jdu a nečekám až mi řekne. Hezký večer si uděláte jindy, nic se přece neděje… Nech ho. Ať se baví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
16.2.20 17:54

Uz tim ze si pisete zpravy jste divny oba dva… nekomunikace = konec vztahu. fakt uchyny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 00:00

Tvoji otázku bych rozdělila na dvě části.

1. Když ti partner něco slíbí, tak by to měl dodržet. Když se plány změní, měl by se ti omluvit a navrhnout další termín.
  1. To trucování v ložnici byla opravdu kravina. Když pozval kamaráda k vám domů AUTOMATICKY předpokládal, že se přidáš. Kdyby tě u setkání nechtěli, šli by s kamarádem někam ven do baru nebo hospody.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama