Je přítel závislý na matce?

Anonymní
5.1.20 11:56

Je přítel závislý na matce?

Ahoj, prosím o radu. Přítelova matka mu volá i 2-3× za den, zve nás(spíš ho) na oběd minimálně 1× za týden…kdyz na ten obed jet nechci, protoze varim doma, tak jede sám s tim, ze jeho mamka vari tohle a tamto (pritom jeho matka neumi moc varit). Spíš mi to prijde jako záminka aby se s ní mohl vidět, přitom nemají uplne skvělý vztah, ale kdyz ona po nem neco chce tak vzdy skoci(kdyz chci neco ja tak zas tak horke to neni). Je mu 26 a jeste pred rokem bydlel doma nez jsem ho od ni “nevykopala” ja, ze uz je na case aby jsme spolu bydleli.(ona mu sama rekla, ze at radsi bydli u nich doma jak dlouho chce nez aby platil nájem kdyz to nikdy nebude jeho). Podobne to ma i s jeho babickou…minuly vikend tam jel 3× za den ze na pokec. A ano opravdu jezdi za matkou nebo babickou nejezdi nekam za milenkou. Řeknete jestli je to normalni nebo jestli se to jen mne zda trosku zvlastni. Kdyz jsme spolu jeste nebydleli tak nikdy neprijel na cas(klidne i o 2h pozdeji, ale kdyz matka dela obed musi tam byt na minuty)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7463
5.1.20 12:01

Pevna pupecni snura. :palec: jako dobre vztahy ano, ale tohle je prehnany. Kdyz mu date nuz na krk. Sbali si kufr a pujde zpet k mamince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18318
5.1.20 12:02

:srdce: to je syn snu a taky neumím vařit. Ještě by nám mohla snacha jednou posilat krabičku s jídlem, abychom se tím ode mě neotravili a mezitím mu doma vyžehlit a pořádně uklidit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10698
5.1.20 12:03

Oběd jednou za týden ti tolik vadí? Proč tam tedy nejdeš taky a straníš se? Kdyby tam byl pečenej vařenej, tak neřeknu, ale takhe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 12:07

@arinecka já tam jezdím také, jen ne vždy a jeste chci pripomenout ze bydlime 45km daleko a kdyz si chceme na 1 den ve vikendu naplanovat nejaky vylet (a v sobotu nas zve jeho matka na obed) tak rekne ze jedine v nedeli, ze v sobotu jedeme na obed…

• Citovat
  • Nahlásit
31330
5.1.20 12:11

Taky volám dceři každý den a jsem nejradši, když ji každý týden vidím, je to bohužel trochu z ruky, tak častěji to nejde… :)

Ty až budeš mít děti, tak zpetrháš kontakty, až dospějí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2556
5.1.20 12:11

Tak oběd jednou za týden by mi opravdu nevadil. Proč vaříš, když víš že jste pozvaný na oběd? Já bych nevařila a jela na oběd :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18318
5.1.20 12:16
@free333 píše:
Taky volám dceři každý den a jsem nejradši, když ji každý týden vidím, je to bohužel trochu z ruky, tak častěji to nejde… :)Ty až budeš mít děti, tak zpetrháš kontakty, až dospějí?

Počkej, počkej… Tomu se neříká zpřetrhat vazby, matko dcery. Tomu se říká, nechat ho žít šťastný život s manželkou a neplést se jim do vztahu :) :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18318
5.1.20 12:16
@kavenka píše:
Tak oběd jednou za týden by mi opravdu nevadil. Proč vaříš, když víš že jste pozvaný na oběd? Já bych nevařila a jela na oběd :nevim:

Protože se to logicky nedá žrát, ne? Šmarjá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10698
5.1.20 12:19
@Anonymní píše:
@arinecka já tam jezdím také, jen ne vždy a jeste chci pripomenout ze bydlime 45km daleko a kdyz si chceme na 1 den ve vikendu naplanovat nejaky vylet (a v sobotu nas zve jeho matka na obed) tak rekne ze jedine v nedeli, ze v sobotu jedeme na obed…

A to nejde třeba spojit? Jet na ten oběd a pak někam vyrazit? Nebo oběd přesunout na neděli? Prostě se domluvit. Ale jestli to dobře chápu, tak přítel se asi domluvit nechce a ty jsi pak zbytečně naštvaná na jeho matku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31330
5.1.20 12:20
@Bubla Bůčková píše:
Počkej, počkej… Tomu se neříká zpřetrhat vazby, matko dcery. Tomu se říká, nechat ho žít šťastný život s manželkou a neplést se jim do vztahu :) :*

Opravdu by mě zajímalo, až naše anonymní zakladatelka bude mít děti a ty se pak odstěhují, jestli by byla spokojená, když by od nového partnera dostaly zákaz jí každý den zavolat a jednou za týden navštívit… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
5.1.20 12:21

No, me by to vadilo. Vidim v tom takovou tu nehezkou fixaci a ne hezky vztah.Jak se neumi deti odstavit v dospelosti od rodicu, rodice je v tom nepodpori, tak to dela dusno ve vztahu.Na mamamcich neni nic dobreho do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18318
5.1.20 12:23

Jinak objektivně 3 telefonáty denně a ježdění k babičce je i na mě moc. Oběd týdne a pomoc je :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9542
5.1.20 12:28

Jednou týdně na oběd není nic tragického. Blbý je, že je to vždy o víkendu.
Jinak mě někdo pozvat na oběd, tak ukončím práci na tom svém nebo to uvařím a dám uskladnit na potom, pokud to lze.
Zve vás dopředu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3679
5.1.20 12:32

Mladé ti napíšou, že to je strašné, staré (starší :lol: ) ti napíšou, že to je v pohodě.
Podle mě na tom není nic patologického, naopak si vážím dospělých dětí, které nekašlou na své rodiče a neobrací oči v sloup, když k nim mají zajet jednou za dva týdny třeba na oběd. Tři telefonáty denně - záleží, jak jsou dlouhé - jestli hodinu, je to zvláštní, jestli pár minut, tak úplně v pohodě. Nabízí se taky otázky, co je ti do toho, s kým a jak dlouho denně si tvůj přitel volá. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat