Je pro dítě vhodná lesní školka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitaa7
Nováček 6 příspěvků 01.03.18 18:59
Je pro dítě vhodná lesní školka?

Dali byste dítě do lesní školky? Není to podle vás moc drahé? Vidíte nějaké zásadní rozdíly oproti klasické MŠ?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 01.03.18 19:02

@jitaa7 Kdyby u nás byla, tak dám do lesní školky. Cenu jsem neřešila. Naprosto by mě vyhovoval pohyb venku a vužívání přírodních materiálů.

pikola
Neúnavná pisatelka 18562 příspěvků 01.03.18 19:06

Pokud bych byla víc do přírody a chtěla, aby moje dítě bylo co nejvíc venku tak proč ne. Mě asi osobně by celoroční pobyt za každého počasí vadil, ale určitě je spousta lidí, co to pro děti uvítá.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 01.03.18 19:11

Slysela jsem o skolce z meho okoli a ne! Deti jsou venku za kazdeho pocasi, max maji k dispozici maringotku - v hicu, desti, mrazu…a co me odrazuje nejvic je prirodni „wc“, kdy si po vykonani myji vsechny deti ruce v jednom kybliku s vodou 8o takze hygiena 8o a pak jdou jist… ale kazdy to asi vnimame jinak ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 20325 příspěvků 01.03.18 19:11

Kamarádka tam má syna a je od září do května uchrchlaný, s nudlí a často i lesklýma očima. Ona tvrdí, že je to u dětí normální. Podle mě není. Kluk prostě nemá šanci se uzdravit, vyležet v teple.

Já měla studený odchov a skončila s chronickými potížemi, takže za mě - ne.

Axlaranda
Kecalka 489 příspěvků 01.03.18 19:11

@jitaa7 ja vidim zasadni rozdil v tom, ze nejsou porad zavreni v jedne mistnosti plne detskych bacilu :D a taky maji vic pohybu a asi budou v lepsi fyzicke kondici nez deti z klasicke skolky. Ale od 5 let mi prijde lepsi klasicka skolka. Cena je asi dost individualni zalezitost, co je pro jednoho levne nebo prijatelne, je pro jineho drahe.

Ariadne
Echt Kelišová 8633 příspěvků 01.03.18 19:18

Dite bych tam dala, pokud by verila ucitelkam a videla zazemi. Zase bych z deti nedelala chudinky

@Bábrdl tak to by to dite snad meoo zustat doma, ne? Skolka neni na vylezeni ani ta normalni a je jedno, ze ktere skolky je dite nachrchlane

Bábrdl
Generální žvanilka 20325 příspěvků 01.03.18 19:26
@Ariadne píše:
Dite bych tam dala, pokud by verila ucitelkam a videla zazemi. Zase bych z deti nedelala chudinky@Bábrdl tak to by to dite snad meoo zustat doma, ne? Skolka neni na vylezeni ani ta normalni a je jedno, ze ktere skolky je dite nachrchlane

Tohle dítě je prostě nachrchlané furt. naprosto furt. V podchlazených dýchacích cestách se viry a bakterie snadno množí.
Jako já, když jsem byla malá. Každý víkend jsme trávili na ledové chalupě, furt změny teplot, furt výčiky rodičů, že nejsem odolnější, že se musím „otužit“. Dostala jsem se z toho, až když jsem se v dopělosti začala udržovat v teple.

sakota
Kelišová 5415 příspěvků 01.03.18 19:27

@Bábrdl otazka, zda by to v klasicke skolce bylo lepsi. Tohle bych na lesni uplne nehazela, je spousta deti, ktere jsou nachrchlane cely podzim a zimu i v normalni skolce.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 01.03.18 19:28
@jitaa7 píše:
Dali byste dítě do lesní školky? Není to podle vás moc drahé? Vidíte nějaké zásadní rozdíly oproti klasické MŠ?

nedala - nevyhovuje mi provoz 2× v týdnu.. jinak jako koncepce fajn.. ale u nás fakt provoz zoufalý.. peněz by mi líto nebylo, prostě klasická soukromá školka..

Billi
Nadpozemská drbna 25754 příspěvků 01.03.18 19:30

@Bábrdl mám děti v běžné státní školce a od září do června je mladší pořád nemocný. Od září byl ve školce už 13× a jinak je nemocný. Nesváděla bych to na školku. :nevim:
Pro mě je horší, že je dítě zavřené v přetopené třídě s 20 nachrchlanými dětmi. Ven za zimu nejdou…

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 01.03.18 19:33

@Billi asi jak kde ven nejdou…treba mamka pracuje ve skolce a chodi ven s detmi kazdy den (krom ted tech silenych mrazu) ;)

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 01.03.18 19:35
@Kukacka123 píše:
@Billi asi jak kde ven nejdou…treba mamka pracuje ve skolce a chodi ven s detmi kazdy den (krom ted tech silenych mrazu) ;)

naše děcka chodí na zahradu i v těch mrazech.. na 30 minut, ale jdou běhat do sněhu :mrgreen: :lol:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 01.03.18 19:37
@Kukacka123 píše:
Slysela jsem o skolce z meho okoli a ne! Deti jsou venku za kazdeho pocasi, max maji k dispozici maringotku - v hicu, desti, mrazu…a co me odrazuje nejvic je prirodni „wc“, kdy si po vykonani myji vsechny deti ruce v jednom kybliku s vodou 8o takze hygiena 8o a pak jdou jist… ale kazdy to asi vnimame jinak ;)

Hm, to je pěkné. Tohle hygieně nevadí, ale když si chce někdo otevřít skolku v rodinném domě tak po něm šlapou kde se dá :poblion:

Ariadne
Echt Kelišová 8633 příspěvků 01.03.18 19:38

@Bábrdl Tak to ale musi zhodnotit maminka a dite nechat doma vyzdravit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama