Je pro mne těžší a těžší být sama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 18:31
Je pro mne těžší a těžší být sama

Ahoj, jdu si spíš ulevit, jelikož na tohle mi asi poradí málokdo. Jde o to, že si přijdu strašně sama. Pořád někde lítám, abych se zabavila a nemusela na to myslet. Ano, mám rodinu a přátele, jsou mi nejdražší, ale chybí mi někdo, kdo by mě měl rád. Od konce prvního a zatím i posledního vztahu uběhly skorem tři roky a od té doby to jsou jen úlety a pseudovztahy - podotýkám, že chlapům neskáču do postele na první dobrou, a i když se tváří, že by stály o víc, nakonec vycouvají a dost už mě to emočně unavuje. Ze začátku mi ten single život nevadil, dodělala jsem si školu, žila v zahraničí, makala jsem na sobě. Ale za celou dobu nikdo, kdo by mě měl opravdu rád…čím déle to trvá, tím je to pro mne těžší. Bude mi 27, nemám potřebu zakládat hned rodinu, ale to volné místo vedle sebe se ozývá palčivěji a palčivěji:/ jak ten pocit zaženu? To je to, co řeším, jelikož vztah si nevydupu, a hnát se do něj jen aby byl je blbost. V srdci cít děsně velkou porci, kterou i když se snažím investovat do svých milých, stále přebýt a pálí.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Kelišová 6599 příspěvků 19.02.18 18:37

Zaměřit se na sebe a hlavně mít ráda sama sebe. Urovnat si sama v sobě, co chceš. Projít emoční vzorce a nehledat.

Měla jsem to podobné. Odjela jsem do zahraničí. Tam to všechno porovnala a nastavila. A najednou přišla láska ze seznamky a jsme spolu už nějakýk pátek. Ale taky jsem měla úplně stejné pocity jako ty. Tak jsem si řekla, že každý den jsem tomu vztahu blíž a nechala to plynout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 18:39

@P4ja sama se sebou srovnaná jsem taky díky zahraničí. Mám se ráda a vím, že jsem fajn hezká holka, která se chlapům líbí, ale tenhle nadhled je těžší a těžší mít:/

P4ja
Kelišová 6599 příspěvků 19.02.18 18:43
@Anonymní píše:
@P4ja sama se sebou srovnaná jsem taky díky zahraničí. Mám se ráda a vím, že jsem fajn hezká holka, která se chlapům líbí, ale tenhle nadhled je těžší a těžší mít:/

Čím víc se zasekáš do toho, že někoho potřebuješ, tím víc budeš lidi kolem odrazovat. Ty přece nikoho nepotřebuješ. Máš svůj život, dokážeš se o sebe postarat a být sama sebou. Jednou přijde ten, kdo bude obohacením pro tvůj vlastní život.

Ale nestavěla bych to na úroveň toho, že někoho potřebuju.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 18:49

@P4ja jak dlouho jsi byla sama? Tohle jsem dokázala tak dva roky od konce vztahu. Možná dva a půl. Máš pravdu v tom, jak píšeš, tak jsem to dlouho i cítila. Ale zde je srdce silnější, než mozek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 18:49

Hlavně prosím nespěchat a nastěhovat se k prvnímu, který bude volný a relativně vhodný. Počkej si na tu jiskru a měj ráda především sama sebe. Vím, jsi teď v blbém věku, normální kluci, kteří stojí za to, jsou teď ženatí, nebo minimálně vážně zadaní. Ale za pár let se začnou objevovat chlapi, kterým to z nějakého důvodu nevyšlo, ale budou už vědět, co a jak chtějí a jak to má fungovat. Já byla přesně ve Tvém věku. Teď je mi 36. Mám dceru, kterou bych nevyměnila za nic na světě, ale zároveň teď vidím kolem sebe ty možnosti a cítím, že nejsem s tím pravým a že tehdy tahle rychlá volba nebyla správná.

P4ja
Kelišová 6599 příspěvků 19.02.18 18:53
@Anonymní píše:
@P4ja jak dlouho jsi byla sama? Tohle jsem dokázala tak dva roky od konce vztahu. Možná dva a půl. Máš pravdu v tom, jak píšeš, tak jsem to dlouho i cítila. Ale zde je srdce silnější, než mozek.

Já asi 4 roky oficiálně, ale jinak ten minulej vztah byl o ničem mnohem déle. Já to neřešila, dokonce jsem měla domluveno, že se do zahraničí zase vrátím. A pak přišel nápad na inzerát na seznamce a bylo jasno. Čím víc na to budeš tlačit, tím míň tě někdo bude chtít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 18:54
@Anonymní píše:
Hlavně prosím nespěchat a nastěhovat se k prvnímu, který bude volný a relativně vhodný. Počkej si na tu jiskru a měj ráda především sama sebe. Vím, jsi teď v blbém věku, normální kluci, kteří stojí za to, jsou teď ženatí, nebo minimálně vážně zadaní. Ale za pár let se začnou objevovat chlapi, kterým to z nějakého důvodu nevyšlo, ale budou už vědět, co a jak chtějí a jak to má fungovat. Já byla přesně ve Tvém věku. Teď je mi 36. Mám dceru, kterou bych nevyměnila za nic na světě, ale zároveň teď vidím kolem sebe ty možnosti a cítím, že nejsem s tím pravým a že tehdy tahle rychlá volba nebyla správná.

Zak

Dík, toho se zatím nebojím, moje „trápení“ není o tom, že vůbec nedokážu být sama, jen že je to pro mně momentálně hodně těžké.

P4ja
Kelišová 6599 příspěvků 19.02.18 18:56
@Anonymní píše:
ZakDík, toho se zatím nebojím, moje „trápení“ není o tom, že vůbec nedokážu být sama, jen že je to pro mně momentálně hodně těžké.

Najdi něco, na čem budeš pracovat, v čem se budeš realizovat a nech to plynout.

Paola21
Závislačka 3610 příspěvků 19.02.18 19:01
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si spíš ulevit, jelikož na tohle mi asi poradí málokdo. Jde o to, že si přijdu strašně sama. Pořád někde lítám, abych se zabavila a nemusela na to myslet. Ano, mám rodinu a přátele, jsou mi nejdražší, ale chybí mi někdo, kdo by mě měl rád. Od konce prvního a zatím i posledního vztahu uběhly skorem tři roky a od té doby to jsou jen úlety a pseudovztahy - podotýkám, že chlapům neskáču do postele na první dobrou, a i když se tváří, že by stály o víc, nakonec vycouvají a dost už mě to emočně unavuje. Ze začátku mi ten single život nevadil, dodělala jsem si školu, žila v zahraničí, makala jsem na sobě. Ale za celou dobu nikdo, kdo by mě měl opravdu rád…čím déle to trvá, tím je to pro mne těžší. Bude mi 27, nemám potřebu zakládat hned rodinu, ale to volné místo vedle sebe se ozývá palčivěji a palčivěji:/ jak ten pocit zaženu? To je to, co řeším, jelikož vztah si nevydupu, a hnát se do něj jen aby byl je blbost. V srdci cít děsně velkou porci, kterou i když se snažím investovat do svých milých, stále přebýt a pálí.

Rodina a přátelé tě mají určitě rádi. ;) Jinak 27 let není žádná katastrofa. Asi bych se už ale vykašlala na ty pseudovztahy, akorát ti to ubližuje, toho pravého najdeš. :kytka:

Uživatel je onlinececetka
Kelišová 7452 příspěvků 19.02.18 19:04

Od 24 do 30 jsem se v tom taky placala. Porad se ptala, kde je chyba??? S manzelem jsem byla seznamena az ve svych 31 letech. Navic je o 5 let mladsi. No a zatim nam to klape nejakych 13 let :mrgreen:
Nezoufej. Co ma prijit, prijde :kytka:

Caitlyn
Kelišová 5792 příspěvků 19.02.18 19:23

Pomůže chodit na rande nebo si najít milence. Aspoň mě to pomohlo.

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 19.02.18 19:56

Já si myslím že tento pocit, který cítíš na srdci, budou nějaké potlačené emoce a momentálně to třeba nevidíš, koukni na youtube IVA RADULAYOVÁ… TA MI POMOHLA :D jen můj názor, nic ti nenutím

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 20.02.18 00:10

Víš co, jdi si pokecat s nějakou týranou ženskou v azyláku. S někým bez nohou, s nějakým bezdomovcem nebo s člověkem, co po padesátce nemůže najít práci. Nebo s někým s chronickou nemocí. Těm všem řekni, že je ti smutno. Uvidíš, co se dozvíš.

Moc se omlouvám všem přítomným, ale 10 příspěvků denně na tohle téma není, s ohledem na neřešitelnost ze strany diskutujících, nic jiného než škemrání o pozornost, a to fakt neschvaluju.
A to ku..a dobře vím, o čem zakladatelka píše.

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 20.02.18 05:36
@LAlezane píše:
Víš co, jdi si pokecat s nějakou týranou ženskou v azyláku. S někým bez nohou, s nějakým bezdomovcem nebo s člověkem, co po padesátce nemůže najít práci. Nebo s někým s chronickou nemocí. Těm všem řekni, že je ti smutno. Uvidíš, co se dozvíš.Moc se omlouvám všem přítomným, ale 10 příspěvků denně na tohle téma není, s ohledem na neřešitelnost ze strany diskutujících, nic jiného než škemrání o pozornost, a to fakt neschvaluju.
A to ku..a dobře vím, o čem zakladatelka píše.

Ááá, má oblíbená stírací hláška: osoba X je na tom hůř, tak drž pusu a nestěžuj si :pankac: :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >