Je problém ve výběru mléka nebo dudlík?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nuffin
Stálice 70 příspěvků 20.10.14 07:20
je problém ve výběru mléka nebo dudlík?

Zdravím maminky. Mám 5měsíční holčičku a pořád plně kojím, jelikož je čas příkrmů, zkouším jí na noc dávat UM zn. HIPP. Lahvičku si chytne, strčí do pusinky, ale nevypije mi ani 20, podle výrazu se nezdá, že by jí to nějak nechutnalo, ale jen tak ucucává. Já bych jí to nenutila, ale noční vstávání 2×, 3× za noc už je úmorné. Poradte prosím co s tím? :nevim:

Reakce:
banibag2
Extra třída :D 13182 příspěvků 20.10.14 07:26

No, pokud plně kojíš a je čas příkmů, tak rozhodně necpat na noc lahvičku s umělým mlékem…proč?
Začni pomalu postupně v poledne zeleninou…

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 20.10.14 07:30

Taky nějak nechápu proč UM? Příkrmy snad začínají mrkvičkou :think:

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 20.10.14 07:30

Souhlas s @banibag2
Když kojíš, tak UM ji dávat vůbec nemusíš. Začni tou zeleninou nebo zkus dát na noc kaši, ale UM mi přijde fakt zbytečné. Na poprvé zkus dát kaši ráno nebo přes den, aby když ji náhodou nesedne, ti neprořvala celou noc.

nuffin
Stálice 70 příspěvků 20.10.14 07:32

Asi jsem se špatně vyjádřila, jde mi o to, že se mi v noci často budí, tak jestli to není hlady, víte?

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 20.10.14 07:36

@nuffin No to musíš vědět ty, ne? Jestli v noci pije nebo jen dudlá? Mě se 4měsíční budí i 4-5×, 2× z toho se pořádně napije ale jinak si chce jen podudlat. Navíc UM neznamená, že bude spát dýl - aspon u nás se budí stejně jako po MM.
Pokud ji chceš nacpat at se nebudí tak zkus kaši na dobrou noc, ale výsledek je nejistý. Může to pomoct, ale nemusí

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 20.10.14 07:38
@nuffin píše:
Asi jsem se špatně vyjádřila, jde mi o to, že se mi v noci často budí, tak jestli to není hlady, víte?

V tom případě bych opravdu zkusila tu kaši a uvidíš. :nevim:

nuffin
Stálice 70 příspěvků 20.10.14 07:43

Díky dámy, tak já zkusím tu kašičku a uvidíme :roll:

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 20.10.14 07:52
@nuffin píše:
Asi jsem se špatně vyjádřila, jde mi o to, že se mi v noci často budí, tak jestli to není hlady, víte?

Mně se obě děti budily několikrát za noc zhruba do roka a půl. Pak to přešlo na asi dvakrát za noc a chvíli po dvou letech u prvního skončilo noční buzení. Dcera ještě není tak stará, tak uvidím, ale budí se už jen jednou kolem půlnoci, myslím si však, že u ní to není hlady, ale tím, že tam nejsem, protože když jdu spát už v osm (spíme spolu), tak chrní selou noc.

pet01
Závislačka 4433 příspěvků 20.10.14 08:48

Prvni syn byl kojeny, v tech 5m se mi taky budil 3× za noc, zkusila jsem na noc kasi a nepomohla, budil se stejne tak jsem kasi zas davat prestala, prislo mi to zbytecny.. celou noc bez buzeni zacal spat v roce, kdyz jsme ho prestehovali do jeho pokojicku.. ted mame temer 4m mimco, je plne na um a budi se taky 2-3×..

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 20.10.14 09:40

@nuffin
pokud chceš odbourat kojení, tak je vcelku jedno, jaké mléko dáš. Já bych volila mezi Hipp, Sunar a Beba. My máme Sunar a spokojenost:) Syn má teda už 15 měsíců, ale někdy když je večer moc vyřízenej a už „nedává“ večeři, tak mu dám alespoň mléko, aby nešel spát hladovej a v pohodě vydrží až do rána.
Jinak to UM bych nebrala jako příkrm. Je to prostě mléko jako mléko:)

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 20.10.14 11:06

Souhlasím s holkama, proč UM. Noční buzení je normální, oc já bych za 2×-3× dala. S UM si akorát zaděláváš na to, že přestaneš kojit a bude v noci místo toho, aby jsi jen vytáhla prso, budeš chodit do kuchyně a dělat UM. Zkus kaši navečer.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 20.10.14 11:07
@nuffin píše:

To bude zvykem. Jestli je to hlad, tak bych dala kaši před spaním.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >