Je program na úpravu naskenovaných věcí??

6.3.10 13:58

Je program na úpravu naskenovaných věcí??

Holky potřebovala bych prosím poradit,
když něco oskenuju, dá se tam změnit obrázek, písmo za jiný???Chystám dceři pozvánky k narozkám a chtěla bych vyměnit datum, místo a tak. Nevíte jsetli je nějaký program ve kterém to jde. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

439
6.3.10 15:15

Záleží v čem to máš, předpokládám že v PDG, nebo JPG? PDF už upravit nelze, existuje převod textů PDF do DOC, ale to je jen převedení textu, aby s nimi šlo pracovat dál. Jeslti je to v JPG, tak se to dá upravit v Adobe Photoshop, myslím že se někde dá stahnout, grafický program, jde v něm i pozvánky vytvořit, stejně tak se dobře dělají v CorelDraw, ale ten asi ke stažení nebude. :-( Ale oba jsou to složitější grafické programy, jinak nějaký uživatelský bohužel neznám, že by to šlo změnit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
6.3.10 15:27

pokud se jedná o obrázek, šlo by to vyretušovat a přepsat, nejlépe asi ve photoshopu, ale myslím, že v malování to taky jde. Možná i lepší verze Acrobatu by to vlastně taky uměla, to mě tak napadá :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
6.3.10 16:35

Půjde to určitě i v GIMPu, je zadarmo. Ale počítej s tím, že ten text nepřepíšeš, budeš to muset překrýt nějakým obdélníčkem nebo jiným motivem a napsat to na to.

Upřímně řečeno, bude to podle mě docela drbačka, aby to vypadalo trochu k světu. Skoro bych řekla, že by bylo jednodušší to udělat znovu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
6.3.10 16:38

Jojo, taky bych řekla, že udělat to celé nové zabere míň času než to předělávat :-) :mrgreen:

Angua píše:
Půjde to určitě i v GIMPu, je zadarmo. Ale počítej s tím, že ten text nepřepíšeš, budeš to muset překrýt nějakým obdélníčkem nebo jiným motivem a napsat to na to.Upřímně řečeno, bude to podle mě docela drbačka, aby to vypadalo trochu k světu. Skoro bych řekla, že by bylo jednodušší to udělat znovu :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.10 10:13

Všem moc děkuji za rady, poslechla jsem a raději to udělala celé znova, není to sice tak pěkné, ale zato více mě to těší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
10.3.10 19:42
Tak to je fajn, hlavně že se to povedlo a ještě to potěší :mrgreen:
k.a.c.k.a.1 píše:
Všem moc děkuji za rady, poslechla jsem a raději to udělala celé znova, není to sice tak pěkné, ale zato více mě to těší.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama