Jak na hladké a krásné vlasy?

914
6.1.20 15:31

Je prosím mezi námi Kadeřník :-) ?

Ahoj. Já vždy obdivují kadeřnice, jak mi dokáží krásné upravit vlasy :-). Prosím, jaké přípravky mohu doma použít, aby byly vlasy tak krásné hladké a leskle? Funguje něco na vypadávání vlasu - tzv kouty? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
395
26.4.20 18:36

Já našla úžasný šampon na vlasy a holkám co jsem doporučila, jsou spokojené moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
26.4.20 18:40

Ono je to asi méně o přípravcích a více o práci - typu vyfénování přes kulatý kartáč apod. Pro většinu lidí je to moc velká ztráta času a energie, tak budou vždycky vypadat jinak po vlastním zásahu a jinak po odchodu od kadeřnice, která kolem nich hodinu skáče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1072
26.4.20 18:50

@Barborika Ta úžasná hladkost je primárně způsobená správnou technikou foukání, kdy se perfektně uzavře kutikula a povrch vlasu není „střapatý.“ To ti žádný přípravek nenahradí. Co se týče padání vlasů, tak primárně záleží na tom, čím je způsobeno. Může to být špatnou stravou, dehydratací pokožky, špatným prokrvením pokožky hlavy, hormony,… Univerzální recept proti padání vlasů neexistuje. Nicméně zrovna kouty obvykle moc ovlivnit nejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 19:15

@Barborika Top jsou Milva šampóny. Doporučuju, kde můžu, i moje kámošky. (Rostou po nich vlasy jak houby po dešti-nové malé vlásky, někomu zabírá i na samotné vypadávání, ale to už je složitejší, komplexní problém.)

• Citovat
  • Nahlásit
114
26.4.20 22:28

Po Milvě mi taky začaly rašit nové vlásky.

Zkus mrknout na youtube na kadeřnici Terezu Vlasákovou. Tu je třeba video jak vlasy správně foukat:
https://m.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat