Je Provident legální?

9
1.2.20 16:12

Je Provident legální?

Provident mi půjčil 7.000 a chce zpět 14.000,připadá vám to normální? Je to vůbec legální a dá se to napadnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7084
1.2.20 16:13

@mira68 tak podmínky smlouvy jsi snad dopředu věděl, ne? A ano, je to legální. Tahle firma, i když lichva, je na trhu už několik desítek let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17059
1.2.20 16:13

Tak souhlasila jsi s tím, když sis půjčoval/a.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
1.2.20 16:14
@Aduš8 píše:
@mira68 tak podmínky smlouvy jsi snad dopředu věděl, ne? A ano, je to legální. Tahle firma, i když lichva, je na trhu už několik desítek let.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
1.2.20 16:15

@mira68 napadnout to určitě nepůjde, budete muset zaplatit. Musíš si přečíst smlouvu než si něco půjčíš :nevim: ber to jako poučení pro příště

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
1.2.20 16:15

Je to lichva a mají problémy, což vědí všichni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7084
1.2.20 16:17

@mira68 a jaké problémy, prosím tě? Lichvou to nazývat můžeš, ale stejně tím nic nezměníš, nejednají protizákonně. Měl by sis stěžovat výš, že tohle zákon povolí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17059
1.2.20 16:18
@Aduš8 píše:
@mira68 a jaké problémy, prosím tě? Lichvou to nazývat můžeš, ale stejně tím nic nezměníš, nejednají protizákonně. Měl by sis stěžovat výš, že tohle zákon povolí…

Jenomže on to dobrovolně podepsal. Takže na tom nese vinu taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
1.2.20 16:18
@kavenka píše:
@mira68 napadnout to určitě nepůjde, budete muset zaplatit. Musíš si přečíst smlouvu než si něco půjčíš :nevim: ber to jako poučení pro příště

No, mám pocit, že se jich zastáváte, ale u soudu už spoustu věcí prohráli, ale to asi nevíte, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7084
1.2.20 16:19

@vokishka já vím. Také jsem kdysi byla v situaci, kdy jsem si od nich musela půjčit a podmínky, narozdíl od jiných společností, mají jednoznačně přehledné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17983
1.2.20 16:20
@mira68 píše:

když teda mají problémy, proč jsi si tam půjčoval?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14267
1.2.20 16:21

A ty nečteš co podepisuješ? Kolik vrátíš zpátky muselo být psané ve smlouvě. Ale že se zaplatí jednou tolik zpět je celkem normalni u nebankovních půjček :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 16:21
@mira68 píše:

A ty ses nesvepravny/a, neumis cist a nekdo te nutil si pujcovat? Jo, je to legalni a calovat musis. Kdyz to tedy vsichni vi, proc do toho chodi? Protoze jsou socky, kterym nikdo jiny nepujci, neb maji zaznam v registru, ze?
Prej soud :mrgreen:…a kde vezmes na pravnika, kdyz nemas ani blbych sedm tisic? Boze, to je zase material. Zaplat, pripadne cekej exekuci.

Příspěvek upraven 01.02.20 v 16:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7084
1.2.20 16:23

@mira68 máš odkaz na nějaký soudní spor, který prohráli? Normálně své nesplacené půjčky zadávají do insolvenčních řízení. A ne, nezastávám se jich, nemám k tomu jediný důvod. Jen píšu fakta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
1.2.20 16:23
@ka2ka píše:
když teda mají problémy, proč jsi si tam půjčoval?

Protože jsem potřeboval peníze a spěchalo to, ale nepočítal jsem, že budou chtít 100%navíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama