Je rozdíl mezi Provident Financial s.r.o. a PROVIDENT s.r.o?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 01.06.17 20:54
Je rozdíl mezi Provident Financial s.r.o. a PROVIDENT s.r.o?

Ahojky,

nedělá někdo u Providentu? Která je Vaše firma? myslím ta co pujčuje lidem?
To je fianncial ne? Nezná někdo Provident sro? Nebo ajkej je mezi nima rozdíl a zda třeba patří stejné osobě?

Klidně do sz nebo anonymně.

Děkuji

Reakce:
Ivan PPZ
Kelišová 5903 příspěvků 01.06.17 22:11

A co použít Google? Proč to máme vyhledávat za vás? Rozdíl není.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 34714 příspěvků 01.06.17 23:08

@Ivan PPZ asi skrytá inzerce :nevim:

Ivan PPZ
Kelišová 5903 příspěvků 02.06.17 07:18

Pak to bylo velmi rafinované. Tyhle firmy jsou známé. Aniž bych to myslel velmi zle, přijde mi to spíš jako lenost.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 02.06.17 09:11
@Ivan PPZ píše:
A co použít Google? Proč to máme vyhledávat za vás? Rozdíl není.

a co třeba že jsem použila google ale to co jsem potřebovala zjistit jsem nezjistila? třeba proto se ptám jestli tu někdo pro něj nedělá a neví…

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 02.06.17 09:11
@matkabagristy píše:
@Ivan PPZ asi skrytá inzerce :nevim:

a nebo dotaz

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 02.06.17 09:13
@Ivan PPZ píše:
Pak to bylo velmi rafinované. Tyhle firmy jsou známé. Aniž bych to myslel velmi zle, přijde mi to spíš jako lenost.

lenost čeho, že člověk hodiny hledá a neví nebo nezjistí tak se zeptá?

fia80
Závislačka 3219 příspěvků 02.06.17 10:55

Odkaz: Provident Financial s. r. o.

na justici info o firmě tady: - tito půjčují peníze. Opravdu si u nich chceš půjčit?

odkaz: PROVIDENT s. r. o. patří jiné osobě a co dělají jsem na netu nenašla

Ivan PPZ
Kelišová 5903 příspěvků 02.06.17 11:39
@Zahradnice Roku píše:
lenost čeho, že člověk hodiny hledá a neví nebo nezjistí tak se zeptá?

Když zadáte do G oba názvy, vyjdou vám graficky podobné stránky. Když se podíváte do sekce O Nás, uvidíte společného „anglického“ vlastníka, stejná loga… Že vám to trvá hodiny je jiný příběh.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 02.06.17 12:20
@fia80 píše:
Odkaz: Provident Financial s. r. o.

na justici info o firmě tady: - tito půjčují peníze. Opravdu si u nich chceš půjčit?

odkaz: PROVIDENT s. r. o. patří jiné osobě a co dělají jsem na netu nenašla

našla jsem nic moc taky co je to za tu druhou firmu :think:

Jinak tleskám jak si hnedka přišla na to, že si chci pujčit :potlesk:

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 02.06.17 12:21
@Ivan PPZ píše:
Když zadáte do G oba názvy, vyjdou vám graficky podobné stránky. Když se podíváte do sekce O Nás, uvidíte společného „anglického“ vlastníka, stejná loga… Že vám to trvá hodiny je jiný příběh.

ne není, protože ta druhá firma nekomunikuje a dělá něco jiného ve skutečnosti a já se snažím zjist proč z osobního duvodu a proto jsem se zeptatala zda je někdo nezná…

Ivan PPZ
Kelišová 5903 příspěvků 02.06.17 13:07

Ale přeci zadáním obou celých názvů do G vyjede i odkaz na rejstřík a hned vidíte strukturu firmy. Pořád nevím, co na tom trvá hodiny. Ale když použijete odkaz, tak obě domény vedou na hodně podobná místa. To menší s. r.o. nemá živnost na úvěry.

fia80
Závislačka 3219 příspěvků 02.06.17 23:51
@Zahradnice Roku píše:
našla jsem nic moc taky co je to za tu druhou firmu :think:Jinak tleskám jak si hnedka přišla na to, že si chci pujčit :potlesk:
Že si od Provident Financial nikdo nemá nic půjčovat jsem myslela dobře :nevim:.

Jinak jestli to potřebuješ vědět, tak na internetu o Provident s. r. o. nic nenajdeš, protože sice firma v rejstříku je, ale již zřejmě nepodniká - jen ji nezrušili. Dle mých odhadů měli zřejmě obchod v Celetné ulici a určitě se zabývali prodejem Vlámských gobelínů. To ohledně sortimentu vím určitě. Zda měli obchod nebo jen sídlo na Celetné ulici pouze odhaduji.

Když budeš ještě někdy něco chtít zjistit, tak napiš :mavam:

Váš příspěvek
Reklama