Reklama

Je s milenkou na dovolené, jak to zvládnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 16:28
je s milenkou na dovolené, jak zvládáte?

Ahoj, provalila se milenka. Se mnou mít nic nechce, moje vina za vše, on vstoupil do jiného světa, zpět nechce, vozí milenku s dalšími kamarády na zahraniční dovolené (za léto zvládli 3 - tohle jsem v životě s ním nezažila, vždycky byl problém, aby s námi aspoň někam na chvíli jel).

Cítím se hrozně - odkopnutá, zneužitá, přestal mi dávat peníze a odmítá, že s námi už není (před dvěma měsíci se odstěhoval), tak proč bych měla chtít JEHO peníze, dětem něco málo dává, ale jen to, co si zvolil.

Milenka je o hodně mladší, září nadšením, běhá kolem něj, šíleně ho miluje.

Vy, co jste zažily, jak se tohle dá zvládnout?

dík

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

jannina1
Závislačka 3984 příspěvků 24.08.18 16:34

..

Příspěvek upraven 24.08.18 v 17:59

Tichošlápek
Echt Kelišová 9645 příspěvků 24.08.18 16:37

Soudně vyřešit alimenty, výživné, majetkové vyrovnání, stanovit peci o děti. Zmetek, skoda se pro takové trápit

divine woman
Echt Kelišová 8136 příspěvků 24.08.18 16:39

Jsi manželka nebo pouhá přítelkyně? Zažádej o svěření dětí do vlastní péče a výživné na děti, případně na tebe stanoví soud.

Mirčulka
Kecalka 115 příspěvků 24.08.18 16:41

Já to naštěstí nezažila, ale moje známá jela s dětmi a manželem na dovolenou i s milenkou. Každou ubytoval na jiný straně resortu a pendloval mezi nima. Zvládli i společnou večeři. Přes den vzornej taťka, v noci superman. Ale ten teda cáluje všechno a rád by si nechal obě :nevim: nevím která situace je lepší, ale asi si zkus pomalu zařizovat život po svým. Chápu že se cítíš hrozně, ale on má momentálně zatemněnej mozek :roll:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15600 příspěvků 24.08.18 16:44

Ted musíš být pragmatická, zvášt když jde o děti. Hlídej a dokladuj si finance, u soudu prokaž, že ti nic nedává a s milenkou si žije nad poměry. Až soud stanoví výživné a přijdou běžné starosti, milence ztuhne úsměv na rtech

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15600 příspěvků 24.08.18 16:46
@Mirčulka píše:
Já to naštěstí nezažila, ale moje známá jela s dětmi a manželem na dovolenou i s milenkou. Každou ubytoval na jiný straně resortu a pendloval mezi nima. Zvládli i společnou večeři. Přes den vzornej taťka, v noci superman. Ale ten teda cáluje všechno a rád by si nechal obě :nevim: nevím která situace je lepší, ale asi si zkus pomalu zařizovat život po svým. Chápu že se cítíš hrozně, ale on má momentálně zatemněnej mozek :roll:

nějakej muslim :think: ? A manželka to tolerovala, nebo to bylo ve stadiu - hurá, mám v noci klid :dance:

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 24.08.18 16:48

najít si právníka, dobrého rozvodového právníka.

Mirčulka
Kecalka 115 příspěvků 24.08.18 16:50

@pe-terka to je jiný případ než zakladatelka, ta je ráda že má v noci klid a že všechno zacáluje, má z něj srandu, ale je to morbidní, když mu 13 letá dcera podává mobil se slovy: volá ti kurvička :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15600 příspěvků 24.08.18 16:53
@Mirčulka píše:
@pe-terka to je jiný případ než zakladatelka, ta je ráda že má v noci klid a že všechno zacáluje, má z něj srandu, ale je to morbidní, když mu 13 letá dcera podává mobil se slovy: volá ti kurvička :mrgreen:

no je to mazec, ale manžeka je v lepší pozici než chudák zakladateka.

vulpes
Závislačka 4958 příspěvků 24.08.18 16:55
@Mirčulka píše:
Já to naštěstí nezažila, ale moje známá jela s dětmi a manželem na dovolenou i s milenkou. Každou ubytoval na jiný straně resortu a pendloval mezi nima. Zvládli i společnou večeři. Přes den vzornej taťka, v noci superman. Ale ten teda cáluje všechno a rád by si nechal obě :nevim: nevím která situace je lepší, ale asi si zkus pomalu zařizovat život po svým. Chápu že se cítíš hrozně, ale on má momentálně zatemněnej mozek :roll:

8o to je teda borec na konec!!! 8o

Mirčulka
Kecalka 115 příspěvků 24.08.18 17:00

@vulpes spíš blbec na konec, manželce o ní ještě vyprávi:" ty to zvládneš ale ona je taková citlivá" :nevim: no já bych ho přetáhla!

verujan
Kecalka 159 příspěvků 24.08.18 17:03

Holky, co chodím na emimi, tak mi přijde, že těchto případů je čím dál víc. Čím to je? Mám syna a nechci, aby z něj v dospělosti byl takový bezohledný sobec :nevim:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 24.08.18 17:06
@verujan píše:
Holky, co chodím na emimi, tak mi přijde, že těchto případů je čím dál víc. Čím to je? Mám syna a nechci, aby z něj v dospělosti byl takový bezohledný sobec :nevim:

syn to nebude videt jako bezohlednost,ale ba naopak prejicnost..dopreje se vsem :mrgreen:

chs.jasmin
Kelišová 7246 příspěvků 24.08.18 17:34
@Anonymní píše:
Ahoj, provalila se milenka. Se mnou mít nic nechce, moje vina za vše, on vstoupil do jiného světa, zpět nechce, vozí milenku s dalšími kamarády na zahraniční dovolené (za léto zvládli 3 - tohle jsem v životě s ním nezažila, vždycky byl problém, aby s námi aspoň někam na chvíli jel).

Cítím se hrozně - odkopnutá, zneužitá, přestal mi dávat peníze a odmítá, že s námi už není (před dvěma měsíci se odstěhoval), tak proč bych měla chtít JEHO peníze, dětem něco málo dává, ale jen to, co si zvolil.

Milenka je o hodně mladší, září nadšením, běhá kolem něj, šíleně ho miluje.

Vy, co jste zažily, jak se tohle dá zvládnout?

dík

Ahoj,

tak předně mě to tedy hrozně mrzí, musí to být hrozně nepříjemné tak brzy po rozchodě :hug: Ale rozhodně se nedej a bojuj. Dala jsi mu roky společného života, dala jsi mu děti a ty děti také vychováš. Takže jen at chlapeček platí - má na dovolené? No tak bude muset prostě platit, ta výchova dětí není zadarmo. Asi bych si soudně vymohla alimenty, jsi na mateřské? Pak máš právo i na sebe! A muže kolem sebe kopat jak chce, hezky at se mu vypočítají alimenty podle mzdy. Jen at si nemyslí, že opustí rodinu a bude si žít jako bezdětný kluk, jako někdo, kdo nemá zodpovědnost za nikoho jiného kromě sebe.
Takže určitě vyřešit tu výši alimentů, ne že on si něco rozhodne (pokud si sám nezvolil vysokou výši, tam bych pak neriskovala ponížení částky soudní tabulkou) :nevim: a žít dál. Neužírat se myšlenkou na něj. nevím, zda věříš v to, že co vyšleš se ti vrátí. Věřím, že brzy najdeš nového osudového muže a budeš také štastná. Není pochyb o tom, že život bude zprvu těžší, ale přeji, aby jsi byla štastná. Tchýně byla na výchovu svých dvou dětí sama, tchán platil málo a nezajímal se do jejich puberty. Nového strejdu nikdy domů nepřivedla ale manžel vzpomíná strašně rád na dětství a má krásný vztah s maminkou, sestrou a nakonec i s otcem - ale s tím až v dospělosti.

Mám dvě kamarádky, které zažily to co ty. Jedna byla strašně zamilovaná, rok se snažili o dítě, a když bylo klukovi půl roku, tak zjistila, že spí s její kamarádkou (bohužel nejkou ze základky). Tehdy byla hrozně nazlobená na oba, ta kamarádka ji dokonce i psala na FB vzkazy jak si spolu za*ukali a jak je dobrej. Dala mu to přečíst a byl konec. Ale byla na antidepresivech, říkala, že nemít dva kluky (jeden z předešlého vztahu), tak si sáhne na život. Myslím, že u ní bylo to pořekadlo „čas je nejlepší lék na bolavé srdce“ naprosto na místě. Přišlo jaro, slunce a teplo, ona si začala užívat volno s dětma, vymohla si solidní alimenty. Je sama a prý už klukům žádného strýčka domů nedovede. Ale stále je smutná z toho, že ji prostě ten chlap opustí i když v posteli a v kuchyni prostě dělá co muže a je dobrá.

Druhá kamarádka také přišla na nevěru ale to už manžela. Vymohla si vysoké alimenty (na jeho dělnický plat si myslím, že dost vysoké :nevim: ), sama si našla rychle nového muže (do měsíce). Tady ale je velký kámen urazu, že ona hazí špínu na ex a ex s jeho novou přítelkyní hází špínu na ni a to si myslím, že je hodně hodně špatně. Navíc, jak jsou malé děti (v jejim připadě 7 a 4roky) snadno ovlivnitelné a hlavně mají rodiče za bohy a tak by jim jejich ideály o rodičích neměl nikdo kazit a ničit. At se rodiče nemají rádi sebevíc, před dítětem prostě musí být dospělý …

Ale to už jsem docela odbočila od položené otázky  :oops:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama