Je šance na půjčku, na hypotéku?

Anonymní
15.11.19 11:11

Je šance na půjčku, na hypotéku?

Chtěla bych se zeptat, co si myslíte o situaci, kdy by jsme potřebovali půjčit 1 milion. Jsme s partnerem na tom tak, že jen jeden z nás má smlouvu na dobu neurčitou. Přítel má příjem cca 22000, ja 16000 priznanych. Bokem mám měsíčně ještě cca 4000, ale nikde nejsou vidět bohužel, takže musím brát těch 16000. Úspoře no máme cca 150.000. Bez dluhů. Jedno dítě. Ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti, jestli máme šanci. Samozřejmě se půjdeme zeptat do banky, ale abych trošku věděla, co čekat. Děkuju za rady. Prosím o zachování anonymu, nebo smazat. Citlivé údaje o financích.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1393
15.11.19 11:14

Já myslím, že na ten milion by v klidu dosáhl i samotný partner, takže bych se toho nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pvln34
15.11.19 11:29

Súhlas s @NinaU. ;) držím palce! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 11:36

Bude to v pohode, tedka jsem resila, ve sporce s prijmem 16,5 tis. By mi dali 1,8 mil. Anonym-finance

• Citovat
  • Nahlásit
19069
15.11.19 13:46

Příjmově na to dosáhnete, ale máte málo úspor. Většina bank chce 20% z vlastních zdrojů a to nemáte, plus budete muset zaplatit daň z nabytí. Najděte si schopnýho finančního poradce a do banky se sami ptát nechoďte. Pokud tam totiž půjdete napřed sami, tak už to poradce nebude moct řešit a dost si to zkomplikujete. Jen málo bank vám schválí hypotéku bez 20%vlastníc zdrojů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat