Je šance vůbec ještě mít hezký vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 17:12
je šance vůbec ještě mít hezký vztah

Prosím zachovat anonymitu..mám splín je mi přes 30,jedno dítě mám jedno čekám..bez partnera který odešel a mám toho plné kecky, zklamání, znechucení, bojím se že bych se zase ještě někdy zklamala..a bojím se jestli vůbec budu někdy ještě štastná a budu mit někdy chlapa rodinu atd..už v to ani neveřim..je tu některá která se dvěma dětmi navázala hezký partnerský vztah a našla, partnera který je do rodinny i k dětem? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vertunka
Závislačka 4712 příspěvků 01.01.18 17:27

Hele jestli Te muzu povzbudit, tak muj svagr se dal zrovna dohromady se zenskou, ktera ma 2 deti. Neni vsem dnum konec :hug:

quanavera
Kecalka 399 příspěvků 01.01.18 17:32

Ano nasla jsem fajn chlapa s 1 ditetem, proc od tebe odesel?

quinsley
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 01.01.18 17:32

Buď klidu. Víš kolik lidí je neustále “v oběhu”? Porad se někdo rozchází, rozvádí.
Dobré je se moc neupínat na hledání někoho, ale spis se snažit si dat svůj život a sebevědomí do pořádku a užívat si co máš (ve tvém případě (skoro) dvě krásné zdravé děti).

Jindriska88
Kecalka 232 příspěvků 01.01.18 17:39

Určitě lze najít partnera k dětem. Moje mamka rozvedená s dvěma dospělými dětmi, její přítel s pěti dětmi v péči (tři dospělé, dvě na ZŠ). Ono se teď zdá po skončení vztahu všechno černě. Zpočátku se zaměřit na sebe a děti, zařídit si život ke svému pohodlí a pak muže jako takový bonus.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 17:50

Hlavně žádný nebude chtít ufňukanou a zničenou.
Proboha baby, vzpamatujte se… single lidí jsou tisíce. Kdyby tu každý naříkal, že je sám, nic jiného tu nečteme… prvních pár chápu, desátý příspěvek na tohle téma, vyžadující ujištění, už mi docela leze na nervy. A ne, fakt nejsem dlouholetě šťastně vdaná s dětmi, takže vím, jaké to je.
Jestli potřebujete pozornost, jděte ji hledat do svého okolí, mezi reálné lidi.

hypno246
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 01.01.18 17:51
@Anonymní píše:
Prosím zachovat anonymitu..mám splín je mi přes 30,jedno dítě mám jedno čekám..bez partnera který odešel a mám toho plné kecky, zklamání, znechucení, bojím se že bych se zase ještě někdy zklamala..a bojím se jestli vůbec budu někdy ještě štastná a budu mit někdy chlapa rodinu atd..už v to ani neveřim..je tu některá která se dvěma dětmi navázala hezký partnerský vztah a našla, partnera který je do rodinny i k dětem? :,(

no já jsem trošku skeptik… taky mám dvě děti, sama jsem tři roky… nějací v oběhu jsou, ale těm se radši vyhnout (většinou se dá rychle vypozorovat, proč jsou rozvedení). Takže můj plán je počkat, až děti odrostou a narazím na vhodného vdovce, rozvedení mne moc neberou. Paradox je, že jsem sama rozvedená. Splín mám taky někdy, ale spíš už si žiju podle svého…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 17:56

Nebuď smutná, sama jsem příkladem, že je to možné. Našla jsem dokonce svobodného, takže pro mě ideál. Jen to chce netlačit na pilu a nesnažit se ulovit prvního, co jde okolo. Měj oči a srdce otevřené a láska Ti vstoupí do života.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 18:21

Víte asi to dělaj i hormony jsem ted rozhozená a ještě se dávám z odchodu dohromady..zvlášt ty svátky daly zabrat…důvod odchodu nechci rozepisovat..prostě asi nechtěl dítě nebo spíš asi se mnou což po letech teda překvapí no

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 18:23

Děkuji holky za povzbuzení :hug:

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 01.01.18 18:44

Známá je super baba a má dve deti a našla si super chlapa. :srdce:

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 01.01.18 19:38

Stesti hledej u sebe. Nikdo te stastnou neudela, dokud ty sama stastna nebudes. A mas zit pritomnym okamzikem. Ne co bude az,… Co by, kdyby… Zbytecne se trapis.

Struzz
Povídálka 23 příspěvků 01.01.18 22:03

Ano, já takového potkala :srdce: ani jsem ho tedy nehledala. Mám z prvního manželství tři dcery, dokonce mi zbyly i nějaké dluhy. Přesto jsem potkala muže, který miluje mne i holky. Upřímně ani jsem tomu moc nevěřila, že je to možné a hodně jsem hlídala, aby na moje holčičky nebyl zlý. Naopak…je i pro ně to nejlepší, co nás potkalo. A to je sám bezdětný a dokonce jedináček…z mého profesionálního pohledu, strašná kombinace pro otčíma pro tři dračice…ale je opravdu úžasný. Zrovna řešíme trable s tou nejstarší puberťačkou a je mi opravdu oporou a vnímám, jak se o ní bojí stejně jako já. Buďte sebevědomá, veselá a milující a on se nějaký opravdový mužský najde. :srdce: :srdce: :srdce:

andelka83
Generální žvanilka 20155 příspěvků 01.01.18 22:49

Já mám dvě děti z manželství, které se před 4 lety rozpadlo, mladšímu byl rok a půl. Mame k sobě bezva chlapa, stěhujeme se do většího, a čekáme společné miminko.
Neboj, život fakt nekončí, jen je člověk opatrnější.

Uživatel je onlineTamtama
Extra třída :D 11817 příspěvků 02.01.18 09:34

A to je vážně normální, být šťastná jen s chlapem?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >