Je šance, že by ze sexu přímo v den ovulace byla holka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 20:49
Je šance, že by ze sexu přímo v den ovulace to byla holka?

Vím, že mě to nemůže nikdo říct na 100%. Jen by mě zajímalo jestli tu je někdo, kdo měl sex v den ovulace a byla to holčička. Anonym, protože nechci aby někdo věděl, že se snažíme :roll:

Přečtěte si článek: Určení pohlaví dítěte - od kterého týdne?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Mika.ella1
Povídálka 34 příspěvků 15.11.18 20:50

O pohlavi rozhoduje spermie, ne ovulace :nevim:

KimL
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 15.11.18 20:51

50 % šance.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 20:52

Já jen že se říká, že před ovu to je holka a v den nebo po je to kluk :think:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1885 příspěvků 15.11.18 20:52

Tak o tom to snad není ne :roll: :zed: záleží jaký spermie střílí tatínek..

Kristynka22
Kecalka 189 příspěvků 15.11.18 20:57

Ano, říká se, že holčičí spermie vydrží déle, proto je vyšší šance na holku při sexu klidně i 2 dny před ovulací, na druhou stranu každý chlap má jiné spermie, zrovna teď mohla být rychlá jak holčičí spermie, tak i klučičí

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 15.11.18 20:58
@Lainaire8 píše:
Tak o tom to snad není ne :roll: :zed: záleží jaký spermie střílí tatínek..

Ale je, akorát je to přesně opačně:

*Ovulace a pohlaví dítěte

Podle toho na kdy naplánujete početí vzhledem k ovulaci, můžete ovlivnit pohlaví dítěte Chcete-li chlapečka, máte situaci jednodušší. Pohlavní styk je pak vhodný přímo během ovulace, kdy mají hbitější samčí spermie větší šanci na úspěch. Pokud si přejete holčičku, měly by spermie v ženském těle vyčkávat již před ovulací, dostatečně dlouho, aby získaly početní převahu nad mužskými, ne však déle než mohou přežít. ( Vzhledem k tomu, že spermie dokáží v těle ženy “vyčkávat”, začínají plodné dny dříve než ovulace.) Proto byste měla ve svém menstruačním cyklu vysledovat jistou pravidelnost a tou se následně řídit. Stáhněte si ovulační kalendář a dělejte si záznamy, které vám pomůžou dobře se zorientovat a vše pečlivě naplánovat. Odhalit plodné dny by nemělo být složité a dny ovulace může navíc ve finále potvrdit ovulační test. Jejich výrobci uvádí až 99% spolehlivost.*

http://www.pohlaviditete.cz/…ocet-ovulace

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43482 příspěvků 15.11.18 21:09

Ono se toho říká… Kdesi jsem četla statistiky, že tak snad dokázali zvrátit poměr pohlaví z 50/50 asi na 60/40 nebo tak něco.

Lenka_Hal
Kelišová 5624 příspěvků 15.11.18 21:14
@ugluk píše:
Ono se toho říká… Kdesi jsem četla statistiky, že tak snad dokázali zvrátit poměr pohlaví z 50/50 asi na 60/40 nebo tak něco.

No tak vidis,zakladatelko, nic neni ztraceno… :D

Linda1985
Stálice 76 příspěvků 4 inzeráty 15.11.18 21:16
@Anonymní píše:
Já jen že se říká, že před ovu to je holka a v den nebo po je to kluk :think:

Rika se to. Ja to takto zrejme mela si myslim. Ale tezko rict jestli je to zalozeno na pravde.

Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 14108 příspěvků 15.11.18 21:17

Kdyby existovala sebemenší šance ovlivnit pohlaví, Číňani by na to dávno přišli.

KKatka23
Echt Kelišová 8430 příspěvků 15.11.18 21:20

jak bylo psáno - záleží co střílí tatínek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: u dvou dětí jsem měřila bazální teplotu, sex byl vždy na ovulaci a mám tři dcery :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Janli
Kelišová 6245 příspěvků 15.11.18 21:21

Hele, byla jsem na IVF. Tam mají všechny spermie stejnou šanci, nikam necestují, vajíčko jim naservírují až pod nos. Podle téhle teorie bych měla mít stopro kluka. Mám holčičku :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 21:25

Já bych byla samozřejmě ráda i za kluka, ale holčička je prostě holčička :mrgreen: Hlavně když se to povede a bude to zdravé :srdce:

Xmichaelah
Stálice 53 příspěvků 15.11.18 21:26

Ja si myslim ze u nas to tak bylo :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >