Je šance že se přece jen ukáže ?

Anonymni
23.5.08 11:41

Je šance že se přece jen ukáže ?

Nevím jestli je ještě nějaká šance. Jsem asi v 7t po KETU absolvovala jsem už víc IVF a tentokrát konečně byla nebo jsem těhotná. po 3 týdnech od zavedení 2ks 5 denních embrií se jedno chytlo mělo 3 mm a prý hezky uchycené ale po dalších 2 týdnech ležení doma brání prášků je tam jen 7mm dutinka ale žádné srdíčko ani neviděl žádné aspoň cévy prostě jen prázdná dutinka. Dává mi ještě týden a neznělo zrovna přesvětčivě že by se mohlo ještě něco změnit. Jen že po 8 letech různých pokusů se mi to konečně povede a skončí to takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1782
23.5.08 12:05

Ahoj,
dutinka se zatím zvědšuje, tak naděje je. Budu ti moc držet palečky, ať se srdíčko ukáže. Snaž se nestresovat, i když vím, že je to skoro nemožné. Já jsem otěhotněla po 3 letech a už tak mi to připadalo jako šíleně dlouhá doba.
Držím moc moc palečky
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.5.08 12:37

Taky bych neházela flintu do žita, byla jsem u dr. v 7tt jako ty a bylo vidět velký prdlajs, za 14 dní už tam krásně tlouklo srdíčko a vše je ok.

Přeji ti, ať se zadaří a budu držet palce.

• Nahlásit
  • Citovat
9217
23.5.08 12:59

ja som mala srdiecko a cervicka až v 8tt, dovtedy len dutinka , drziiim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
23.5.08 13:02

Držím palce, ať se srdíčko ukáže. Někdy to holt trvá dýl. Ale někdy to prostě nevyjde… Ale bojím se, že ti nikdo neřekne, jak to dopadne u tebe.Přeju pevné nervy a dobrý konec!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.5.08 13:24

Děkuji za povzbuzení… a kéž budete mít pravdu a ještě se ukáže. Sem od úterka v pernamentní depresi tak třeba trošku povolí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.5.08 13:39

Já jsem byla na ultrazvuku v 6+5 a taky byla jen prázdná dutinka, doktorka řekla, že to odpovídá 5+5, že je menší. Už jsem to taky viděla černě, navíc jsem začala trochu špinit, tak jsem pak jela k dr a už bylo vidět krásně srdíčko ( myslím, že o týden později - 8. týden)a miminko odpovídalo stáří těhu, špinění bylo od malého hematomu. Teď jsem ve 13. týdnu a zatím vše OK. Tak přeju aby i u tebe bylo všechno v pořádku!!! Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
16742
23.5.08 13:46

Ahoj, já měla to samé. Jednou teda jsem měla prázdnou dutinku až asi do 10tt a pak sjem musela na revizi a podruhé jsem byla z toho hrozně ve stresu jestli se to nebude opakovat a v 6tt taky prázdná dutinka, ale plodový váček a v 7tt už srdíčko. Můj doktor říkal, že by v tom 6tt měl být vidět minimálně ten plodový váček. Ale může to být mladší i když u vás vlastně ne když jsi byla na IVF a víš přesně datum oplodnění. No musíš počkat a držím palce ať to dobře dopadne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama