Je se mnou něco špatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 13:13
Je se mnou něco špatně?

Ahoj, opustil přítel, jako důvod uvedl, že už ke mě nic necítí. Bylo to nečekané, protože ještě několik dní předtím mi říkal, jak mě miluje. Prý sám neví, co se stalo, mrzí ho to, ale prostě to tak je. Já jsem z toho na dně, celé dny jen brečím a nevím, co mám dělat, stašně mi chybí. Navíc mám už 6tý den zpoždění, což mi na klidu moc nepřidává. Říkám si jestli je se mnou něco špatně, že mi žádný vztah nevydrží ani půl roku? Jestli mám jenom takovou smůlu na chlapy, nebo je chyba ve mě? Vím, že mi tady na to odpověď nedáte, když mě ani neznáte, ale nějak jsem se potřebovala aspoň takhle vypovídat.
A pokud se potvrdí, že jsem těhotná, tak už vůbec nevím, jak dál…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
09Veronika09
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 20.05.19 13:18

Je to zvláštní, když ti řekne, že tě miluje a pár dní na to, že k tobě nic necítí :-D. Buď ráda, že s takovým člověkem nebudeš. Nikdy bys nevěděla, co od něj můžeš čekat. Kdybych zjistila po rozchodu, že jsem v tom a dítě chtěla, tak bych ho vychovávala sama.

Demi
Závislačka 3953 příspěvků 20.05.19 13:18

Tak ze všeho nejdřív si udělej těhotenský test a pak se rozhoduj dál.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 20.05.19 13:21

Tak jestli pise, ze ji zadny vztah nevydrzi ani pul roku, tak na to neco bude. Jako chlapi jsou stejni, ale zase ne tolik :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 13:23

@Demi Test si budu dělat zítra ráno, tak uvidím, jak dopadne.
@09Veronika09 Ještě studuju, takže vychovávat to dítě sama by bylo asi hodně náročný, nevím, jak bych to zvládala. Ale zárověň pokud jsem v tom, tak potrat pro mě není možnost, to bych nemohla. Nějak nevím, jak tuhle situaci řešit. Případně pokud bych byla těhotná a on se ke mě chtěl vrátit kvůli mimču, tak nevím jestli do toho jít, miluju ho a chci s ním být, ale nechci, aby se mnou byl jen z povinnosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 13:25

@Cenarius Je mi 22, tohle byl můj druhý vážný vztah… většinou byl právě problém, že to tak daleko ani nedošlo… ale třeba je vážně chyba ve mě :(

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 20.05.19 13:29

Já jsem s malou vystudovala dvě školy a teď se chystám ještě znovu kvůli práci. Určitě to jde, záleží, zda máš podporu z nějaké strany-buď tvá rodina, nebo jeho. Já teda byla úplně bez hlídání, peněz málo, ale dalo se to :-) ve škole samozřejmě individuál, to je ze zákona :-) ale na státnice jsem šla i s malou :-D nikomu to nevadilo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 13:34

@09Veronika09 Takže jsi s malou byla sama? Ráda slyším, že i s dítětem by se dalo dostudovat. Největší problém by byly finance…

Demi
Závislačka 3953 příspěvků 20.05.19 13:35

Podle toho, jak píšeš a vyjadřuješ se, jsi inteligentní a citlivá holka, opustil on tebe, aniž by ti to nějak rozumně vysvětlil. Netrap se, zda je nebo není něco špatně na tvé straně, protože problém může být někde jinde. Každopádně, pokud budeš těhotná, vědět by to měl.

Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 20.05.19 13:36
@Anonymní píše:
@09Veronika09 Takže jsi s malou byla sama? Ráda slyším, že i s dítětem by se dalo dostudovat. Největší problém by byly finance…

Hele udělej ten test rovnou. Při takovém zpoždění není třeba čekat na ráno. Nemá cenu si motat hlavu spekulacemi o potenciálním těhotenství.

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 20.05.19 13:40
@Anonymní píše:

jojo byla jsem sama, měla jsem něco našetřeno a do práce jsem šla o rok dříve. kvůli hlídání jsem se tedy přestěhovala po prvních státnicích do města, kde manžel bydlel, aby mi malou občas pohlídali jeho rodiče a babička. měli malou rádi a já mohla alespoň na pár dní do práce. jako to hlídání bylo asi to nejdůležitější. protože s hlídáním může člověk někam na brigádu nebo do práce na pár hodin a pak jde hned všechno lépe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 13:56

Pokud Ti žádný vztah nevydrží déle jak půl roku, příčin může být vícero a abych vynášela nějaké soudy, v kom je chyba, na to nemám dost informací. Co se současného rozchodu týče, přesně toto se stalo kamarádce, ovšem po dvou letech. Nastěhovali se k sobě, láska jak trám, plánovali děťátko, a pak jí najednou jako blesk z čistého nebe řekl, že ji vlastně nemiluje. Zpětně se ukázalo, že možná zprvu zamilovaný byl, ale pak ho to přešlo, ale měl kde bydlet, měl co jíst, měl pravidelný přísun sexu, tak to holt nechal běžet dál a čekal, že ji třeba milovat začne. To mi přijde jako pěkná prasárna a ukazuje to, že Tvůj případ není ojedinělý. Prostě jsi měla smůlu na podobného hlupáka. Ty si z toho můžeš odnést nějaké zamyšlení, cos třeba dělala špatně, jestli jsi se sebou nenechala nevědomky zametat jako moje kamarádka, cos dovolila dotyčnému, aby se k tobě choval apod. A příště se podobných chyb vyvarovat. A nezoufej, jiná kamarádka měla nehoráznou smůlu na chlapy, ale teď je šťastně vdaná a má skoro dvouleté děcko ;).

Kotatko03
Echt Kelišová 8707 příspěvků 20.05.19 14:00

Chce to prostě čas… :hug: :hug: :hug: :hug: bude líp, uvidíš :hug:

k tomu zpoždění…je šance, že jsi těhotná, resp. jak velká?…ať tak či tak, udělej si test, ať máš jasno. A i kdyby byl pozitivní, vše se dá řešit. Když budeš chtít, napiš mi SZ, jsem/byla jsem ve velmi podobné situaci jako ty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 14:01

Nu a u těhotenství… tam si musíš promyslet pro a proti, jestli miminko chceš a zvládneš ho uživit, jak by se na tom případně podílel on… Proto taky radím, ať si uděláš test, ap okud se na mateřství ultra necítíš, tak držím palce, aby byl negativní.

Ou
Echt Kelišová 7756 příspěvků 20.05.19 14:02

Není chyba v tobě, to že ve vztahu jsou zaběhané rituály, že se něco říká a přitom člověk vlastně má pochybnosti a pak to najendnou praskne je běžné.

Pokud ti někdo neustále opakuje, že tě miluje a to ani ne po půl roce vztahu a těsně po dvacítce, tak se nedá úplně spoléhat na to, že ví co ta slova znamenají a že to neříká jen proto, že to chceš slyšet.

Jinak v okamžiku kdy budeš srovnaná sama se sebou, kdy budeš sebejistá, kdy se budeš mít ráda taková, jaká jsi, začnete se vzájemně přitahovat s vyrovnanějšíma chlapama, než jak to je doposud. Protože budeš komunkovat jinak, budeš mít jiný neverbální projev, budeš jinak reagovat na počátky nedorozumění, prostě to bude fungovat jinak.

Platí jakej šel, takovou potkal. Což je výhoda, protože když se teď začneš věnovat sama sobě a tomu co tebe baví a co chceš dělat, tak se pak dáš dohromady s někým, kdo bude fungovat lépe.

Pokud opravdu nevíš jak na to, zvážila bych nějakou formu psychoterapie - ideální by byla seberozvojová skupina. Nejsí nemocná, jsi jen mladá, nejistá a nezkušená.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama