Je se mnou něco špatně nebo?

Anonymní
21.2.21 11:54

Je se mnou něco špatně nebo?

Zdravím všechny. Trápí mě jedna věc, o kterou bych se potřebovala podělit. Jsem rok po rozchodu, ale stále jsem se z toho nedostala. Náš vztah tedy neskončil úplně před tím rokem, protože pak mezi námi parkrat ještě proběhl sex. Celkově jsme byli i na nějakých akcích spolu. A ja měla nadeji jak spolu zase budeme, ale z jeho strany to tak nebylo, což mi pak po te době až řekl. Přitom chováním, tomu tak odpovídalo, ze by návrat byl z obou stran. Obou nám bude 21. Přijde mi, ze je šílený, ze jsem se z toho nedostala a ze jsem už blázen. Teď se mi znovu vrátili panické záchvaty..Chodim jednou za čas k psychologovi, protože jsem myslela, ze už to není tak hrozne. Fakt se cítím už jak nějaký blázen. Proste nevím, co dělat, abych už byla v pohodě. Nebo to jen moc řeším? V kontaktu nejsme vůbec, kromě like na fotku nebo poslání nějaké fotky (z jeho strany) Nevím, jestli to zase začít nějak řešit víc? Říkám si, ze je to už dlouhá doba, abych byla takhle z neho stále v háji a byla na tom takhle. A ze mi to nepřijde úplně v pohodě. Přece jenom je to furt kluk, tak proč mě to takhle všechno vzalo..Je se mnou něco špatně, když jsem stále na tom takhle? Mate někdo podobnou zkušenost? Nějaké rady a názory?
Děkuji. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.2.21 12:02

Potřebuješ zcela utnout kontakt. Já se z rozchodu dostávala 4 roky. Žádný like, žádný fotky, odebrat z přátel a basta. Je to kruté, ale je to tak. Žádné setkání jako že náhodou, společné akce atd. Vzrůstá pak naděje a z každého milejšího pohledu jsi pak schopná usuzovat, že tě chce zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
21.2.21 12:05

Kdybyste spolu po rozchodu nespali, tak bys to měla už překonaný. Snad ses aspoň poučila. Smazala bych všechno, fb, ig apod. Žádný kontakt, nic. Mě hodně pomohlo začít běhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
21.2.21 12:11

Taky se mi kdysi stalo, rozchod a po rozchodu mě ten kluk občas kontaktoval, občas jsme spolu někam zašli, byl i sex, já si od toho slibovala, že se k sobě vrátíme. On vůbec, i když to tak vypadalo, choval se hezky, ale chtěl jen ten sex a ukázat kámošům, jakou sebou tahá hezkou holku na sex a zábavu. Ta nesplněná naděje, že se k sobě vrátíme, mě dostávala do strašného zoufalství, dokonce jsem na chvíli chodila i na psychoterapii. Pomohlo až utnutí veškerého kontaktu, dokonce i fotky jsem roztrhala, naštěstí tehdy nebyly sociální sítě. Pak už se to jen zlepšovalo, ale rozhodně rok to trvalo. Zablokuj si ho, vymaž jeho telefon, smaž z přátel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
21.2.21 20:54

Začni pořádně něco dělat a nevrtej se v tom pořád

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 13:31

@evulinda79 Vaše rada je opravdu užitečná. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
8
22.2.21 13:38
@Anonymní píše:V kontaktu nejsme vůbec, kromě like na fotku nebo poslání nějaké fotky (z jeho strany)

V kontaktu jste pořád, jen ty si nalháváš něco jiného. Až si ho smažeš z přátel a zablokuješ, tak teprve tehdy ten váš vztah skončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2804
22.2.21 14:50
@Anonymní píše:
@evulinda79 Vaše rada je opravdu užitečná. :zed:

Ale ona to není úplně špatná rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek