Je setkání ze seznamky zoufalost??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 17:19
Je setkání ze seznamky zoufalost??

Ahoj, holky, čeká mě setkání ze seznamky a hlodají mě různé pocity…je to zoufalost? Lámání přes koleno, tlačení na pilu? Mám čekat, až se něco stane?

Jsem bezdětná, 27 let, dva a půl roku sama, nepotřebuji zakládat rodinu, ale už mám víc než často pocit jakési samoty…a o sexu nemluvím, ten jsem neměla ani nepamatuji, nejsem typ na jednu noc. A tak nějak okolo mě už docela dlouho stojí voda, chtěla jsem ji rozčeřit a ač mám dost bohatý sociální život, strávila jsem teď chvíli na seznamkách a jednomu setkání dala zelenou. Jen si přijdu neschopně, že si nejsem schopná najít chlapa normálně, kdysi jsem se už takhle seznámila dvakrát a řekla jsem si už nikdy víc…a stejně to dělám zas, přijdu si trošku méněcenně.
Se seznamováním s lidmi problém nemám a chlapům se líbím, ale tak nějak mi ty začátky vztahů v běžném životě nefungují :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Detsa
Extra třída :D 10945 příspěvků 30.07.18 17:22

Proč by bylo? Neviděl bych to vůbec jako lámání přes koleno. Jen další způsob seznámení, otevření si dalších možností :kytka: Naopak děláš správně, že se tomu snažíš pomoct, když se kolem tebe nic nedělo.
Ale vím, jak to cítíš. Taky jsem nikdy nechtěl vlézt na seznamky, protože se to může zdát ve tvých očích jako jaké snížení tvé úrovně. Ale zase tam potkáš lidi, co bys normálně nikdy nepotkala. Vážně na tom není nic špatného, dneska je to běžné už.
Ale poradil bych, ať se na to neupínáš jako na poslední možnost seznámení. Jen otevření možností a být otevřená a přístupná.

Příspěvek upraven 30.07.18 v 17:24

Russet
Extra třída :D 11749 příspěvků 30.07.18 17:22

Není. V podstatě, pokud se ani jeden nepřikrášlujete, byste měli vědět, do čeho jdete. Víš, jaké má zájmy a tak. Aspon nenarazíš na hezouna, co leze po skalách a ty máš fobii z výšek.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 30.07.18 17:25

Není. V téhle době už je to naprostá normálka. Žádná zoufalost.

Tarjei
Závislačka 4107 příspěvků 30.07.18 17:40

naprosto noumální, uďo :) já takhle hledala jen povyražení a našla jsem něco mnohem důležitějšího..už to pár let trvá :)

Serpentini
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 30.07.18 17:42

Vůbec, já mám z tama přítele a bývalýho jsem si našla taky tak. Nabídek k seznámení v reálu jsem měla spousty, ale od nesprávných lidí (kamarádi, kolegové, týpci v hospodě kteří kouřili a klopili jedno za druhým, známí přátel), tak to chtělo trochu rozšířit oblast lovu :lol: Dost výhoda je, že tam projedeš popis a rovnou vyřadíš ty co ti nevyhovují - kouří, mají dítě, jsou v nízkém věku rozvedení, rozcházíte se úplně v zájmech, nebo co ti prostě vadí :palec:

JancaMa
Povídálka 31 příspěvků 30.07.18 17:43

Ja jsem se s pritelrm seznamila pres internetovou seznamku. Jen pocizej s tim, ze se to chce obrnit trpelivosti. A v dnedni dobe uz mi to prijde standart. Znam spoustu paru, co se takto seznamily.

robinka
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 18 inzerátů 30.07.18 17:46

Neni. Obcas se tam najdou opravdu exkluzivni kousky, napriklad muj manzel. :srdce: Hodne stesti!

czaky
Závislačka 2551 příspěvků 2 inzeráty 30.07.18 17:46

S ex partnerem ze seznamky jsem byla pres 7 let. Nasledoval vztah na povyrazeni a zahojeni se po rozchodu jen tak z netu z chatu (tusim tehdy lide.cz) no a jsme spolu 13. rok :lol: … uznavam, ze mam vic stesti nez rozumu, ale na seznamovani na netu at uz na seznamce nebo jinak nevidim nic spatneho nebo zoufaleho ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 17:47

@Tarjei No…u mně je to vlastně taky takové povyražení, je mi takhle vlastně dobře, ale jak jsem napsala, delší dobu okolo mě stojí voda, tak do toho chci trochu rejpnout, ať nevyjdu ze cviku:D

@Serpentini taky tak, chlapi se po mně ohlížejí, sem tam se i někdo projeví, ale vždycky tam zatím bylo něco, přes co nejde vlak, jak jsi to zmiňovala Ty.

Tarjei
Závislačka 4107 příspěvků 30.07.18 17:47

@JancaMa já potřebovala trpělivost hlavně písemně na úchyly, co chtěli třeba použitý silonky :D

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 30.07.18 17:49

Tak já tě taky podpořím, kamarádka se takhle seznámila, svatba byla za rok a půl a dneska mají dům, dvě krásný děti a jsou spokojení :palec: Taková perlička - seznámila se vlastně s mým kamarádem, kdybych tušila, že ona bude jeho typ, tak je seznámím sama :D Bylo to docela vtipný, když nás chtěla představit :D

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 30.07.18 17:55

Na netu se seznamuje cim dal vic lidi. A nemusi to byt nutne seznamky. )) Ale i pres seznamku to urcite jde.

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 30.07.18 18:02

7 let manzele, 5 let chozeni = 12 let a 2 deti… z webu libimseti… ale je teda fakt, ze to trvalo, nez jsem ho nasla :srdce: :srdce:

blumen
Hvězda diskuse 42054 příspěvků 30.07.18 18:03

V dnesni dobe normalka. Ale neupinala bych se k tomu setkani. Ja pak nez delsi psani preferovala rovnou setkani a vedet, na cem jsem. A fotku predem. Takto jsme manzeli 13 let, padlo jsme si do oka hned. U ostatnich jsem pro zmenu hned vedela, ze druhe setkani nebude.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >