Je sex nejlepší věc na světě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 13:07
Je sex nejlepší věc na světě?

Zdravim vsechny maminky. Mam takovy dotaz za ktery me snad neukamenujete. Je mi 17, mam cerstve pritele a schyluje se k prvnimu milovani. Nemam zadne zkusenosti a uz jsem vazne nedockava. Jsem zvedava jake to bude a jaky to bude pocit. Vsichni o tom basni, proto se ptam zkusenejsich zen, ktere uz maji treba i dite a tim padem spoustu postelovych zkusenosti. Jake to je, jde to k necemu prirovnat a je to opravdu tak prijemne nebo se to zvelicuje? Jaky je orgasmus? Jake to bylo poprve a bolelo to a podruhe uz ne? Bojim se ze jestli me to bude bavit budu to chtít kazdy den a porad. Budu vdecna kdyz budou psat pouze prispevatelky zenskeho pohlavi. Kluci, dekuji za pochopeni. Ja vam sem pak za to brzy napisi jake to bylo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Závislačka 4413 příspěvků 15.10.18 13:14

Není to nejlepší věc na světě, ale v partnerském soužití to k těm nejlepším patří. Je to vrchol intimity, blízkosti, důvěry.

samá práce
Ukecaná baba ;) 2238 příspěvků 15.10.18 13:15

Neboj, uvidíš, že čas kdy je chlast a stejk lepší než sex, ještě přijde. ;)
Jinak nevěřím, že bys ještě frajtra nežmoulala v ruce. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 13:17

Dočteš se leccos. Názor si budeš muset udělat vlastní. Orgasmus si můžeš dopřát i sama, na to chlapa nepotřebuješ. Jsou ženy, které jsou náruživější, jiné zas méně. Pro mě je to (manžel by řekl bohužel) víceméně plnění manželských povinností. Je to víc nepříjemné než příjemné a zdržuje mě to od práce :mrgreen:
Po dětech je to se sexem horší, vytratilo se zcela takové to vzrušení z „neznámého“. A navíc ten spodek prostě už asi nikdy nepřestane bolet. No - prostě bych se bez koitu obešla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 13:22

poprvé to je nic moc..budeš nerovzní, bude to asi bolet a ne 90% nedosáhneš orgasmu..( určitě ne vaginálního, - ještě možná když ti to udělá jazykem nebo prstem ) :think:
Jinak, ano sex mě občas baví, občas to je povinnost a orgasmus jsem neměla ani jednou za celý život…takže i to se ti může stát :mrgreen: , takže přeji hodně zdaru a snad se ti to bude líbit.

Marek_04
Kecalka 189 příspěvků 15.10.18 13:27

se divim, ze jsi v 17 jeste neexperimentovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 13:36

Poprvý to stálo za prd, pak se začalo zlepšovat.. Momentálně 2 děti & 1 v břiše… Baví mě to každým rokem vím dál tím víc, orgasmus je jeden z nejkrásnějších a nejzvláštnějších pocitů jaký znám.. Orgasmus mám pokaždé, většinou 2-3 (vaginální)… Miluju to :mrgreen: .. Anonym - z důvodu dítěte v břiše - nemusí to vědět všichni - zatím je moc malinké…

Motýlek17
Povídálka 24 příspěvků 15.10.18 13:38

Pokud máš dobrého partnera, tak je to nejlepší věc na světě :srdce:

Mango_Lassi
Extra třída :D 14114 příspěvků 15.10.18 13:43

To na to jdeš brzy teda, o to jsem přišla až v 19 (ale jsem hodně ošklivá)
Takže nejlepší na světě je žrádlo a hudba. A čokoláda! :srdce:

Venetia
Hvězda diskuse 37463 příspěvků 15.10.18 13:48

@Premek_Orac @samá práce

Kluci neumite cist 8o !!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 13:52

Pro mě je nejlepší pořádná pěší tůra, a ten báječný pocit po ní.
Sex je mi víc nepříjemnej, po dětech mi ještě celý akt přijde už úplně zbytečnej. Nejradši jen objetí a pusu. Nemám ráda dvě zpocený nahatý těla, nic vzrusujiciho po 15 letech manželství necítím.

Annabela11
Závislačka 2564 příspěvků 15.10.18 13:52
@Anonymní píše:
Zdravim vsechny maminky. Mam takovy dotaz za ktery me snad neukamenujete. Je mi 17, mam cerstve pritele a schyluje se k prvnimu milovani. Nemam zadne zkusenosti a uz jsem vazne nedockava. Jsem zvedava jake to bude a jaky to bude pocit. Vsichni o tom basni, proto se ptam zkusenejsich zen, ktere uz maji treba i dite a tim padem spoustu postelovych zkusenosti. Jake to je, jde to k necemu prirovnat a je to opravdu tak prijemne nebo se to zvelicuje? Jaky je orgasmus? Jake to bylo poprve a bolelo to a podruhe uz ne? Bojim se ze jestli me to bude bavit budu to chtít kazdy den a porad. Budu vdecna kdyz budou psat pouze prispevatelky zenskeho pohlavi. Kluci, dekuji za pochopeni. Ja vam sem pak za to brzy napisi jake to bylo.

Na poprvé nic moc…a vůbec já můžu říct že věkem je to lepší a lepší člověk si to víc užívá než když byl mladší.Je to jedna z nejlepších věcí na světě :pankac:

Marek_04
Kecalka 189 příspěvků 15.10.18 13:55
@Anonymní píše:
Pro mě je nejlepší pořádná pěší tůra, a ten báječný pocit po ní.
Sex je mi víc nepříjemnej, po dětech mi ještě celý akt přijde už úplně zbytečnej. Nejradši jen objetí a pusu. Nemám ráda dvě zpocený nahatý těla, nic vzrusujiciho po 15 letech manželství necítím.

NO tebe, bych chtel mit doma :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 14:00
@Marek04 píše:
NO tebe, bych chtel mit doma :zed:

a víš určitě že to doma nemáš? :mrgreen: :lol:
jak říkám orgasmus jsem v životě neměla - partnerů jsem měla dost, a žádný z nich nic nepoznal..ještě si někteří plácali po rameni jak jsou dobří, jak jim to šlo..:-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 14:00

@Marek04 popisuji, co cítím, mám to prostě takto, nemohu za to

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >