Je sex s větším penisem fakt lepší?

Napsat příspěvek
2306
2.3.20 02:39
@GabinkaCh píše:
8o A to jí asi připadá normální 8o

Ono je to asi jediné co má pod kontrolou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18339
2.3.20 09:50
@Ram16G píše:
No v nemocnici na urologii byl chlap s hřibem, a ufikli mu všechno včetně koulí, dali mu hadičku na čůrání. Hřib byl tiž nádor jak sviňa..

Já už myslel primátora. :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
3.3.20 12:43
@Ram16G píše:
Ono je to asi jediné co má pod kontrolou.

A nechce vyhledat pomoc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2306
3.3.20 16:54
@GabinkaCh píše:
A nechce vyhledat pomoc?

Nechce, hledal jsem jí psychiatra, a ani slyšet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.3.20 20:22

Ano, je lepší.

Ten báječný pocit naprosté plnosti až na doraz hraničící s bolestí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18339
3.3.20 20:26
@Podzemka píše:
Ten báječný pocit naprosté plnosti až na doraz hraničící s bolestí…

to ju máš tak malou? :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
5.3.20 06:27
@Janli píše:
Zkus před ně postavit malý pivo místo normálního a uvidíš jejich SKUTEČNÝ postoj…

Kdyz to bude snyt, tak radeji nez velke ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11329
8.3.20 22:15
@Pylum píše:
Kdyz to bude snyt, tak radeji nez velke ;)

Jo šnyt… řezaný pivo :zed:
Jsem to napoprvé nerozklíčoval. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
9.3.20 12:11
@M_Vladim píše:
Jo šnyt… řezaný pivo :zed:
Jsem to napoprvé nerozklíčoval. :P

Šnyt, spravne, na mobilu pisu bez;-) řezaný pivo to nicmene neni. Je to male pivo s velkou penou do pullitraku;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.3.20 12:19

@Katastrofaobecna manžel a milenec, hnus teda.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
11329
9.3.20 12:37
@Pylum píše: Šnyt, spravne, na mobilu pisu bez;-) řezaný pivo to nicmene neni. Je to male pivo s velkou penou do pullitraku;-)

Pravda.. moje zbrklost v psaní.
Mimochodem: Římani „y“ neměli. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 20:46
@Anonymní píše:
Můj manžel má spíš horší průměr. Ovšem nikdy bych se s ním proto nerozešla. Ale i před ním jsem neměla chlapa s velkým. Kdo má zkušenost, řekněte. Fakt je rozdíl když má chlap třeba 12 cm nebo 17 cm tam dole??? Je to lepší? a co tloušťka? logicky si říkám, že tlustší musí být lepší :think:

Pokud dosáhneš orgasmu vaginou, tak ano, je lepší hlavně silnější na délce ani tak ne. Ale vaginálně ho dosáhne cca 18% žen a přes klitoris většina co je schopna orgasmu dosáhnout. Co je větší a silnější je individuální, co jedné vyhovuje může druhou i bolet či být dost nepříjemné. Sex je pro většinu důležitý min. 50% vztahu, pro někoho i vůbec, ti mladší tvrdí 100%, ale to je u adolescentů v nichž bouří hormony nebo pubertální nymfomanie. Pro sexuální spokojenost v manželství stačí i Tvůj horší průměr, nechceš se přece rozejít, ne? Pokud přesto chceš zkusit většího, musí při tom na Tobě ležet jiný, cizí chlap? Zkus větší vibrátor, třeba budeš pak radši za ten Tvůj horší průměr. On Ti manžel neudělá orgasmus ani přes klitoris? Ten pocit mít narvanou vaginu něčím velkým není všechno, co vede u většiny k orgasmu. Já mám doma 13/4,5 a nikdy bych neměnila. I když jsem před svatbou zažila několik Big Cook 20+. Rozdíl mezi 12 a 17, jak píšeš, je převážně v hlavě. U obou. :mavam:

Jinak si myslím, že je tady na foru 80% náctiletých, co mají ty „nebohatší“ zkušenosti a rady.

Příspěvek upraven 29.03.20 v 22:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 23:36
@Anonymní píše:
Můj manžel má spíš horší průměr. Ovšem nikdy bych se s ním proto nerozešla. Ale i před ním jsem neměla chlapa s velkým. Kdo má zkušenost, řekněte. Fakt je rozdíl když má chlap třeba 12 cm nebo 17 cm tam dole??? Je to lepší? a co tloušťka? logicky si říkám, že tlustší musí být lepší :think:

Mám ho 16,5cm x 4,5cm a moje žena si nestěžuje.....

@Anonymní píše:
@Anonymní píše:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama