Je sexting nevěra - jak to vnímáte vy ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hopsalka
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 13.01.19 19:15
Je sexting nevěra - jak to vnímáte vy ?

Poslední dobou přibývá témat v souvislosti s vypisováním si mužů s cizími ženami (popř. naopak), jaký máte obecně názor na sexting (tedy posílání textového, fotografického, audio a video obsahu se sexuálním podtextem prostřednictvím informačních a komunikačních technologií)?

Vnímáte ho jako nevěru? Co je Vámi tolerovatelné a co je za hranicí a v neposlední řadě : provozujete ho taky - buď v partnerství nebo i mimo něj? :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Nmdl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 19:17

Nevím, jestli bych to definovala přímo jako nevěru, ale je to jen krůček od pořádného průšvihu. :)

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 13.01.19 19:19

Nevím, jestli bych to brala jako nevěru, ale určitě bych byla naštvaná, že ty prasárničky nepíše (můj chlap) mně :lol:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1609 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 19:19

nevím jak je to bráno,asi to má každé jinak,každopádně beru třeba takový to povídání si o tom do určité míry,ale ne už vyloženě svádění a tak,nedělám nic co by se nelíbilo mě,takže ais tak :)

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1609 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 19:19
@7.straka píše:
Nevím, jestli bych to brala jako nevěru, ale určitě bych byla naštvaná, že ty prasárničky nepíše (můj chlap) mně :lol:

pravda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

TeSudička
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 13.01.19 19:23

Me tohle teda vadi a jako neveru to beru! A jinak s manzelem tohle provozujem bezne :mavam:

vejilka
Kelišová 5078 příspěvků 13.01.19 19:25

Mě by teda nenapadlo posílat cizímu chlapovi nahé fotky. A kdo to dělá, si docela koleduje. Mě by to u manžela určitě vadilo, to je jasný

rokris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 19:29
@hopsalka píše:
Poslední dobou přibývá témat v souvislosti s vypisováním si mužů s cizími ženami (popř. naopak), jaký máte obecně názor na sexting (tedy posílání textového, fotografického, audio a video obsahu se sexuálním podtextem prostřednictvím informačních a komunikačních technologií)?Vnímáte ho jako nevěru? Co je Vámi tolerovatelné a co je za hranicí a v neposlední řadě : provozujete ho taky - buď v partnerství nebo i mimo něj? :)

Ne, ale je to celkem spolehlivý můstek k ní.

hopsalka
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 13.01.19 19:29

My to tedy s manželem provozujeme taky, ale nikdy nezačne on sám, vždycky musím já a je fakt, že se neumí moc odvázat . Když jsem byla svobodná provozovala jsem to s různými muži vždy za jedním jediným účelem - pozdější sex. :lol: A vždycky to zabralo, každej se chytnul

hopsalka
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 13.01.19 19:31
@rokris píše:
Ne, ale je to celkem spolehlivý můstek k ní.

mám stejný názor, otázka je, zdali když si takhle muži vypisují, je to účelné … prostě musí vědět, že „hrozí“ sex, a dle mého jdou sextingem tomuhle naproti. Dělají to účelně dle mého, ne jen aby se pobavili a konec.

Russet
Neúnavná pisatelka 17151 příspěvků 13.01.19 19:32
@hopsalka píše:
Poslední dobou přibývá témat v souvislosti s vypisováním si mužů s cizími ženami (popř. naopak), jaký máte obecně názor na sexting (tedy posílání textového, fotografického, audio a video obsahu se sexuálním podtextem prostřednictvím informačních a komunikačních technologií)?Vnímáte ho jako nevěru? Co je Vámi tolerovatelné a co je za hranicí a v neposlední řadě : provozujete ho taky - buď v partnerství nebo i mimo něj? :)

Neprovozuju a vadilo by mi to, kdyby to partner dělal. Jestli to je nevěra, to nevím, ale posílat nahé fotky někomu jinému může jen osoba s nižším IQ. Protože jsou lehce zneužitelné.

rokris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 19:34
@hopsalka píše:
mám stejný názor, otázka je, zdali když si takhle muži vypisují, je to účelné … prostě musí vědět, že „hrozí“ sex, a dle mého jdou sextingem tomuhle naproti. Dělají to účelně dle mého, ne jen aby se pobavili a konec.

Taky myslím. A je to pohodlnější a snazší.

rokris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 19:36
@Russet píše:
Neprovozuju a vadilo by mi to, kdyby to partner dělal. Jestli to je nevěra, to nevím, ale posílat nahé fotky někomu jinému může jen osoba s nižším IQ. Protože jsou lehce zneužitelné.

Souhlas.

vejilka
Kelišová 5078 příspěvků 13.01.19 19:37
@Russet píše:

Souhlas, podle mě cizím chlapům posílají ženy , které nemají jak jinak chlapa zaujmout, včetně erotických zpráv. Nehledě na to, že by asi hodně koukaly, kdyby si je chlap někde vystavil

sakota
Kelišová 5876 příspěvků 13.01.19 19:39

Nevera primo ne, ale neni to uplne koser. A jak se tu pise, muze to k ni nakonec vest. Praktikuju cas od casu neco trochu podobneho, ale vlaste jineho: eRP (kdo vi, vi, kdo nevi, tu je to dost tezke vysvetlit se obavam.) Tezko rict, zda to spada to stejne kategorie. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama