Je si doktor jistý, že nejsem v tom?

Anonymní
19.3.21 17:55

Je si doktor jistý, že nejsem v tom?

Ahoj, omluovám se za možná pitomý dotaz, ale dnes jsem byla na gyndě poprvé, nemám s tím moc zkušenosti. Šla jsem tam proto, že mám už asi pět týdnů zpoždění s MS (domácí testy včetně krevního negativní). Byla jsem z toho nervózní, protože tyhle diskuze jsou plné ženských, které až do 10t měly testy negativní (dítě nechci.) U doktora jsem se sice dozvěděla, že by za zpožděnou menstruací měla být prasklá cysta (byla mi i ukázána na té obrazovce.) Ale pak pry, že mám počkat 14 do příchodu MS, a kdyby nepřišla, udělat další test. Proč? Tam by snad měli poznat, kdybych byla v tom, ne?
Popravdě řečeno ani přesně nevím, co mi to tam dělali, byla jsem tak vystreslá z toho, že jdu na nejděsivější noční můru, že jsem se ani nezeptala. Neměli by mi dělat ultrazvuk (rejdili ve mě tou okondomovanou tyčí, to je ono?)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7593
19.3.21 18:00

Ano ta tyc je ultrazvuk. Těhotenství by určitě viděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
19.3.21 18:07

Ta tyč je vaginální ultrazvuk 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️a ano poznal by to… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
19.3.21 18:15

Kolik ti je, 12? :zed:
Používej kondom a nebo nepr*ej a budeš mít klid. Pak v tobě nikdo okondomovanou tyčí jezdit nebude a ty nebudeš vystreslá z kontroly na gyndě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
19.3.21 18:23

Nejdřív dospěj, potom teprve soulož. Ušetříš si takovéto zážitky. Ty okondomovaná tyči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 18:29

Hele dobrý, tak jste mi tu hezky povykládaly, jak jsem blbá a předvedly mi, jak nepochopíte fór. Ale mohl by mi prosím někdo odpovědět na otázku? K čemu má teda být test, když teď v tom nejsem a důvod zpoždění je znám?

• Citovat
  • Nahlásit
17703
19.3.21 18:29

Tak uplny zacatek tehotenstvi by nepoznal ani ultrazvukem, ale vzhledem k tvemu zpozdeni je uz toto asi mimo. :) Tak to bude spis ta cysta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
19.3.21 18:30

Poprvé na gyndě až po pohlavním styku? Tak nedělá ti problém sex, ale okondomovaný ultrazvuk ano. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 18:32
@Angry_birds píše:
Poprvé na gyndě až po pohlavním styku? Tak nedělá ti problém sex, ale okondomovaný ultrazvuk ano. :lol:

Kde je zmíněno, že to dělá problém?

• Citovat
  • Nahlásit
604
19.3.21 18:33
@Anonymní píše:
Kde je zmíněno, že to dělá problém?

Nj, asi jsem nepochopila tvůj “fórek”. :lol:
A proč ses rovnou doktora nezeptala, proč ti chce dělat další test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17703
19.3.21 18:33
@Anonymní píše:
Hele dobrý, tak jste mi tu hezky povykládaly, jak jsem blbá a předvedly mi, jak nepochopíte fór. Ale mohl by mi prosím někdo odpovědět na otázku? K čemu má teda být test, když teď v tom nejsem a důvod zpoždění je znám?

Ten test na jistotu, ono dokud sexujes, musi s tehotenstvim pocitat. Ono taky mohlo prijit tehotenstvi treba po zpozdeni po te cyste. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
19.3.21 18:36

Protože to vždycky říkají, když ti vynechá MS, udělej si test i několikrát, nemůže tušit, kdy jsi zase souložila.
A co antikoncepce, taky neznáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 18:36
@Angry_birds píše:
Nj, asi jsem nepochopila tvůj “fórek”. :lol:
A proč ses rovnou doktora nezeptala, proč ti chce dělat další test?

Protože pro některé lidi je kupodivu dost stresující, když je má ohmatávat cizí člověk a v tu chvíli jsou rádi, že ze sebe dostanou „nashle.“

• Citovat
  • Nahlásit
4374
19.3.21 18:39
@Anonymní píše:
Hele dobrý, tak jste mi tu hezky povykládaly, jak jsem blbá a předvedly mi, jak nepochopíte fór. Ale mohl by mi prosím někdo odpovědět na otázku? K čemu má teda být test, když teď v tom nejsem a důvod zpoždění je znám?

Protože jsi sexuálně aktivní a za čtrnáct dní můžeš být těhotná, i když při kontrole jsi ještě nebyla. A soulož s ochranou, když nechceš dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 18:44
@Čičorečka píše:
Protože jsi sexuálně aktivní a za čtrnáct dní můžeš být těhotná, i když při kontrole jsi ještě nebyla. A soulož s ochranou, když nechceš dítě.

Mohly by prosím „moudré dámy“ přestat domýšlet něco, co v dotazu nebylo zmíněno? Níkdo neříkal, že antikoncepce nebyla. Normálně se ptám. Fakt si vás baví, dělat z někoho debila jen proto, že o tom nemáte dost informací? O antikoncepci ta otázka nebyla (některej materiál prostě občas selže, když je člověk nemehlo, zabte mě.)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat