Je slovo miláček zavazující?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
kočička1234
Povídálka 28 příspěvků 19.01.18 00:51
Je slovo miláček zavazující?

Dobrý večer všem dámám, ženám a holkám. Před časem jsem tu psala o muži ze seznamky. Takže sešli jsme už třikrát. Ukázal se jako citlivý pozorný muž. Neustále komplimenty, dárečky celovečerní psaní na watsapu. Domluvili jsme se prozatím na pravidelnosti scuzek 2-3 měsíčně vzhledem k našim zaměstnáním a také jsme každý odjinud…hodinka cesty. A také má malou dcerku se kterou chce mít kontakt…není v péči. Je tu jedno velké ALE. Pořád mě upozornuje, na to že nechce vztaha nechce mi dávat naděje ačkoliv je vše super. Možná je to věkovým rozdílem jsem o 10let starší, možná tím, že poslední vztah a rozchod jeho byl velice komplikovaný. Já ale z něj cítím, že by vztah se mnou chtěl…Oslovuje mě ruzně něžně, ale miláčku jak se už přeřekl je prý zavazující…nevím co dál. Cítím, že to je muž na kterého jsem čekala celý život.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
 
lalaláček
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 19.01.18 00:59

V tomto kontextu to slovo zavazující je, miláčku říkám jen někomu, s kým to teda už myslím jako vztah.

 
Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 19.01.18 03:23

Mila kocicko, letme jsem preletl tebou zalozena temata a vidim to pouze na dve alternativy: bud jsi troll (a pak nema zadna diskuse cenu), anebo troll nejsi, a potom bych tomu tvemu milacku durazne doporucil, aby vzal co nejrychleji kramle.

 
káťa
Extra třída :D 13030 příspěvků 19.01.18 05:30

Předchozí založená témata jsem nečetla, ale pokud ty chceš vztah a on evidentně ne, vyprdni se na to. Zbytečně se budeš jen trápit a neustále to rozebirat. Kdyby se zakoukal a počítal s tebou na vážnosti, choval by se úplně jinak…
Bez ohledu na to, jak tě oslovil…

 
cecetka
Kelišová 7361 příspěvků 19.01.18 05:31

@kočička1234. Kdyz se vidate 2-3× za mesic, kolikrat jste se uz videli? Ze uz vis, ze je to ten muz, na ktereho jsi cely zivot cekala?

Prozivani virtualniho vztahu muze byt intenzivnejsi nez vztahu fyzickeho. Bohuzel.

Osloveni milacku zavazujici podle me neni. V dnesni dobe neni zavazujici ani to, kdyz ti druhy rekne, ze te miluje :roll:

 
káťa
Extra třída :D 13030 příspěvků 19.01.18 05:42
@cecetka píše:
@kočička1234. Kdyz se vidate 2-3× za mesic, kolikrat jste se uz videli? Ze uz vis, ze je to ten muz, na ktereho jsi cely zivot cekala?

Prozivani virtualniho vztahu muze byt intenzivnejsi nez vztahu fyzickeho. Bohuzel.

Osloveni milacku zavazujici podle me neni. V dnesni dobe neni zavazujici ani to, kdyz ti druhy rekne, ze te miluje :roll:

Psala, že se viděli 3 x.

 
cecetka
Kelišová 7361 příspěvků 19.01.18 05:46

@káťa To jsem prehledla :?

 
Markéta80
Hvězda diskuse 40019 příspěvků 19.01.18 06:13

@kočička1234 :mrgreen: 3× jste se sešli a ty už víš že je to ten pravý? No 10 let rozdíl je hodně :? Jestli se uvidíte 2-3 měsíčně tak to je dost málo ne na vážný vztah :lol:

 
Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 19.01.18 06:40

Není to zavazujici, v případě citu by nebyl zavazující ani podepsaný papír ;)

 
Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 19.01.18 06:51
@kočička1234 píše:
Dobrý večer všem dámám, ženám a holkám. Před časem jsem tu psala o muži ze seznamky. Takže sešli jsme už třikrát. Ukázal se jako citlivý pozorný muž. Neustále komplimenty, dárečky celovečerní psaní na watsapu. Domluvili jsme se prozatím na pravidelnosti scuzek 2-3 měsíčně vzhledem k našim zaměstnáním a také jsme každý odjinud…hodinka cesty. A také má malou dcerku se kterou chce mít kontakt…není v péči. Je tu jedno velké ALE. Pořád mě upozornuje, na to že nechce vztaha nechce mi dávat naděje ačkoliv je vše super. Možná je to věkovým rozdílem jsem o 10let starší, možná tím, že poslední vztah a rozchod jeho byl velice komplikovaný. Já ale z něj cítím, že by vztah se mnou chtěl…Oslovuje mě ruzně něžně, ale miláčku jak se už přeřekl je prý zavazující…nevím co dál. Cítím, že to je muž na kterého jsem čekala celý život.

Myslim ze ee vyjadril…a muze ee to pouzit aniz by to bral vazne…proste neber to vazne a neres hned slovicko milacku ;)…tak to je myslene :palec:

 
karkarka
Závislačka 2666 příspěvků 19.01.18 07:04

Kamarád říkal miláčku všem svým milenkám. mel aspon jistotu, ze si nesplete jmena.

 
jankajj
Závislačka 2798 příspěvků 19.01.18 07:10
@kočička1234 píše:
Dobrý večer všem dámám, ženám a holkám. Před časem jsem tu psala o muži ze seznamky. Takže sešli jsme už třikrát. Ukázal se jako citlivý pozorný muž. Neustále komplimenty, dárečky celovečerní psaní na watsapu. Domluvili jsme se prozatím na pravidelnosti scuzek 2-3 měsíčně vzhledem k našim zaměstnáním a také jsme každý odjinud…hodinka cesty. A také má malou dcerku se kterou chce mít kontakt…není v péči. Je tu jedno velké ALE. Pořád mě upozornuje, na to že nechce vztaha nechce mi dávat nadějeačkoliv je vše super. Možná je to věkovým rozdílem jsem o 10let starší, možná tím, že poslední vztah a rozchod jeho byl velice komplikovaný. Já ale z něj cítím, že by vztah se mnou chtěl…Oslovuje mě ruzně něžně, ale miláčku jak se už přeřekl je prý zavazující…nevím co dál. Cítím, že to je muž na kterého jsem čekala celý život.

Pokud si poctivě projdeš znovu svůj příspěvek, musíš mít jasno. Dopředu hlásá, že ho uvidíš 2krát, max třikrát měsíčně. říká ti, že nechce vztah a nechce ti dávat naděje, to oslovení miláčku je už to poslední. Nechce s tebou chodit a nijak se tím netají, chová se tak i to říká. Chce tě jen využít/a to i v případě, že jste spolu ještě nespali, o čemž velmi pochybuju.
A ani bych se nedivila, kdyby těch žen rozjetých měl povícero naráz /hodina cesty a dítě ne v péči není žádný důvod ani omluva proč se nevidět jak normálně ve vztahu, ovšem pokud o vztah jde, že/.

 
Jancka_K
Kecalka 187 příspěvků 19.01.18 07:14

Jestli jste se viděli 3× a hodláte se vídat 2-3× za měsíc, vůbec nepoznáš jaký je, jak se bude chovat každodenně doma, jak řeší krizové situace, jestli se postará o opravy v bytě, umí zařídit dovolenou, co finance a ták… Myslím si, že to vidíš moc růžově. Počkej dva tři roky a pak se napiš jaké to je. Jo a kde byste chtěli bydlet? Odstěhovala by ses k němu?

 
Hroznej puberťák
Závislačka 4899 příspěvků 19.01.18 07:17

2× měsíčně? A jak často se schází s těmi ostatními?

 
Uživatel je onlineKonnny
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 19.01.18 07:21

Když nechce vztah, co teda chce? A co chceš ty?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

RETRO: Jak se cvičilo za socialismu. Televizní hopsání i spartakiády

Sexy vykrojené trikoty, pletené návleky, čelenky a nadšené poskakování... číst dále >