Je spánková regrese nevyhnutelná?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
63
21.6.22 20:58

Je spánková regrese nevyhnutelná?

Dobrý večer, všude slýchávám a čtu o spánkové regresi a všichni straší, že přijde. Jak to bylo u vás? Je tu někdo, komu mimčo dobře spí a regrese neproběhla? Nebo je to nevyhnutelné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21020
21.6.22 21:20

Syn spí od konce 6N cca 12 hodin, běhdem 3 let života se to zkrátilo na rozmezí 10-12 hodin v kuse. Jestli se to někdy změní, můžu ti dát vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
21.6.22 21:30

Nemusíš ji zaznamenat, 6 měsíční jsem snad ani nepoznala. Teď nás čeká 8-10 měsíční a tu taky nepoznám 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.6.22 22:11

Dcera bude mít skoro 10m a od 2 měsíců prospí celou noc, maximálně se jednou probudí, abych jí dala dudlík nebo pomazlila a znovu usne.
Přes den spánky jsou už od narození horší, takže to ani nezkoumám. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
21.6.22 22:26

Dcera 8 mesicu- spi celou noc, dopoledne dalsi dve hodiny a odpoledne dalsi hodinu. Spala by zrejme i vic, ale to uz ji nenechavam. :cert: Jako taky me vsichni strasili, ze to nebude vecne, ale kdyz vidim jak chrní a nenecha si na spanek “sahnout”, tak si myslim, ze uz se to moc menit nebude. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
22.6.22 09:59

Tyjo, ženy. Vy mi dáváte i trochu naději. Moje skoro pulroční je skvělej noční spáč. Přes den tomu moc nedá, ale noci jsou snad už od narození bombový. Všichni mi to samozřejmě zavidí a straší, že přijde regrese ve 4. měsíci a pak v 6. a 8. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
14.7.22 16:00

@Velo ahoj, mam ted 7mes dcerku. Snad kazdy mesic spi jinak :nevim: takze ti nereknu nic dobreho :mrgreen: mela obdobi kdy spinkala prvni cast noci 4h, a ted se budi co chvili. Ale spinka se mnou a chce prso. Jinak syn jak byl miminko, tak se budil na kojeni co 2-3h, pak nastal zlom a rok se budil noc co noc kazdou hodinu. Opravdu kazde dite je jine a muze mit obdobi, ktere driv ci pozdeji prejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat