Je spolehlivý test clearblue?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 10:29
Je Spolehlivý test clearblue

Ahoj holky dneska je to 32 dní od poslední MS. Dneska jsem si dělala test clear blue digitální a negativní ???? na gyndu mám jit další týden úterý. Co myslíte je to 100%

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10878 příspěvků 26.11.18 10:33

Záleží na datu ovulace, ne poslední ms

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 26.11.18 10:37

Jestli jsi už měla mít normálně ms, tak asi spíš těhotná nebudeš. Ty testy jsou málokdy falešně negativní.

beruska9
Extra třída :D 10752 příspěvků 26.11.18 10:58

100% to neni,mohlas mit posunutou ovulaci, stalo se mi pri druhem tehotenstvi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 11:22

@Tichošlápek ta by měla být od 10.11 asi do 13. 11 ale nejsem si tím jistá. Takze pořád je tu naděje že bych mohla být tehu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 11:24

Poslední MS byla 25.09 do 28.09 ovu bych měla mít asi od 10.11 do 13 ale nejsem si tím jistá už min týden mě Bolela prsa, které mne dnes opět bolí. Jinak podbrisek nic žádná známka přicházející MS.

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 26.11.18 11:26
@Anonymní píše:
Poslední MS byla 25.09 do 28.09 ovu bych měla mít asi od 10.11 do 13 ale nejsem si tím jistá už min týden mě Bolela prsa, které mne dnes opět bolí. Jinak podbrisek nic žádná známka přicházející MS.

Je jedno kdy a jak dlouhou jsi měla ms, ale jak máš normálně dlouhé cykly.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 11:28

@pikola no tak min měsíc normálně došla po 29 dní. Měsíc před tím zpoždění ale díky tomu že jsem mela cystu na L. Vaječníků. Pichly mne agolutin. A pak do 3 dní došla ale to bylo v září říjen MS normální.

Tichošlápek
Extra třída :D 10878 příspěvků 26.11.18 11:29
@Anonymní píše:
@Tichošlápek ta by měla být od 10.11 asi do 13. 11 ale nejsem si tím jistá. Takze pořád je tu naděje že bych mohla být tehu?

Když nevíš ovulaci, tak ano. Nicméně příznak způsobuje hcg a to uz by test zachytil, takže ta prsa podle mne budou spíše pms

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >