Je správný čas na další těhotenství ?

Anonymní
7.6.20 11:24

Je správný čas na další těhotenství ?

Ahoj holky.
16 dubna mi bylo oznámeno, ze mam zamlklé těhotenství. Byla jsem ve 13 tydnu, plod odpovídal 9tydnu.
19 dubna jsem potratila pomoci prášku které mi dali. ZT jsem měla bez revize. Uz proběhla první ms a zhruba za tyden ma přijít druhá. Myslíte ze po druhé ms se muzeme znovu začít snažit o miminko?
( chtela jsem hned po první ms, ale pak jsem usoudila, ze bude lepsi počkat)
Jaky mate názor? Najde se tu některá z vás, která také mela ZP a po druhé ms se začala s partnerem snažit a vyšlo to?
Budu rada za co nejvíce zpráv :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1100
7.6.20 11:58

Klidně bych začala, pokud nemáš nějaké problémy. My se začali snažit hned po první ms. Uslyšíš hodně názorů, někdo ti řekne počkej 3 menstruace, někdo řekne půl roku, ale dle mě je to zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 12:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
16 dubna mi bylo oznámeno, ze mam zamlklé těhotenství. Byla jsem ve 13 tydnu, plod odpovídal 9tydnu.
19 dubna jsem potratila pomoci prášku které mi dali. ZT jsem měla bez revize. Uz proběhla první ms a zhruba za tyden ma přijít druhá. Myslíte ze po druhé ms se muzeme znovu začít snažit o miminko?
( chtela jsem hned po první ms, ale pak jsem usoudila, ze bude lepsi počkat)
Jaky mate názor? Najde se tu některá z vás, která také mela ZP a po druhé ms se začala s partnerem snažit a vyšlo to?
Budu rada za co nejvíce zpráv :)

Pokud jsi v pořádku tak jen do toho :dance: My jsme si párkrát užili již po první MS aniž bychom se snažili (snažit jsme se chtěli až po druhé MS) a povedlo se ;) Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
4
7.6.20 13:05

Já sem byla v 15tt na ukončení a poté na revizi a doktorka mi řekla že stačí jeden cyklus a můžeme zkusit znovu, fyzicky se tělo dá do pořádku za chvilku pokud byl plod maly, můj gynekolog zas počkat 3-6 měsíců kvůli psychice atd… Každý ti řekne něco jiné záleží jak se cítíš ty sama… Já sem měla teď pozitivni test po 2,5 měsíci od ukonceni a nejspíš sem v pátek potratila… Nikdy není jistota ani po prvním cyklu ani po půl roce asi… Buď to vyjde nebo ne no :no_mouth: každopádně preju hodně štěstí :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama